Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
konrado77

Citizen BN0211-50E zaczął się mocno spóźniać

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Funky_Koval napisał(-a):

Wystaw go na parapeyna dwie doby niech sie naladuje. Tylko uwazaj zeby sie nie nagrzal. Bo o 16 to juz swiatlo slabe.

W sobotę było w miarę ładne słoneczko. Wyniosłem zegarek ok 7:30. Był na dworze do ok. 15.

Zatrzymał się po ok trzech godzinach od momentu założenia na rękę. Ruszył dopiero po zaświeceniu w niego latarką, później działał tak już całą noc.

Wczoraj, cały dzień parapet. Dziś tylko ok. dwóch godzin,  bo wszyscy wyszli do pracy i nikt rolet nie podniósł 🤨

Teraz siedzi na ręce, zobaczymy.

Słońca coraz więcej, więc będzie leżał na słońcu. Jeśli się nie poprawi to zostaje chyba tylko rozmowa z serwisem bo do sklepu już nie mam sił i nerwów.

W sumie to sam nie wiem co robić dalej ale na pewno zgłoszę sprawę do UOKiK

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, konrado77 napisał(-a):

W sobotę było w miarę ładne słoneczko. Wyniosłem zegarek ok 7:30. Był na dworze do ok. 15.

Zatrzymał się po ok trzech godzinach od momentu założenia na rękę. Ruszył dopiero po zaświeceniu w niego latarką, później działał tak już całą noc.

Wczoraj, cały dzień parapet. Dziś tylko ok. dwóch godzin,  bo wszyscy wyszli do pracy i nikt rolet nie podniósł 🤨

Teraz siedzi na ręce, zobaczymy.

Słońca coraz więcej, więc będzie leżał na słońcu. Jeśli się nie poprawi to zostaje chyba tylko rozmowa z serwisem bo do sklepu już nie mam sił i nerwów.

W sumie to sam nie wiem co robić dalej ale na pewno zgłoszę sprawę do UOKiK

 

spróbuj serwisu - a jak nie to z powrotem do sklepu !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj się. Trzeba ich tam wykończyć 😅, aż rozwiążą sprawę jak należy.  Chwile temu przyszedł mi całkowicie rozładowany Citizen. Kilka dni na parapecie w dni które było mniej światła i chodzi od 2 tygodni po naładowaniu. To musi zostać w końcu naprawione. Sama działalność sklepu na poziomie: "Jak na codzień jesteśmy dnem, to teraz próbujemy zrobić odwiert".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy za rady.

Sprawa wygląda tak.

Wczoraj po ok. dwóch godzinach na parapecie założony i do ok 23 działał jak należy, całą noc również.

Dziś od rana na parapecie a po pracy o 15 na rękę, jak na razie działa bez zarzutu i co do sekundy 🤯

Od niedzielnego leżakowania na parapecie działa bez zająknięcia. Nosz kurde

Z jednej strony dobry znak bo widocznie coś mu się odblokowało (żeby nie zapeszyć), bo nie wierzę że był ciągle nie doładowany

Używam i obserwuję dalej

 

No i zapeszyłem, zatrzymał się ...

Edytowane przez konrado77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, konrado77 napisał(-a):

Dzięki Koledzy za rady.

Sprawa wygląda tak.

Wczoraj po ok. dwóch godzinach na parapecie założony i do ok 23 działał jak należy, całą noc również.

Dziś od rana na parapecie a po pracy o 15 na rękę, jak na razie działa bez zarzutu i co do sekundy 🤯

Od niedzielnego leżakowania na parapecie działa bez zająknięcia. Nosz kurde

Z jednej strony dobry znak bo widocznie coś mu się odblokowało (żeby nie zapeszyć), bo nie wierzę że był ciągle nie doładowany

Używam i obserwuję dalej

 

No i zapeszyłem, zatrzymał się ...

jest zepsuty ... :) do sklepu ponownie :) przykuj się do kaloryfera i powiedz że nie wyjdziesz póki ci go nie wymienią !!!  (batoników weź w kieszeń) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do żadnego sklepu. Napisz do Anyro to serwis Citizena i tam wyślij. 

Nie wiem co to na Twojej kartce napisane serwis jubiler jak Anyro jest oficjalnym SERWISEM Citizen. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

Do żadnego sklepu. Napisz do Anyro to serwis Citizena i tam wyślij. 

