Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zadra

Użytkownik
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. dzieci mają coraz mniej powodów do radości. Telefon i filmy na YT "jak zrobić slima" tego nie zastąpią..
 2. Jeśli masz jakieś szkło powiększające, to pstryknij telefonem przez szkło zdjęcia ośki balansu(czopów) . Zakładam, że jest ok, ale tak dla potwierdzenia.
 3. hmm. moim zdaniem mechanizm potrzebuje czyszczenia. Zresztą co jeszcze pozostaje..
 4. toż i koperta z kruszcu i kamienie szlachetne.. Moja córka właśnie kamienie zbiera. Ma niewiele lat, a wiele kamieni, nawet o tym najstarszym z kolekcji może opowiedzieć gdzie znalazła, na jakiej wycieczce i co robiliśmy... Wszystko można zbierać byleby przynosiło to nam samym satysfakcję.
 5. zadra

  NÓŻ

  nieuwierzę jak niezobaczę 😊 a jak zobaczę, to już się nie da odzobaczyć 😁
 6. zadra

  NÓŻ

  ten czerwony "dzyndzelek" to jakiś niebezpiecznik?
 7. od początku roku towarzyszy mi taki skromniutki wyrób technologii CCCP
 8. Tak na węch, to elma ma dużo wspólnego z amoniakiem. Gronal również śmierdzi amoniakiem? jak "utylizujecie" płyn po wykorzystaniu go? Po prostu "kibel" ? jak długo można przechowywać rozmieszany płyn bez wpływu na utratę zdolności myjących?
 9. wstaw zdjęcia palet kotwicy o których pisałeś, że zamierzasz szlifować. Może jednak nie szlifuj ich..
 10. piszesz, że kilka tygodni temu to kupiłeś.. Jeśli masz zastrzeżenia, to może warto uruchomić procedurę gwarancyjną?
 11. Ja tylko dodam od siebie, że prócz stałego pola magnetycznego (jak w magnesie stalym) są również pola magnetyczne zmienne związane z przepływem prądu zmiennego w przewodniku. Skoro używacie różne "rozmagnesowywacze" to wydaje mi się, że i one wykorzystują szybko zmieniające się pole magnetyczne aby rozmagnesować coś co wcześniej się namagnesowało.. może ktoś spróbuje rozmagnesować włos balansu wcześniej ukrywając go w takich blaszkach-dekielkach o których tyle tu napisaliśmy? Ja niestety nie mam tego cudownego urządzenia a z chęcią bym spróbował takiej zabawy...
 12. Raz w życiu spawałem elektrycznie z delbaną na nadgarstku. Po godzinie intensywnego spawania wskazywała czas o 2h wcześniejszy.. To była wersja cywilna zegarka - ma tylko pierścień z wąsami jako dodatek wokół mechanizmu. Znajomi mi opowiadali, że na spawalni, przy zgrzewarkach z mechanicznych tylko ruskie zegarki przeżywają, bo "atmosfera " innym nie służy..
 13. możliwe jest, że od frontu - od strony szkła zadanie antymagnetyczne spełniała tarcza zegarka (przypuszczenie) i wówczas byłaby ochrona ze wszystkich stron.
 14. zadra

  Porady potrzebuję :-)

  Ja tak 21 lat temu mojego PF125 malowałem. Nie przejmowałem się depilacją nawklejanych włosów od wałka. Spieszyłem się żeby skończyć na wesele mojego brata (tydzień później) i zdążyłem pomalować. Faktura wypisz-wymaluj na na Twoim Poltiku. Natomiast ja na weselu wyglądałem jak mieszanka ospy/świnki i pryszczycy ... malując tak nawdychałem się oparów farby że wylało mi na całym ciele dziwnych wyprysków(..uj wie co to za farba była - jakaś jadowita).. Zegarki super Ci wychodzą.. 👍
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.