Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Paulus57

GW-M 5610 1 a GW-M 5610U 1ER

Rekomendowane odpowiedzi

W niedalekich planach zakupowych mam solarnego G-Shocka z Multiband 6 i ewent. bluetooth. Przymierzam się do jednego z modeli podanych w tytule. Może ktoś z Was potrafi mi wyjaśnić różnice między tymi modelami a może poleci optymalny model spełniający moje oczekiwania? Z góry dziękuję za pomoc. :) 

 

Czy poza nieco odmiennymi wymiarami, różnią się jeszcze czymś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Tak w skrócie to nowe moduły w kostkach wyświetlają aktualny czas w trybie stopera i timera oraz mają nowy, gorszy rodzaj podświetlenia (dali led) reszta bez zmian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Noodles napisał(-a):

Tak w skrócie to nowe moduły w kostkach wyświetlają aktualny czas w trybie stopera i timera oraz mają nowy, gorszy rodzaj podświetlenia (dali led) reszta bez zmian :)

 

3 godziny temu, andrzejp1242 napisał(-a):

Filmik pokazuje prawie wszystko a różnic jest trochę. Raczej wybiorę, mimo oświetlenia, model nowszy. Może orientujecie się jakie wymiary mają same kostki? Planuję w przyszłości założyć bransoletę i bezel metalowy (tytanowy). 

 

DOCZYTAŁEM W KOMENTARZACH POD FILMEM - KOSTKI MAJĄ IDENTYCZNE WYMIARY. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zadasz pytanie w dziale Casio, będziesz wiedział wszystko 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sanik napisał(-a):

Jak zadasz pytanie w dziale Casio, będziesz wiedział wszystko 😀

Teoretycznie masz rację, bo już tu się dowiedziałem :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Filmik pokazuje prawie wszystko a różnic jest trochę. Raczej wybiorę, mimo oświetlenia, model nowszy. Może orientujecie się jakie wymiary mają same kostki? Planuję w przyszłości założyć bransoletę i bezel metalowy (tytanowy). 

 

Do modeli GW-M5610 i GW-M-5610U dostaniesz oryginalna bransoletę kompozytową w dwóch wersjach: starszą wersję (MZ ciekawszą) z takim jakby ryflowaniem na ogniwach oraz nowszą, która jest gładka. Niestety do tego modelu metalowe bransolety i bezele tylko nieoryginalne, tj. Aliexpress i temu podobne. Jeśli planujesz zakup takowych, to lepiej nie chwal się tym głośno na forum, jeśli Ci życie miłe ;)

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, clusca napisał(-a):

 

Do modeli GW-M5610 i GW-M-5610U dostaniesz oryginalna bransoletę kompozytową w dwóch wersjach: starszą wersję (MZ ciekawszą) z takim jakby ryflowaniem na ogniwach oraz nowszą, która jest gładka. Niestety do tego modelu metalowe bransolety i bezele tylko nieoryginalne, tj. Aliexpress i temu podobne. Jeśli planujesz zakup takowych, to lepiej nie chwal się tym głośno na forum, jeśli Ci życie miłe ;)

 

Dziękuję za dodatkowe informacje. Wiem, że dyskrecja niejednemu uratowała życie ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Do modeli GW-M5610 i GW-M-5610U dostaniesz oryginalna bransoletę kompozytową w dwóch wersjach: starszą wersję (MZ ciekawszą) z takim jakby ryflowaniem na ogniwach oraz nowszą, która jest gładka. Niestety do tego modelu metalowe bransolety i bezele tylko nieoryginalne, tj. Aliexpress i temu podobne. Jeśli planujesz zakup takowych, to lepiej nie chwal się tym głośno na forum, jeśli Ci życie miłe
 
Ja mam zwykły gumowy pasek, żadna bransoleta kompozytowa nie była dołączona z zegarkiem. Jak to jest w końcu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowa "dostaniesz" w mojej wypowiedzi użyłem w znaczeniu: znajdziesz w sprzedaży, kupisz ;)

Są wersje GW-M5610 i GW-B5600 na bransolecie - końcówka nazwy modelu BC, ale standardowe wersje są tylko na pasku. Niestety bransoleta kompozytowa, sprzedawana osobno jako część zamienna, która kiedyś kosztowała około 200 PLN, teraz jest do kupienia za około 350 PLN.

 

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.