Nie wiem co to na Twojej kartce napisane serwis jubiler jak Anyro jest oficjalnym SERWISEM Citizen. 

On był w anyro. Teraz jest anyro/jubiler 

 

@konrado77

 

GŁÓWNY SERWIS Anyro & Co Sp. z o.o. i PHU Jubiler Sp. z o.o.
Poleczki 13, 02-822 Warszawa

 

 

Btw: na 100% u nich wystąpił taki sam problem jak u Ciebie. Umywają ręce bo zapewne nie wiedzą nawet jak go otworzyć 🤣. Z tego co piszesz to walniety moduł zapewne, brak naładowania sygnalizował by sekundową. Zegar nie jest popularny więc zapewne i części nie mają "modułu" na podmianę i drugiej sztuki na wymianę. Aku też może być, ale jak idioci nie umieją otworzyć zegara i lub nie mają baterii to nawet jej nie podmienią. A od tego powinni zacząć po opisie problemu.

 

Nie odpuszczaj. Napisz do dolinskiego jeszcze bo kumplowi wymieniali aku w starym citku jednobryłowcu. Z ciekawości tylko co Ci odpiszą. 

 

Poczytaj o prawie kobsumenta. Jest tak że jak w ciagu 14 dni mogę się mylić sklep nie da informacji to muszą wymienić towar lub zwrócić kasę. Może ich tak załatwić. Nie siedzę w tym tylko takie luźne przemyślenie bo raczej bym nie odpuścił. 

 

miałem Twój zegar z pół roku i wszystko było z nim ok a i glebę zaliczył pare razy 😁

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, eddi87 napisał(-a):

On był w anyro. Teraz jest anyro/jubiler 

 

GŁÓWNY SERWIS Anyro & Co Sp. z o.o. i PHU Jubiler Sp. z o.o.
Poleczki 13, 02-822 Warszawa

OK. To przepraszam. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, konrado77 napisał(-a):

Dzięki Koledzy za rady.

Sprawa wygląda tak.

Wczoraj po ok. dwóch godzinach na parapecie założony i do ok 23 działał jak należy, całą noc również.

Dziś od rana na parapecie a po pracy o 15 na rękę, jak na razie działa bez zarzutu i co do sekundy 🤯

Od niedzielnego leżakowania na parapecie działa bez zająknięcia. Nosz kurde

Z jednej strony dobry znak bo widocznie coś mu się odblokowało (żeby nie zapeszyć), bo nie wierzę że był ciągle nie doładowany

Używam i obserwuję dalej

 

No i zapeszyłem, zatrzymał się ...

Gdyby był dekiel to by aku nawet kupił i samemu podmienił. Ciekawe czy byś mógł naprawić go np u dolinskiego gdzie mają również serwis Citizena? Gdzieś mi migło wcześniej że z zegarowni chcieli inną ekspertyzę? 

 

Tak czy inaczej zadzwonił bym tam przedstawił sytuację jak Cie w chu.. robię w zegarowni i anyro i zapytał co zaproponują. 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje jeszcze raz !

myslalem o Dolińskim, ale jakoś odkładałem tą opcje z racji tego ze cały czas miałem przepychanki z Zegarownia. pl i anyro

Na 99% w serwisie zegarek im się zatrzymywał, ale tak jak piszecie, nie wiedzą pewnie jak się za to zabrać. 
Myślałem jeszcze o tym żeby sprawdzić ten serwis co mi odpowiedzą na chęć wymiany akumulatora na swój koszt. 
jesli odmówią to znaczy ze faktycznie nie wiedza jak go otworzyć. 
Pozostanie wtedy Doliński. 
 

co do terminu dwóch tygodni, to zgoda, jest takie coś, ale cwaniaki z Zegarownia dokładnie w drugim tygodniu przysłali SMS ze reklamacja nie uwzględniona, mimo ze zegarek był jeszcze w serwisie, a wrócił do mnie dopiero po następnych dwóch tygodniach. 
Ja naprawdę myśle już o tym żeby pofatygować się te 200 km i narobić trochę szumu w tym sklepie bo to jest jawna kpina z człowieka. 
 

przepraszam za błędy, ale pisze z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, konrado77 napisał(-a):

