Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość sibkods

Co to za zegarek?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sibkods
post-0-0-26238600-1330784107.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo fajny model Komandira i w dodatku widze chyba nówka (metka)... Jakbyś chciał sprzedać to myśle w granicach 80zł, no może więcej. Ale na prawde ładny model - ja bym kupił jakiś porządny paseczek, zarzucił na łapę i nosił ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Wostok Komandirskie. Moim zdaniem bardzo ciekawy zegarek. Jeżeli chodzi o cenę to zgadzam się z kolegą post wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sibkods

Jest mały problem ponieważ zegarek nie działa, może ktos z Was orientuje sie jaki może byc koszt naprawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawa to jakies 20-40pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał go sprzedać to chętnie kupię - proszę o cenę - oczywiście jeżeli jest do sprzedania.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sibkods

Wcale nie potraktowałem tego w sensie Lombardu. Gdybym chciał to zrobić z pewnością udałbym się na Allegro.

Co padnięte? Niewiem, po prostu nie działa tzn. wskazówki sie nie poruszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się, ale muszę zadać to pytanie: nakręciłeś go do końca?

Pytam bo zdarzają sie sytuacje, że ludzie (zwłaszcza w młodym wieku) nie wiedzą jaka jest różnica między zegarkiem kwarcowym a mechanicznym... Na prawdę... Kiedyś dałem na forum mojego liceum ogłoszenie, że skupuje stare, nakręcane zegarki. Pisali ludzie, że mają jakieś barazrowe barachło (kwarce). Odpowiedziałem że "interesują mnie tylko mechaniczne (nakręcane)". W odpowiedzi uzyskałem - "Mogę ci nagwintować i będziesz mogł sobie nakręcać co tam chcesz..."

 

Zegarek wyglada na nieużywany, więc teoretycznie powinien byc sprawny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestia prosta - wez zegarek w palce i pomachaj zegarkiem - może się uda go rozruszac - machaj rytmicznie w poziomie... a może ruszy

 

później pomachaj w poziomie w góre i w dół - jeśli bedzie słychac latanie jakiegoś małego metalowego elementu - to może oś balansu jest złamana i machanie nie pomoże

 

balans to wahadełko w zegarku na rękę...

 

a najprościej powędrować do jakiegoś leciwego zegarmistrza i nie zegarek obejrzy od środka - wszystkiego się dowiesz!

 

pozdrowienia


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a najprościej powędrować do jakiegoś leciwego zegarmistrza i nie zegarek obejrzy od środka - wszystkiego się dowiesz!

 

pozdrowienia

 

..i w końcu konsensus....

....nie znasz się...nie machaj....nie otwieraj...nie rób nic w środku mlotkiem i przecinakiem.

Daj do specjalisty ..... 5 zł to nie majątek ...a za tyle powinien Ci wycenić naprawę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sądze że same ogledziny moga być bezpłatne...


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sądze że same ogledziny moga być bezpłatne...

Tez tak uważam, a naprawa może się sprowadzać do przeprowadzenia przeglądu za ok 30 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.