Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Butik

Użytkownik
 • Content Count

  2,339
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Butik last won the day on September 21 2018

Butik had the most liked content!

Community Reputation

5,067 Guru zegarmistrzostwa

About Butik

 • Birthday 09/01/1972

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,443 profile views
 1. Tłumacz sobie. Miałeś od forum odpocząć i co 😈 Tak na poważnie to znam ten ból. Chciałbym, a boję się. I wierci w mózgu "co by tu jeszcze spieprzyć panowie, co by tu jeszcze". 😇
 2. Mam możliwość zakupu tego zegarka w bardzo dobrej cenie (-30%) nówka sztuka ze sklepu. Jak ktoś zainteresowany proszę o kontakt na PW.
 3. Na Moonie szafirowym z bransą pykły 4 dychy, na SMP z bransą 3. Farsa.
 4. Bo miejsca więcej nie starczyło No i nie wiem czy widziałeś moje wideo - to jest regulacja dwupozycyjna. Tak czy siak dla większości te 2-3mm starczą na dzienne letnie zmiany obwodu nadgarstka.
 5. Divery jeszcze po staremu. Pamiętam jak Moona sprzedałem za 18k po roku noszenia z zyskiem ok 4k i myślałem, że zrobiłem inwestycję życia 😈
 6. Nowe, nigdy nie wydane z zegarkiem pudło od serii Dark Side of the Moon. W środku wszystkie gadżety (oprócz zegarka oczywiście ;)) łącznie z instrukcją obsługi. Malutkie rozwarstwienie na jednym z rogów - pokazane na zdjęciu. Stan 8/10 w związku z tym. Cena 1.000zł
 7. Do sprzedania stokowe, nowe, nigdy nie wydane z zegarkiem - duże pudło od Moonwatcha (poprzedni model) z kompletem gadżetów: dwa paski (NATO i Velcro), 4 teleskopy, widelczyk do zmiany pasków, lupka zegarmistrzowska sygnowana Omega, medalion, portfel na karty gwarancyjne, książka mo misjach księżycowych, czerwona instrukcja obsługi. Pudło wewnętrzne i zewnętrzne + obwoluta papierowa (lekko naderwana). Stan 10/10 - nowy, nieużywany (obwoluta lekko naderwana, ale to jest papier pakujący nie samo pudło, więc nie odejmuję ;)) Cena sondażowa 2.750, ale rozsądne propozycje będą oczywiście rozważane.
 8. No nieeee, no jedną Omesię na stanie muszę mieć zawsze 😈
 9. Potrzymam chwilę razem. Dwóch niebieskich dajwerów nie przewiduję. Ale teraz się nie pozbywam SMP, bo jeszcze nie jestem pewien który z tych dwóch wygra.
 10. Szanowni Państwo. OMEGA prizents - ze nju regulowane zapięcie na munłoczu. Na pewno jest krok do przodu, choć na pewno nie "giant leap for mankind"
 11. Tak będzie, choć to powrót do PO-GMT w tytanie na niebieskim pasku. Jak już będzie - dam znać, wtedy SMP niebieski pewnie będzie do wzięcia
 12. Paskowy Rambo właśnie chciał powiedzieć, jak bardzo ten pasek pomaga temu zegarku
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.