Dziękuje jeszcze raz !

myslalem o Dolińskim, ale jakoś odkładałem tą opcje z racji tego ze cały czas miałem przepychanki z Zegarownia. pl i anyro

Na 99% w serwisie zegarek im się zatrzymywał, ale tak jak piszecie, nie wiedzą pewnie jak się za to zabrać. 
Myślałem jeszcze o tym żeby sprawdzić ten serwis co mi odpowiedzą na chęć wymiany akumulatora na swój koszt. 
jesli odmówią to znaczy ze faktycznie nie wiedza jak go otworzyć. 
Pozostanie wtedy Doliński. 
 

co do terminu dwóch tygodni, to zgoda, jest takie coś, ale cwaniaki z Zegarownia dokładnie w drugim tygodniu przysłali SMS ze reklamacja nie uwzględniona, mimo ze zegarek był jeszcze w serwisie, a wrócił do mnie dopiero po następnych dwóch tygodniach. 
Ja naprawdę myśle już o tym żeby pofatygować się te 200 km i narobić trochę szumu w tym sklepie bo to jest jawna kpina z człowieka. 
 

przepraszam za błędy, ale pisze z telefonu

Pozostawać pozostaje ale zegar na gwarancji i dalej niesprawny. Ja bym zadzwonił do UKiK do doradcy co Ci powie. Konsultację masz darmową przez tel. Jak masz Facebook opisał byś swoją wojnę na grupie, chronospaiens lub łowcy zegarków. Ostatnio jedna osoba miała podobnie tylko z automatem, tak samo była kwitowana jak Ty, opisała w końcu na grupie co jest 50 000 członków (łowcy zegarków) i na drugi dzień miała zegar wymieniony. Odrazu odezwał się ktoś kto pracuje w zegarowni wyżej niż "pracownicy szeregowi". Co jak co ale tu nas czyta o Twoim problemie kilkanaście, dziesiąt osób. A jak czyta 50tys i to ludzi którzy są potencjalnymi klientami to trochę inaczej. I jak nie masz konta to byle kto, dzieci, znajomi itp itd. Ja bym tak uderzył nic nie ma do stracenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.02.2022 o 23:11, konrado77 napisał(-a):

Dziękuje jeszcze raz !

myslalem o Dolińskim, ale jakoś odkładałem tą opcje z racji tego ze cały czas miałem przepychanki z Zegarownia. pl i anyro

Na 99% w serwisie zegarek im się zatrzymywał, ale tak jak piszecie, nie wiedzą pewnie jak się za to zabrać. 
Myślałem jeszcze o tym żeby sprawdzić ten serwis co mi odpowiedzą na chęć wymiany akumulatora na swój koszt. 
jesli odmówią to znaczy ze faktycznie nie wiedza jak go otworzyć. 
Pozostanie wtedy Doliński. 
 

co do terminu dwóch tygodni, to zgoda, jest takie coś, ale cwaniaki z Zegarownia dokładnie w drugim tygodniu przysłali SMS ze reklamacja nie uwzględniona, mimo ze zegarek był jeszcze w serwisie, a wrócił do mnie dopiero po następnych dwóch tygodniach. 
Ja naprawdę myśle już o tym żeby pofatygować się te 200 km i narobić trochę szumu w tym sklepie bo to jest jawna kpina z człowieka. 
 

przepraszam za błędy, ale pisze z telefonu

Zobacz od 15minuty, czasy ładowania. Nie twierdzę że nie był ładowany ale i ponad 100 godzin czasem trzeba. W citku może i być jeszcze więcej. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzę na pewno.

Dziś zegarek leżał na parapecie od samego świtu, było cały dzień piękne słońce. Założyłem go na rękę dokładnie o godzinie 16: 40.

Zegarek właśnie się zatrzymał!! działał dokładnie dwadzieścia siedem minut!! czy to nie za krótko nawet jak na rozładowany do zera akumulator??

 

Wczoraj była podobna sytuacje, tylko że zegarek działał o wiele dłużej, bo ok. 2,5 godziny

 

Moim zdaniem czas działania tego zegarka drastycznie maleje w oczach

Edytowane przez konrado77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, konrado77 napisał(-a):

Obejrzę na pewno.

