Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

satyr

GP, Vistula & Pierce Brosnan

Rekomendowane odpowiedzi

to moze ogolniejsze pytanie , czy zwiazane z tym watkiem sprawy mialy jakis 'dalszy ciag' ?


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stowarzyszenie nie prowadziło tej sprawy i nic nie wiem o żadnym dalszym ciągu

Co robił Władek jako właciciel www w owych czasach - nie wiem

Stowarzyszenie istnieje od 2009 , jak widać sprawa dotyczy 2008 ..

trochę odgrzewamy bardzo starego kotleta z przed 3 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekna sofistyka , ale sens mojego pytania chyba jest jasny

 

 

 

a kotleta odgrzalem z czystej ciekawosci podgrzanej oburzeniem gdyz dopiero ostatnio natrafilem na ten atek


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca kotlet-sprawa miała miejsce za rządów prezesa Bauera. Teraz Pan Bauer prezesuje firmie Rage Age z projektantem (byłym) Vistuli Panem Czapulem. I co? I znowu jest "zonk" : http://www.luksusowi.pl/moda/zegarek-rage-age-by-czapul/

 

Dlaczego od razu "zonk"?

Tym razem wybrał "zacną" firmę. która produkuje ładne PAMy na Unitasie, Valjoux 7750 i ETA 2892. A że to nie manufaktura, to już mały szczegół.

Sam zegarek Rage Age też wygląda na bardziej dopracowany, niż ten sprzed 3 lat, cena też ma przekonać klienta, że nie jest to byle co... W końcu 6000 za zegarek, to już nie 799.

 

A komentarze pod artykułem jednoznacznie piętnują pomysł firmy, jak również nie dają zapomnieć o wpadce sprzed lat, he, he.


Można bez końca patrzeć na ogień, wodę i parkującą kobietę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.