Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Butik

Użytkownik
 • Content Count

  1,394
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Butik last won the day on September 21 2018

Butik had the most liked content!

Community Reputation

1,877 Guru zegarmistrzostwa

About Butik

 • Birthday 09/01/1972

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

849 profile views
 1. Cześć. Woda Ziemia Światowy Czasomierz będzie jednak rozglądał się po świecie, jak ktoś ma ten zegar z tyłu głowy, to oddam w dobre ręce (za garść monet).
 2. Trochę tak, tylko cena nieco inna
 3. Ale to oczywista oczywistość i jak widać na moim przykładzie - działa Tak, a w międzyczasie w Jubitomie w Arkadii.
 4. Ale przecież wyraźnie słowo "opiekun" jest między specyficznymi znakami interpunkcyjnymi wstawiony, bez przesady Tak na prawdę jest to moim zdaniem jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy sprzedawca zegarków jakich znam. Swoje kupuję zawsze w jednym sklepie i zawsze tak się umawiam, aby ten sam pan był w czasie dokonywania zakupów. Nie tylko ma wiedzę, jest przesympatyczny, ale utrzymuje kontakt poza godzinami normalnej pracy, chociażby podsyłając takie zdjęcia z prezentacji, albo jak coś nowego pojawi się w sklepie (zachęcając do przyjścia). Może to głupie, ale ja takie drobne gesty doceniam, szczególnie przy zakupie dóbr luksusowych to się ceni. I dlatego po nowy zakup wracam w to samo miejsce i nie szukam gdzie indziej.
 5. To nie moja ręka Zdjęcia wykonane i przesłane do mnie przez mojego "opiekuna" z mojego sklepu na prezentacji nowych modeli.
 6. Jeśli ktoś jeszcze nie wie do końca o co kaman w "step-dial" nowego munłocza, to starałem się to ująć w słoneczku na poniższym filmie:
 7. Jest znacznie wygodniejszy od poprzednika z dwóch podstawowych powodów: - w moim osobistym odczuciu jest wyraźnie lżejszy - przede wszystkim dużą różnicę robi bransoleta, która dzięki małym ogniwom jest znacznie bardziej "wiotka", lepiej opasa nadgarstek i nie sprawia wrażenia klocowatej Reszta to już tylko kwestie natury estetycznej, o których pisałem wcześniej - jestem zadowolony z wyraźnie czarnej tarczy zamiast poprzedniej raczej ciemnoszarej, w odpowiednim świetle trójwymiarowa tarcza robi ogromne wrażenie, a błyszczące logo to już wisienka na torcie Widzę, że pasek od Snoopy'ego 2 znajduje tutaj coraz więcej zwolenników Liczbie
 8. W oczekiwaniu na wieczornego Bonda
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.