Dziś zegarek leżał na parapecie od samego świtu, było cały dzień piękne słońce. Założyłem go na rękę dokładnie o godzinie 16: 40.

Zegarek właśnie się zatrzymał!! działał dokładnie dwadzieścia siedem minut!! czy to nie za krótko nawet jak na rozładowany do zera akumulator??

 

Wczoraj była podobna sytuacje, tylko że zegarek działał o wiele dłużej, bo ok. 2,5 godziny

 

Moim zdaniem czas działania tego zegarka drastycznie maleje w oczach

on jest zepsuty mam z 14 z akumulatorami i im wystarczy z 2 godziny na słońcu aby przepracować cały dzień - wiec definitywnie jest zepsuty- szkoda zdrowia na takie manewry - może jest jakiś proch w mechanizmie i go zatrzymuje, może bateria zepsuta, może system ładowania - może układzik wysiadł itd.... działaj według planu -czyli próbuj teraz z serwisem a jak nie z powrotem do sklepu !!!

Niech Moc i Citizeny będą z Tobą !!!

 

458099968_Zrzutekranu2022-02-25182522.png.2f27b2ba5345a375e7510f9cb75aa678.png

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.02.2022 o 17:15, konrado77 napisał(-a):

Obejrzę na pewno.

Dziś zegarek leżał na parapecie od samego świtu, było cały dzień piękne słońce. Założyłem go na rękę dokładnie o godzinie 16: 40.

Zegarek właśnie się zatrzymał!! działał dokładnie dwadzieścia siedem minut!! czy to nie za krótko nawet jak na rozładowany do zera akumulator??

 

Wczoraj była podobna sytuacje, tylko że zegarek działał o wiele dłużej, bo ok. 2,5 godziny

 

Moim zdaniem czas działania tego zegarka drastycznie maleje w oczach

Weź go zwróc w cholerę, zegarek ma jakąś ewidentną wadę.


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Funky_Koval napisał(-a):

Weź go zwróc w cholerę, zegarek ma jakąś ewidentną wadę.

@Funky_Koval, ale ja chcę go zwrócić już od dobrych trzech miesięcy, ale Zegarownia.pl z uporem maniaka twierdzi że zegarek działa jak należy !

Wystawiłem opinię o sklepie na Opineo.pl, taka była odpowiedź. Moje pytanie jakie jeszcze dowody mogę dołączyć oprócz filmu mam i wysłać zostało bez odpowiedzi.

 

Wysyłam w tym tygodniu zegarek ostatni raz do sklepu, jeśli nadal odeślą zegarek twierdząc że wszystko z nim ok to spróbuję do serwisu Anyro. 

Pytałem u nich, wymiana akumulatora na własny koszt to coś ok 110 PLN.

 

 

Bez tytułu1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie.

Jako że z Zegarownia.pl nie szło jednak dojść do porozumienia, poszedłem za Waszą radą i grupy Łowcy Zegarków na FB i wysłałem zegarek na niezależną ekspertyzę do Doliński Watch Service do Wrocławia.

Po rozmowie telefonicznej, w bardzo miłej atmosferze, Pan z serwisu krótko opisał co było robione.

Kilka dni ładowania zegarka i zakładanie na rękę.

Po dwóch dniach noszenia, zegarek chodzi bez zarzutu. Telefon do mnie z pytaniem co robimy dalej.

Na moją prośbę umówiliśmy się aby jednak zegarek poużywano do poniedziałku.

Dziś telefon z serwisu, udało się złapać zegarek gdy zatrzymał się na kwadrans i po tym czasie ponownie ruszył.

Po chwili mail z protokołem z serwisu z opisem wady.

 

Po ostatnich przejściach ze sklepem Zegarownia.pl, krótko mówiąc, byłem w szoku jak można w życzliwy i bardzo profesjonalny sposób być otwartym na klienta. Naprawdę, Szacunek dla tego serwisu.

 

Następny telefon wykonałem do sklepu zegarownia. Tam po przedstawieniu się, Pani od razu skojarzyła o co chodzi. Poproszono mnie o przesłanie samego protokołu bez zegarka.

 

Czekam teraz, co zaproponuje sklep. 

 

processed-35575303-aa4a-4ac7-af14-8e32cd9cf455_p0t3wAH6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, konrado77 napisał(-a):

Witam po przerwie.

