Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Butik

Użytkownik
 • Content Count

  1,182
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Butik last won the day on September 21 2018

Butik had the most liked content!

Community Reputation

1,239 Guru zegarmistrzostwa

About Butik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

706 profile views
 1. Już z rok co najmniej i raczej jeszcze długo ze mną pozostanie
 2. Jak już uda Ci się zapiąć to się nie wypina. Tylko najpierw musisz się poboksować, żeby zapiąć. A jak już zapniesz to kolejne boksowanie z odpięciem. Tam jest mocno powyginany bolec, teoretycznie, żeby przy nurkowaniu Ci się pasek nie odpiął, ale zakładanie tego i zdejmowanie dla mnie było nieakceptowalne, dlatego tego paska z zapięciem szybko się pozbyłem. Ponieważ tego zegarka i tak do nurkowania nie używam, a na czarnym pasku wygląda pięknie, wybrałem pasek z cordury na zapięciu klamrowym, oryginalny od Speedmastera Snoopy 2.
 3. Dokładniej mówiąc "limited production", tak jak Apollo 8, choć na jedno wychodzi Jak ja się zapisywałem w butiku, to trzeba było wypełnić formularz i nie brali ani grosza. Ale tez nie obiecali żadnego terminu. Po prostu trzeba czekać z nadzieję, że nadejdzie wiekopomna chwila.
 4. Jest nawet Railmaster ze srebrną tarczą na kajdanie na -45%: https://jubitom.com/zegarki/omega/seamaster/railmaster/zegarek-omega/o-22010402006001
 5. no ba! pasek snupi sobie jeszcze spraw no i pochwal się ogółowi
 6. zapraszam na priw, choć wydawało mi się, że rozmawialiśmy...
 7. Chyba niedługo będę sprzedawał pozostałe Omegi, bo noszę tylko jedną od paru tygodni 😈
 8. Niestety dla mnie idealny i niestety bardzo mi się podoba i niestety w przyszłym roku pół wieku mi mija i niestety będzie wiercić w głowie...
 9. To fakt i niestety jest to powtarzający się fakap w kilku modelach. Nie rozumiem jak można nie dać zapięcia klamrowego w ostatnim Snoopym, Apollo 8 czy nawet Grey Side of The Moon z platynową tarczą (tu co prawda są dwie referencje z i bez, ale kaman). Uważam, że wszystkie zegarki z jakimkolwiek zacięciem sportowym na pasku powinny takie zapięcie mieć. Zwykłe pin-buckle jestem w stanie zrozumieć / zaakceptować jedynie w garniturowcach, bo ta wersja jest jednak najchudsza. Czy ja wiem czy traci? Na pewno wygląda inaczcej Moim zdaniem różnica jest podobna np jak w białym SMP na bransie i czarnym pasku (niezależnie od rodzaju) po prostu inny charakter, lubię nosić tak i tak.
 10. Zdjęcia z OMEGAFORUMS. Moim zdaniem wygląda dobrze. Oby kiedyś nadejszła ta wiekopomna chwiła Podobno pasuje 100% bez żadnych przeróbek ani gimnastyki. Ponadto pojawiły się zdjęcia takich ciekawostek:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.