Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yary12

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

83 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

96 profile views
 1. Moja inną i chyba nawet większą pasją jest tradycyjnie golenie. Trochę maszynek przeszło przez moje ręce, niektóre się sprawdziły i są ze mną dalej. Była i szawetka na połówki zwykłych żyletek (tego nie polecam!). Były 2 brzytwy, teraz jest jedna. Jest szawetka na ostrza FAC (polecam, zwłaszcza ostrza ochronne, czyli Guard firm Feather oraz KAI, przypominają golenie brzytwą, dając jednocześnie bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i tolerancji na błędy czy brak doświadczenia). Ostatnio odkryłem maszynki tzw Single Edge na ostrza FAC i jeden model stał się moim świętym Graalem golenia. Bardzo łagodne i bezpieczne golenie, przy niesamowitej skuteczności (co w społeczności TG nosi miano PN, czyli gęba po goleniu gładka jak pupa niemowlaka[emoji6]). Do tego fajna zabawa z poszukiwaniem ulubionego kremu/mydła do golenia, z wysokimi właściwościami i świetnym zapachem, do tego ulubiony a raczej ulubione aftershavy i trochę ekscytacji zamiast irytacji można w usuwaniu zarostu zażywać [emoji846][emoji1360].
 2. Na MyApple.pl na forum znalazłem info, że 13 mini ma wyraźnie lepszą baterię od 12 mini.
 3. Szkoda że kolega nie z Kielc. Lokalna palarnia nie używa oleju lub bardzo mało. Widać że użyta kawa z kolby dużo łatwej opuszcza sitko niż kawy z marketów. Niestety nie prowadzą sprzedaży wysyłkowej. Gdzieś wspomniałem, z marketowych smakowo najbardziej nam w domu podchodzi Kimbo Gold. Tania nie jest, ale co jakiś czas w Auchan mają duże promocje. No i zgadzam się z kolegą poprzednikiem.
 4. I mnie Mobile Vikings bardzo przyzwoicie sprawdzali się poza krajem.
 5. Ja i rodzina mamy niezawodne iPhony. W tym 7 plus, xr i 11 pro.
 6. Ja z tych, co Shtisel bardzo na tak, a Unorthodox mniej
 7. Mi ostatnio dość podszedł brytyjski mini serial kryminalny Collateral. Żona co kryminalnych specjalnie nie lubi, też z ciekawością obejrzała ze mną
 8. Ja podobnie z Krainą. Nie podeszło.
 9. Oj oj, ale coś się po drodze popsuło [emoji6]
 10. To nie kryminał, tylko akcje specjalne, ale Kontra oraz the unit na HBO GO
 11. To sprawdzony i wiarygodny sklep?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.