Jako że z Zegarownia.pl nie szło jednak dojść do porozumienia, poszedłem za Waszą radą i grupy Łowcy Zegarków na FB i wysłałem zegarek na niezależną ekspertyzę do Doliński Watch Service do Wrocławia.

Po rozmowie telefonicznej, w bardzo miłej atmosferze, Pan z serwisu krótko opisał co było robione.

Kilka dni ładowania zegarka i zakładanie na rękę.

Po dwóch dniach noszenia, zegarek chodzi bez zarzutu. Telefon do mnie z pytaniem co robimy dalej.

Na moją prośbę umówiliśmy się aby jednak zegarek poużywano do poniedziałku.

Dziś telefon z serwisu, udało się złapać zegarek gdy zatrzymał się na kwadrans i po tym czasie ponownie ruszył.

Po chwili mail z protokołem z serwisu z opisem wady.

 

Po ostatnich przejściach ze sklepem Zegarownia.pl, krótko mówiąc, byłem w szoku jak można w życzliwy i bardzo profesjonalny sposób być otwartym na klienta. Naprawdę, Szacunek dla tego serwisu.

 

Następny telefon wykonałem do sklepu zegarownia. Tam po przedstawieniu się, Pani od razu skojarzyła o co chodzi. Poproszono mnie o przesłanie samego protokołu bez zegarka.

 

Czekam teraz, co zaproponuje sklep. 

 

processed-35575303-aa4a-4ac7-af14-8e32cd9cf455_p0t3wAH6.jpeg

i super temat ruszony - coś do przodu 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.04.2022 o 18:52, unadarek napisał(-a):

cos ruszyło się w temacie ? 

Przepraszam że się nie odzywałem, człowiek zalatany..

A w temacie ruszyło się.

Dziś, równo dwa tygodnie od odesłania zegarka po raz piąty, przyszedł sms z Zegarownia.pl.

Proszą o dane do przelewu, będą zwracać pieniądze. Koszt zegarka, plus ekspertyza którą musiałem zapłacić w Doliński Watch Serwice

Generalnie jestem zadowolony z tak zakończonej sprawy, ale niesmak pozostał.

Wiem że na pewno był to pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie.

Zwykłego "przepraszamy" nie usłyszałem..

 

Teraz następny dylemat co kupić 😀 albo taki sam, bo sam zegarek bardzo mi leżał,  albo szukać coś innego. Ale to już temat na nowy post ☺️

 

No a przede wszystkim, Dzięki Wielkie Wszystkim, a w szczególności Tobie @unadarek za nakierowanie i podpowiedzi 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, konrado77 napisał(-a):

Przepraszam że się nie odzywałem, człowiek zalatany..

A w temacie ruszyło się.

Dziś, równo dwa tygodnie od odesłania zegarka po raz piąty, przyszedł sms z Zegarownia.pl.

Proszą o dane do przelewu, będą zwracać pieniądze. Koszt zegarka, plus ekspertyza którą musiałem zapłacić w Doliński Watch Serwice

Generalnie jestem zadowolony z tak zakończonej sprawy, ale niesmak pozostał.

Wiem że na pewno był to pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie.

Zwykłego "przepraszamy" nie usłyszałem..

 

Teraz następny dylemat co kupić 😀 albo taki sam, bo sam zegarek bardzo mi leżał,  albo szukać coś innego. Ale to już temat na nowy post ☺️

 

No a przede wszystkim, Dzięki Wielkie Wszystkim, a w szczególności Tobie @unadarek za nakierowanie i podpowiedzi 🙂

...a dzięki ale co tam ja Koledzy tez pomagali - super że tak się skończyło - a Citizenów jest cale morze :) do wyboru do koloru - szukaj okazji w sklepach -są czasem przeceny niezłe  - jak chcesz jakiś porad to trzeba określić parametry styl zegarka itd...  tutaj czasem są bardzo dobre ceny - ale to sklep z Czech zdaje sie : https://www.timestore.pl/Marka/Citizen/?sort=cheapest  - inne to  koledzy może podpowiedzą sklepy ja to mało znam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec sprawy pomyślny ale szkoda i nerwów i straconego czasu. Bardzo koledze dziękuję. Na pewno w ciągu najbliższych lat będę omijał zegarownię. Co za traktowanie klienta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.