Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sebster79

Kochani , który diver najładniejszy , najlepiej wykonany

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule , którego divera wybrać ?

który najciekawszy ? Najlepiej wykonany

prosze o opinie

D6146517-2E8F-4E1D-B204-1535A05AEB1F.png

9E2F4FA3-41E8-49D4-98B0-76C9B00A0ED5.jpeg

53D3103C-8401-4DE6-BE23-4565155EF8AE.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko z tych 3 to Epos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom wykonania podobny. Do Eposa nie założysz paskòw, chyba że dedykowane lub na zamówienie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sebster79  Od razu lepiej... Epos vs ta Doxa z postu wyżej... Rzut monetą/przymiarka co lepiej leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na Certine PH. Moim zdaniem ładniejsza od tej 3. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Doxy to tylko Sub, ale wiadomo nie ten budżet. Tak jak Dorian piszę  Certina PH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może taka certina? Mi się mega podoba🤩 gdybym ostatnio nie zaszalał z zakupami, pewnie już byłaby u mnie😉

2C5FD9CF-2DC4-49B3-AEDE-8ABC2188645C.png

15DB222E-2683-4576-B9B4-F1BB0FBFA3D5.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy koledze zegarek, który naszym zdaniem jest najładniejszy? A on nie powinien się podobać ewentualnemu nabywcy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, z tych 3 przedstawionych przez Kolegę, to epos, ale może trzeba pokazać mu alternatywy, powiększyć horyzonty? Jakbym szukał zegarka i chciał porady, tego bym właśnie oczekiwał. Żeby ktoś pokazał mi coś, czego może nie dostrzegam🤷🏻‍♂️

Edytowane przez rafalmosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, rafalmosty napisał(-a):

Tomek, z tych 3 przedstawionych przez Kolegę, to epos, ale może trzeba pokazać mu alternatywy, powiększyć horyzonty? Jakbym szukał zegarka i chciał porady, tego bym właśnie oczekiwał. Żeby ktoś pokazał mi coś, czego może nie dostrzegam🤷🏻‍♂️

Ale autor pyta, który najładniejszy i najlepiej wykonany, najciekawszy, którego wybrać. 

Każdemu (lub przynajmniej większości) z nas zdarza się pytać p opinie Forum, ale raczej nie pytamy o urodę i jaki wybrać. Ale może to tylko semantyka. Albo jakiś czepialski jestem przez sytuację na wschodzie i szukam dziury w całym.

Ja nie pomogę autorowi, bo nie lubię diverów z obrotowym bezelem (i bialym okienkiem daty, choć znam uzasadnienie tego ficzeru), więc mi się żaden z rozważanych modeli nie podoba, ale trzymam kciuki i temat będę podglądąć 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie Doxa bo Squale 60, dlaczego nie Epos bo Oris Aquis, dlaczego nie Longines bo nie, tak wiem, że nie pomogłem

edit. ki cel powielać wątki pilot/ diver/ diver później będzie pasek czy bransoleta

 

Edytowane przez lukighost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a z paskami ,tez są problemy?

Edytowane przez sebster79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pyta nie błądzi epos pilot już zamówiony , siedzi fajnie na ręce i 30 % taniej , doxa sub 200 następna byle do majówki , i po problemie, a jak Cię denerwują pytania ludzi to po co je czytać ? Masz dużo czasu wolnego zapewne na komentowanie wpisów ludzi, Panie lukighost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, sebster79 napisał(-a):

Kto pyta nie błądzi epos pilot już zamówiony , siedzi fajnie na ręce i 30 % taniej , doxa sub 200 następna byle do majówki , i po problemie, a jak Cię denerwują pytania ludzi to po co je czytać ? Masz dużo czasu wolnego zapewne na komentowanie wpisów ludzi, Panie lukighost

Czekamy na foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.