Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
waljo

Kalkomania do napisów na tarczy zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, nie wiem czy był taki temat już poruszany, ale może z Kolegów ktoś wie o takiej rzeczy jak w temacie. Pomyślałem, że można by przy pomocy kalkomanii robić np ubytki liter na tarczy - ostatnio zszedł mi napis SWISS MADE. Może macie jakieś pomysły przy pomocy czego można takie małe literki zrobić?. Myślałem o drukarce laserowej i wydruku na czymś z czego można oderwać literki. Było by możliwe zrobienie liter dowolnego kształtu i rozmiaru. Co o tym sądzicie, może ktoś cos takiego już "trenował". Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy, kto wie, opowie ogólnie jak to się robi, wystarczy zadzwonić. Najprostszą "kalkomanię" można uzyskać, drukując napisy przy pomocy drukarki laserowej na papierze kredowym. Taki napis wystarczy położyć tak, gdzie trzeba i przyprasować na gorąco. \wyjdą całkiem ładne napisy, których jakością zachwyci się "wnusiowa babcia". Godząc się na pewne kompromisy, można uzyskać niezłe rezultaty, to znaczy małe napisy w wysokiej rozdzielczości. Poozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem kilka tarcz ze startymi napisami... Dzisiaj zrobiłem próbę i całkiem nieźle to wyszło... Na pewno lepsze to niż goła tarcza ;)

Na ostatnim zdjęciu porównanie tarczy z kalkomanią i z resztkami oryginalnego druku ;)

Jeszcze tylko luma wieczorem i będzie cacy :)

20210611_180247.thumb.jpg.a467a56311e04bebca55588b871241f7.jpg20210611_180503.thumb.jpg.b98ff1b6f499bd36c5f92e88cad8efb7.jpg20210611_181035.thumb.jpg.eebb4833632fae73cbf6700cdc38800d.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z  napisem.zdecydowanie lepiej niż bez napisu 😊

 

w jaki sposób naniosłeś na tarczę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu po prostu przykleiłem całość bo to próba na wygląd ;)

Niedługo będę kombinował z przeniesieniem samego druku na tarczę, bo widziałem w internetach że ponoć się da... Pożyjemy, zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli w pokazanej tarczy przykleiłeś po prostu folię z napisami.

nawet nie widać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę widać jak się spojrzy na samą tarczę z boku przy indeksach, ale po zamontowaniu w kopercie kompletnie nic nie rzuca się w oczy ;)

 

 

kal1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.