Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Grze_Chu

Sklep "Czas zegarków"

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Czy możecie potwierdzić, czy ktoś zamawiał z tego sklepu online, Czas zegarów ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamawiałem, ale "czasze garków" sprzedają oryginalne zegarki i mają raczej pozytywne opinie.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wspomnienie jest takie, że obsługa klienta to żart i ciężko zapłacić. Z tego co też pamiętam to to nie jest wysyłka z PL tylko ze Szwecji, ale to było jakiś czas temu (z pół roku??). Ja tam się przejechałem i cieszę się, że nie udało mi się zapłacić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

Moje wspomnienie jest takie, że obsługa klienta to żart i ciężko zapłacić. Z tego co też pamiętam to to nie jest wysyłka z PL tylko ze Szwecji, ale to było jakiś czas temu (z pół roku??). Ja tam się przejechałem i cieszę się, że nie udało mi się zapłacić...

 

Niby obsługa wydaje się ok, przez email, ale najgorzej zapłacić i trzeba czekać 1-3 tygodnie na wysyłkę ze Szwecji. U źródła pisali, że oni sami zamawiają od partnerów z Europy, którzy jeszcze dany zegarek mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Grze_Chu napisał(-a):

 

Niby obsługa wydaje się ok, przez email, ale najgorzej zapłacić i trzeba czekać 1-3 tygodnie na wysyłkę ze Szwecji. U źródła pisali, że oni sami zamawiają od partnerów z Europy, którzy jeszcze dany zegarek mają.

 

No to cieszę się, że obsługa dla Ciebie okej, mnie wyśmiali, że "nie umiem zapłacić" :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do płatności jeszcze nie doszedłem :D na razie szukam opinii czy to sklep legitny czy pieniądze znikną po zapłacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz kupić? Może gdzieś indziej znajdziemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popytaj na swiss'ie czy u Dolińskiego o dostępność. O rabat też możesz zapytać, jak to mówią, nikt Ci w ryj nie da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zegarsk1 napisał(-a):

popytaj na swiss'ie czy u Dolińskiego o dostępność. O rabat też możesz zapytać, jak to mówią, nikt Ci w ryj nie da ;)

 

Doliński nie ma, brak dostępności i nie będzie.

 

Swiss ma ale powystawowy, nie wiadomo w jakim stanie bo nie chcą wysłać zdjęć. I nie dają rabatów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu bardzo się napaliłem na pewien zegarek, który był dostępny praktycznie tylko u nich.W google  było sporo opinii o długim czasie wysyłki, więc zrezygnowałem.Dziś już nie ma ocen tego sklepu w google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałem tam Hamiltona, zapłacone i po 8 dniach był u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem zakupy w tym sklepie 1,5 roku temu. Żadnych problemów, dostawa w ciągu tygodnia no może dwóch już nie bardzo pamiętam, ale szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten sam zegarek też na stronie Kruk, 70 zł droższy ale dostawa do 3 dni. Ale w sumie dobrze wiedzieć że jednak firma Czas Zegarów to nie jakiś fejk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie bardzo się spieszysz z zakupem to poczekaj i obserwuj ceny. Jak zauważyłem to w Czasie zegarków ceny sa bardzo płynne i to zarowno w góre jak i w doł. Wahania znaczne więc może warto popatrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.