Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Butik

Użytkownik
 • Content Count

  2887
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Butik last won the day on September 21 2018

Butik had the most liked content!

Community Reputation

8798 Guru zegarmistrzostwa

About Butik

 • Birthday 09/01/1972

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2115 profile views
 1. Z Panem @SPS konsultował zakup Szedł, ale potem go zdjąłem żeby dać szansę. Potem bransoleta uratowała kostkę nadgarstka przy małym upadku na skuterze. Ponieważ bransoleta zharatana - założyłem tymczasowo byle jaką gumę. Wtedy okazało się, że na gumie ten zegarek wygląda sztos, 10x lepiej niż na bransolecie. Więc pogadałem z Szanownym Kolegą, czy warto wydać 300$ na kawałek kondoma, reszta to historia.
 2. Nowy Polaris Dżeografik. Tarcza dużo ciekawsza niż na renderach. Niestety dość wyraźnie gruby, trochę nie rozumiem czemu. I jeszcze w ruchu:
 3. hahaha, dobre akurat żaden z nich mi się nie podoba, więc nawet jak po koszule pójdę to nic mi nie grozi tym razem
 4. Nowe Speedmastery two-tone. Cena wywoławcza 92.900 zł https://www.omegawatches.com/watch-omega-speedmaster-moonwatch-professional-co-axial-master-chronometer-chronograph-42-mm-31020425002001 https://www.omegawatches.com/watch-omega-speedmaster-moonwatch-professional-co-axial-master-chronometer-chronograph-42-mm-31020425099001
 5. Ja ciągle coś gonię. Królika, którego dogonić się nie da No i steków dla Ciebie musi się troche uzbierać, żebyśmy się w końcu spotkali.
 6. Oj trudno je porównać. Kompletnie różne zegarki pod względem wyglądu, wykończenia, noszenia. Do wygody noszenia koperty Polarisa nie podskoczy nic (z mojego doświadczenia) - przylepia się do nadgarstka przecudnie. Wykończenie detali i mechanizmu - też oczywiście JLC bez konkurencji. Tutaj jest więcej błysku, bardziej charakterystyczna tarcza, gdzie kolor niebieski jest w większości niebieski, a szlif słoneczny w dobrym świetle robi robotę. No i w JLC jednak bardzo dużo się działo, a wzrok mi tak już pierdyknął, że bez okularów nie byłem w stanie nawet odczytać subtarczki godzinowej, co dopiero zegar światowy. Chronograf oczywiście jest też bezużyteczny, ale cool i bardzo ładnie czerwona wskazówka płyhie przy 10 uderzeniach na sekundę.
 7. Cześć Panowie (i Panie ) Jeszcze pomęczę mojego Expa, ale chcę go sprawdzić w wersji mniej metalowej. Mam dwie kwestie, w których proszę o pomoc. 1. Czy możecie polecić mi pasek gumowy, najlepiej w jakiejść pomarańczy, z dopasową kurwaturą w uchach, ale nie rozbijający bank (bo oczywiście wiem, że jest Zealande, Rubber B itd). Patrzyłem na Horus, tam jest taki fajny w pomarańczową panterkę za niecałe 200 zyla, ale do poprzedniego modelu - do 226570 jeszcze nie robią. Na razie chcę spróbować, nie wydam 200€ na coś, co może i tak w konsekwencji okazać się nieprzydatne. 2. Czy ktoś z Warszawy ma jakikolwiek dopasowany pasek gumowy do tego modelu i byłby tak miły, żeby mi na parę dni pożyczyć do sprawdzenia? Pozdrawiam pochmurnego, ale ciepłego Libanu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.