Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zadra

Użytkownik
 • Content Count

  883
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

370 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

585 profile views
 1. zadra

  Nóż

  A On Ci to standardowy "slip" czy ma jakiś mechanizm do odblokowania? To co zaznaczyłem, to chyba dodatkowe ostrze..
 2. było wbić szpadel 3m od okopu a maskę zawiesić na poprzeczce trzonka..
 3. zadra

  Teorie spiskowe

  zamień ze sobą "nagroda" i "kara" i wyjdzie bardziej przyjemna zasada. Nieszczepieni są chronieni przed nieobliczalnymi zaszczepionymi. Można przypuszczać, że to właśnie zaszczepieni przywloką chorobę do roboty, bo przecież jako zaszczepieni, to nie są zobowiązani do noszenia maseczek, czy mycia rąk lub "niekichania", więc "kichają" na system i wszystkie obostrzenia.. W szkole mojej córki (około 400 uczniów) kilka klas w ub tygodniu miało nauczanie zdalne ze względu na covid u kilku nauczycieli. Wszyscy nauczyciele w tej szkole są zaszczepieni...
 4. już wiem dlaczego w niektórych filmach aktorzy strzelają z bebenkowców bez przeładowania- tyle tam patronów się mieści..
 5. zadra

  Nóż

  🙄 nie orientowałem się na kraj produkcji.. W takim razie może nawet zyskać na wartości.. 😁
 6. kadr z filmu z moim ulubieńcem "Morales" - lubi duże noże, a w każdym filmie zawsze ma jakiś scyzoryk przy sobie 😁 W przypadku tego zdjęcia : to raczej chodzi o brak paznokci na palcach dłoni na bębenkowcu , choć przy dłoni z magazynkiem również paznokci nie widzę.. 🤔
 7. zadra

  Nóż

  W związku z tym żadna blokada nie jest w nożach potrzebna bo przy klasycznym cięciu nóż nie ma jak się zamknąć. leżąc na półce nie ma prawa się uszkodzić 😋 Socom to dobra inwestycja - przy odsprzedaży być może nadal będzie w cenie. 🤗
 8. zadra

  Nóż

  nie wiem jak z ZT, ale mój kershaw(linerlock) prawie odciął mi kciuka w momecie, gdy przy dużym nacisku na ostrze (nóż pionowo, nacisk w osi wzdłużnej) okręciłem nóż wokół tej osi. aktualnie mam tylko jeden nóż z taką blokadą i jestem ostrożny gdy go używam. Już takich nie kupuję.
 9. mnie zainteresowałeś. zrób jakieś zdjęcie całości. O jakie konkretnie lampy chodzi? Jakieś przemysłowe, czy proste domowe oświetlacze?
 10. Ach te nowoczesne sposoby na polski blackfridej.. 😁
 11. podziwiam wytrwałość. gratuluję i chciałbym zapytać jak wyszło odnawianie zegara. Może jakieś aktualne zdjęcia.. ? 😁
 12. mimo wssystko nie są jakoś specjalnie tanie..
 13. Trudno określić, czy wymiana baterii pomoże- będziesz wiedział dopiero podczas albo po wymianie na ile pomogło. Być może stan mechanizmu będzie na tyle słaby, że nie będzie sensu bateryjki wkładać. A jaka bateria do jakiego zegarka??? To dopiero po otwarciu dekielka będzie pewność. Czasami na dekielku jest opis dot baterii,ale nie zawsze. Wszystkie z opisem na tarczy "quartz" są na pewno bateryjkowe a cała reszta może być, ale nie musi. Kluczem do sukcesu jest tu umiejętność otwarcia zegarka. Poćwicz na tych najtańszych i najgorzej wyglądających a te o których Paweł Bury pisał raczej pozostaw zegarmistrzowi.
 14. zadra

  Teorie spiskowe

  JA mam nieodparte rażenie,że kol @Albinos wcale nie jest chory.. To wklejone zdjęcie, to chyba w TV się przewinęło, w jednym z "propagandowych" wcinek sugerujących czy wręcz namawiających do szczepień..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.