Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eddi87

Casio grupowe zamówienia

Rekomendowane odpowiedzi

Adam mówi, że 3 sztuki w sumie miałby niemal od ręki.

Ja do końca tygodnia będę wiedział czy biorę, czy nie, bo jeszcze jeden projekt chodzi po głowie. Więc myślcie i dacie znać.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam mówi, że 3 sztuki w sumie miałby niemal od ręki.
Ja do końca tygodnia będę wiedział czy biorę, czy nie, bo jeszcze jeden projekt chodzi po głowie. Więc myślcie i dacie znać.

To ustalamy, że do piątku wieczór kto chce ten się decyduje.
P. S. Miałem w tym roku nic nie kupować, bo remont prawie generalny chcę zrobić, a jak już to myślałem może o kolejnym jakims ocku lub kostce ewentualnie, ale kto wie, może zamiast tego wrócę do Romana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


To ustalamy, że do piątku wieczór kto chce ten się decyduje.
P. S. Miałem w tym roku nic nie kupować, bo remont prawie generalny chcę zrobić, a jak już to myślałem może o kolejnym jakims ocku lub kostce ewentualnie, ale kto wie, może zamiast tego wrócę do Romana. emoji16.png

Do nd 20.00 i w pon Tomek da znać :) i tak nie zacznie w weekend. Co wy na to nd 20? @tommly 1400? To zmienię nazwę tematu chwilowo może ktoś dołączy. 

 

 

 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niedzieli do 20:00? Mi to ryba, nie spieszy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):

Do niedzieli do 20:00? Mi to ryba, nie spieszy się.

Tak, nd 20.00 myśleć Pany :) btw żółtki takie drogie jak już są gdzieś dostępne? Bo np archiwum allegro patrzałem, ebay itp to drożej niż 1.4k a jak już z papierologia to 🤑 samochód by kupił.

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki niedziela do 20 czekamy na chętnych na żółtego Romano.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tommly napisał(-a):

Oki niedziela do 20 czekamy na chętnych na żółtego Romano.

Tomek 1.4? To zmienię opis tematu do nd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 1400 PLN.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany  btw, żółtki takie drogie jak już są gdzieś dostępne? Bo np archiwum allegro patrzałem, ebay itp to drożej niż 1.4k a jak już z papierologia to 🤑 samochód by kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany  btw, żółtki takie drogie jak już są gdzieś dostępne? Bo np archiwum allegro patrzałem, ebay itp to drożej niż 1.4k a jak już z papierologia to 🤑 samochód by kupił.

No niestety. Ten model wyszedł już parę lat temu i praktycznie bardzo rzadko trafia się używka w dobrej cenie, żeby nie powiedzieć, że wcale się nie trafia.. Tak jak już pisałem w innym wątku, jeśli gdzieś jest to okolice 5 tys. jak poniżej https://www.ebay.com/itm/193832908783

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to są ceny na ori ori Romana żółtego, a nie na ori składaka od Adama. Ja wiem, że części takie jak trzeba itd itp, ale nie wiem czy sens jest porównywać cenę jednego i drugiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Tylko, że to są ceny na ori ori Romana żółtego, a nie na ori składaka od Adama. Ja wiem, że części takie jak trzeba itd itp, ale nie wiem czy sens jest porównywać cenę jednego i drugiego :)

Nie ma, ale za chwilę części nie będzie nawet żeby go złożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem się na półśrodek jak polecił @unadarek . Ciuchy same zamówiłem :) LCD już wcześniej miałem, więc zostaną atrapy do zrobienia, ale to później. A prawdą jest to, że te ciuchy robią się praktycznie niedostępne juz...

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, p.r.p. napisał(-a):


To ustalamy, że do piątku wieczór kto chce ten się decyduje.
P. S. Miałem w tym roku nic nie kupować, bo remont prawie generalny chcę zrobić, a jak już to myślałem może o kolejnym jakims ocku lub kostce ewentualnie, ale kto wie, może zamiast tego wrócę do Romana. emoji16.png

remont poczeka - nie kapie na głowe - a zegareczki mogą uciec ( tak myśli prawdziwy fan zegareczków )  hihihihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja se chciałem spika złożyć to już nima części. A imo z żółtego Romana to się robi już rarytas. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości - to model z 2020 zmawiacie czy 2014 ?  w innych  kolorach też od  ręki sa po 1400 ! jak rozumiem to składaki od tego sklepu ? 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, unadarek napisał(-a):

a tak z ciekawości - to model z 2020 zmawiacie czy 2014 ?  w innych  kolorach też od  ręki sa po 1400 ! jak rozumiem to składaki od tego sklepu ? 

Składane z oryginalnych części. Więc to oryginał, ale nie, ale tak. No ogólnie oryginał z części składany w 2021, wiec rok produkcji to nie 2021, ale w sumie to rok składania 

 

Figure It Out What GIF by CBC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Składane z oryginalnych części. Więc to oryginał, ale nie, ale tak. No ogólnie oryginał z części składany w 2021, wiec rok produkcji to nie 2021, ale w sumie to rok składania 

 

Figure It Out What GIF by CBC

Ciężki temat :) jak to ugryźć. 

 

2027847916_4c1594ab30175cfa31eb8da4ae7061272.jpg.1e9ad7173da33c7db4840ca6ca43b6f6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Składane z oryginalnych części. Więc to oryginał, ale nie, ale tak. No ogólnie oryginał z części składany w 2021, wiec rok produkcji to nie 2021, ale w sumie to rok składania 

 

Figure It Out What GIF by CBC

a-ha rozumiem - ogólnie to oryginał złożona z oryginalnych części z rokiem produkcji części ale złożonych w 2021 co dalej  można uznać za  rok produkcji z średniej z roku produkcji części i daty złożenia w tym przypadku 2021.  Znaczy gwarancja tylko w tm sklepie. 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, unadarek napisał(-a):

a-ha rozumiem - ogólnie to oryginał złożona z oryginalnych części z rokiem produkcji części ale złożonych w 2021 co dalej  można uznać za  rok produkcji z średniej z roku produkcji części i daty złożenia w tym przypadku 2021.  Znaczy gwarancja tylko w tm sklepie. 

Wreszcie ktoś sensownie wyjaśnił :)

 

52389990_358948141361014_8164927383124574208_o.thumb.jpg.aaa42b08480078b4d83a4ec344476c38.jpg

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam to ile jest dostępnych tych romkow ?
Można się dopisać czy jak ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, przemo2xx napisał(-a):

Tak czytam to ile jest dostępnych tych romkow ?
Można się dopisać czy jak ?
 

Min. 3 sztuki muszą być zamówione, więc możesz się zapisać, nie ma problemu.

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zabrałem 1 set ciuszków, więc może się okazać, że ktoś będzie dłużej czekał. Tomek musicie to tam potwierdzić, żeby potem ktoś nie czuł się pokrzywdzony, że ma później niż inni

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Ja zabrałem 1 set ciuszków, więc może się okazać, że ktoś będzie dłużej czekał. Tomek musicie to tam potwierdzić, żeby potem ktoś nie czuł się pokrzywdzony, że ma później niż inni

Co musimy potwierdzić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Co musimy potwierdzić? 

 

Czas wykonania na wszystkie sztuki jak już potwierdzicie ile bedzie chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.