Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
lukiboss

Wybór dużego G-shocka (GPW vs GPR vs ?)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

na początku może napiszę co już miałem: GW-9400, MTG-S1000, GPW-1000, GX-56, GST-B100D

No i w sumie już byłem pewny na GPR-B1000, ale trochę naczytałem się że jak na g-shocka to lubi się psuć, no i sam już nie wiem. GPW też jest sporych rozmiarów, ale już go miałem i może czas na coś innego.

GWG-1000 - jakoś mnie nie przekonuje. Nad jakim jeszcze modelem powinienem się zastanowić? Dla mnie zegarek musi być bezobsługowy tzn. solar, automatyczna synchronizacja i najlepiej szafir.

Czy tego GPR-B1000 na prawdę mam się obawiać?

Edytowane przez lukiboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, lukiboss napisał(-a):

Nad jakim jeszcze modelem powinienem się zastanowić?

Nad GW-5000, zastanowić się, kupić i zapomnieć o Casio G-shock bo jak dotąd nie wymyślono lepszego g-shock'a.

Miałem wszystkie które wymieniłeś i sporo takich których nie wymieniłeś - niektóre po kilka razy... jedyny "G" którego jestem ciekaw i chętnie bym go widział u siebie to MR-G B1000 w wersji czarnej, ale tylko wtedy jakby kwota jaką przy nim widać była podawana w rublach - bo jak się ją czyta w PLN'ach to mi się jakoś tak... dziwnie robi


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, lukiboss napisał(-a):

Cześć,

na początku może napiszę co już miałem: GW-9400, MTG-S1000, GPW-1000, GX-56, GST-B100D

No i w sumie już byłem pewny na GPR-B1000, ale trochę naczytałem się że jak na g-shocka to lubi się psuć, no i sam już nie wiem. GPW też jest sporych rozmiarów, ale już go miałem i może czas na coś innego.

GWG-1000 - jakoś mnie nie przekonuje. Nad jakim jeszcze modelem powinienem się zastanowić? Dla mnie zegarek musi być bezobsługowy tzn. solar, automatyczna synchronizacja i najlepiej szafir.

Czy tego GPR-B1000 na prawdę mam się obawiać?

 

Według mnie czas na froga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GWN-1000, albo GWN-Q1000? 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.03.2022 o 13:29, Daito napisał(-a):

Nad GW-5000, zastanowić się, kupić i zapomnieć o Casio G-shock bo jak dotąd nie wymyślono lepszego g-shock'a.

Miałem wszystkie które wymieniłeś i sporo takich których nie wymieniłeś - niektóre po kilka razy... jedyny "G" którego jestem ciekaw i chętnie bym go widział u siebie to MR-G B1000 w wersji czarnej, ale tylko wtedy jakby kwota jaką przy nim widać była podawana w rublach - bo jak się ją czyta w PLN'ach to mi się jakoś tak... dziwnie robi

Niestety kostka dla mnie jest za "zwykła" :) Po prostu nudna.

15 godzin temu, -mrovka- napisał(-a):

 

Według mnie czas na froga :)

Frog jak najbardziej, ale widzę że większość z nich nie ma nawet solara...

1 godzinę temu, Sol napisał(-a):

GWN-1000, albo GWN-Q1000? 

GWN-1000 miałem, zapomniałem o nim

GWN-Q1000 - rzeczywiście ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, lukiboss napisał(-a):

Frog jak najbardziej, ale widzę że większość z nich nie ma nawet solara...

GWF-A1000 którego miałem na myśli, akurat ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, andrzejp1242 napisał(-a):

GWF-A1000 którego miałem na myśli, akurat ma ;)

 

Nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że większość frogów ma solara :)

GW200z

GWF 1000

GWF d1000

GWF a1000

 

do wyboru, do koloru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.