Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Butik

Użytkownik
 • Content Count

  603
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Butik last won the day on September 21 2018

Butik had the most liked content!

Community Reputation

107 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Butik

 • Birthday 09/01/1972

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

375 profile views
 1. DIESEL sam w sobie nakleja logo na takie sobie zegarki, ale nie wiedziałem że nawet coś takiego można tak kiepsko podrobić... Nie dotykaj!
 2. Niby tak, ale "jedzie" roleksem i to jest dla mnie ta negatywna strona ambiwalentnych odczuć Bransoleta podobno z Geckoty.
 3. Zdjęcie ukradzione z fejsbukowego forum Omegi. Co sądzicie o połączeniu spidiego z dżubili? Ja mam slrajnie mieszane odczucia, od euforii do zażenowania
 4. W tym Tudorze to niestety od razu widać na zapięciu bransolety, że to kiepski ryż
 5. W tym temacie pierwszy w miarę merytoryczny post to dopiero Paweł Bury, reszta to naśmiewanie się ze zdjęć, historii zegarka i lamerstwa piszącego.
 6. Moim zdaniem w wątkach o podróbkach za dużo jest trochę sarkazmu i znęcania się często nad kompletnie nowymi użytkownikami. Ja rozumiem, że dla Was kolejny spadek po dziadku może być śmieszny, ale nie wszystkie historie muszą być zmyślone i po co od razu zniechęcać ludzi do dalszej dyskusji, po co tracić energię na posty jak powyżej? Moim zdaniem lepiej temat szybko i konkretnie sparafrazować zdaniem: szanowny kolego, przykro nam, ale kupiłeś podróbkę, którą powinieneś zwrócić sprzedającemu, a ten powinien zwrócić Ci pieniądze. Jeśli nie będzie to możliwe, a sprzedający jest do znalezienia i transakcja udokumentowana - należy zgłosić się na policję, gdyż dokonano przestępstwa.
 7. Filipie, interesowałoby mnie coś w tym stylu (stingray) tylko pod omegowe zapięcie motylkowe - da się to u Ciebie zrobić?
 8. Im częściej wrzucasz fotkę z tym "brzydalem" tym częściej korci mnie karta kredytowa i pociągnięcie za spust (na wersję z rezerwą chodu). Muszę jednak powstrzymać się do wypłaty rocznej premii, a to co najmniej kolejne 3 miesiące A tak przy okazji - nie wkurza Cię standardowe zapięcie paska? Miałem wcześniej ten zegarek (też z rezerwą chodu) w wersji niebieskiej, i mnie to mierziło. Przy nowym zakupie od razu sprawię sobie do niego pasek z Omegowym zapięciem quasi motylkowym, takim jak jest np w paskowych Globemasterach czy AT.
 9. Oj tak, Aerospace Evo jest dobry na każdą okazję. A na kevlarowym pilocie jeszcze lżejszy
 10. Oj pasek nie jest biedniusi. Miałem już AT ze srebrną tarczą, niebieskimi wskazówkami i identycznym paskiem i powiem Ci, że wykonany jest świetnie i na żywo wygląda bardzo, ale to bardzo dobrze. JEst też bardzo wygodny.
 11. Za słabe zdjęcie moim zdaniem. Zewnętrzna część pudełka jest chyba nie ta (miałem ten zegarek, nie pamiętam na 100%, ale to była chyba prosta obwoluta). Dla mnie ne pierwszy rzut oka cena jest "too good to be true" i to tak co najmniej 4-krotnie (myślę, że 7-8kPLN można uznać za super okazję, więc 1.800 jest dla mnie bardzo podejrzana). Pzdr
 12. Dokładnie do takiego końcowego wniosku po nieprzespanej nocy doszedłem Przy czym póki co jeszcze nie stać mnie na zabawkę za 30 koła do leżenia w domu i patrzenia
 13. Przespałem się spokojnie z tematem i raczej skłaniam się ku odpuszczeniu. Powody są dwa, choć łączą się w jeden -> zegarek jest mocno rzucający się w oczy przy tym już na tym bardzo wyższym poziomie cenowym na który teoretycznie mógłbym sobie pozwolić, więc prawdopodobnie większość czasu spędzałby w pudełku - jest prawdopodobnie mało okazji / stylizacji, do których mógłbym go założyć, a tak po prostu na luzaka wyjść na miasto pewnie bym się bał. Myślę, że po kilku kolejnych nocnych przemyśleniach zdanie zmieni mi się jeszcze kilkukrotnie, ale na dzień dzisiejszy odpuszczam. Niebieski Globe jest chyba jednak dużo bardziej uniwersalny do codziennego bardziej lub mniej formalnego noszenia. Cóż, na pewno jeszcze myśli będą mi się w głowie kolebotać i walczyć ze sobą...
 14. Swoją drogą cała seria De Ville jest jakoś mało doceniana i rzadko spotykana, a to moim zdaniem jedne z najpiękniejszych klasycznych zegarków na rynku.
 15. Popełniłem duży błąd. Moje życie na prawdę było już w miarę poukładane, szczególnie pod względem zegarkowym, nie miałem żadnych planów czy ambicji ale... postanowiłem pojechać do butiku obejrzeć Worldtimera. No i bam, myśli o nim krążą mi po głowie cały czas. A było już tak pięknie... Szczerze powiem - żaden film czy zdjęcie nie oddają rzeczywistości - to jest absolutna bomba. Nawet te 43,5mm nie specjalnie przeszkadzają, a na gumowy pasku masa też jest OK. Trzymałem też w ręku wersję na bransolecie, ale to już kloc i nawet nie jest taki ładny. Zatem mój dopiero co kupiony nowiutki niebieski Globemaster będzie pewnie wkrótce szukał nowego właściciela, jeśli ktoś zainteresowany. Prawdopodobnie bez zakupu dziś mierzonego cuda się nie obejdzie...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.