Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eddi87

Casio grupowe zamówienia

Rekomendowane odpowiedzi

Ano masz rację, szkiełko camo trochę utrudnia przebieranki. Zapomniałem o tym detalu.. Co do samego lcd to jest kozak kontrastowe. Żaden inny Romek takiego nie ma. Bardzo wyraźne, smoliste wręcz cyferki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba opcja zakupu grupowego właśnie całkiem upadła, bo kolega eddi87 też się wycofał.

Patryk zotałeś jeden jedyny.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tommly napisał(-a):

Panowie, ja jednak z różnych względów odpuszczam temat żółtka 9430, aktualna lista wygląda więc następująco:

1. eddi87

2. p.r.p.

decyzja nadwyraz słuszna 

Godzinę temu, p.r.p. napisał(-a):

Ano masz rację, szkiełko camo trochę utrudnia przebieranki. Zapomniałem o tym detalu.. Co do samego lcd to jest kozak kontrastowe. Żaden inny Romek takiego nie ma. Bardzo wyraźne, smoliste wręcz cyferki. 

piekielny zegareczek to i smoliste cyferki :) podobno bierzesz czy (3) żółte :) tak koledzy donoszą :) 

 

Lepiej jak grupowo to pierdyknąć kontener Casio z chin na handel jak już ma być grupowo :) 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno bierzesz czy (3) żółte

Taki był cichy plan..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, p.r.p. napisał(-a):


Taki był cichy plan.. emoji48.png

Wszystko w kolo drożeje, jeszcze zarobisz, szkoda tylko, że nie tak jak np. na Omedze Moon ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle do lata ;) (mam jeszcze czarny LCD do kostki ale nie wiem czy będzie mi się chciało go zmieniać :))

spacer.png


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę jednego z Was - temat zostaje zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.