Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Butik

Użytkownik
 • Content Count

  802
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Butik last won the day on September 21 2018

Butik had the most liked content!

Community Reputation

444 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Butik

 • Birthday 09/01/1972

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

483 profile views
 1. Na zdrowie i nie przejmuj się purystom, którym to nie pasuje Najważniejsze, żeby Tobie pasowało i było wygodnie! A wygodnie jest bardzo! Polecam jeszcze cordurę od Snoopy'ego 2
 2. Dorzuć teraz Wodę Ziemię do kompletu i już żaden ring nie będzie Cię irytował
 3. W-wa Krakowskie Przedmieście 13 (budynek hotelu Europejski).
 4. Nie mam pojęcia. Prawdopodobnie zaokrąglenie od strony koperty powinno być OK, bo to ta sama średnica, więc obwód też raczej powinien być taki sam, jednak kwestia dopasowania może być mocno zależna od umiejscowienia teleskopów. Pewnie bez przymiarki nie da rady ocenić. Dzięki Filip, dobrze mieć wsparcie fachowca w temacie Tymczasem białas udał się zasłużony weekendowy odpoczynek (jeszcze bez zmiany czasu )
 5. Wiem i o tym piszę, co nie zmienia faktu, że mnie to wpienia i nie chcę mieć z tym do czynienia
 6. Podwójne wygięcie bolca powoduje, że trzeba wyczyniać ekwilibrystyczne sztuczki, żeby pasek zapiąć z dobrym dopasowaniem i nie mniej się namanipulować, żeby zegarek zdjąć z ręki. Ja wiem, że to teoretycznie ma zapobiec samodzielnemu otwarciu, ale zwykłe zapinki mi się jeszcze nie otworzyły, tej miałem kompletnie dość. Ponadto ja jestem absolutnym wielbicielem zapięć klamrowych, które powodują, że samo zakładanie zegarka jest szybsze, powtarzalne i bezpieczniejsze (zdarzało mi się zegarek upuścić przy zakładaniu go na zwykły pasek). Powyższe stwierdzenia absolutnie nie umniejszają na prawdę wysokiej jakości wykonania tego paska - tutaj nie mam mu nic do zarzucenia. Ale wq***ał mnie strasznie. Jeśli jakiegoś właściciela SMP rozważającego zakup omegowej gumy powyższym wywodem dodatkowo namówiłem do zakupu 😈 to zaprasza ma priw, jest do wzięcia prawie nieużywany, oczywiście taniej niż w sklepie i z paragonem butikowym (tym z pl 3+, nie moim ;)).
 7. To jest akurat opinia SUBIEKTYWNA, do której masz pełne prawo. Nie ma tutaj zasad obiektywnych. Co do gumy - mam, a od zakupu "Snoopyego" jest na sprzedaż. Szczerze - nic nigdy dotychczas w zegarkach (a przewinęło się ich przeze mnie sporo, w tym wiele omeg) nie wkurzało mnie tak jak to beznadziejne zapięcie, którymi "uszczęśliwiła" Omega użytkowników SMP. Na pohybel!
 8. A'propos białej trzystaemki, takie coś dzisiaj skomponowaliśmy w butiku Ciekaw jestem co sądzicie
 9. Gdyż regulamin forum stanowi, iż nie wycenia się tutaj zegarków. Wycenić może rynek - komisy, allegro, olx, inaczej przy tak starych sztukach to raczej wróżenie z fusów. Zegarek jest wart tyle, ile ktoś będzie chciał zań zapłacić.
 10. Dam Już po "pomiarach" Będzie ciekawie, tak mi się wydaje, pewnie Filip od siebie wrzuci w swój wątek... Stay tuned
 11. Filip coś mi o tym tamponie wspominał Jutro jadę na przymiarki, coś na pewno uradzimy.
 12. nie https://www.watchgecko.com/merriott-quick-release-milanese-mesh-stainless-steel-watch-strap Logo robione „własnoręcznie” laserem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.