Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jimmibaton

Aquatico Poseidon - budżetowy wakacyjniak

Rekomendowane odpowiedzi

Aquatico Poseidon

 

 

 

Wakacyjny czas sprawia, że często szukamy zegarka, który będzie nam służył jako codzienny kompan w naszych wyprawach. Nierzadko nasz wypoczynek związany jest z rekreacją w wodzie, dlatego częstym wyborem tak zwanego wakacyjnego zegarka stają się modele z wysoką wodoszczelnością. Obecnie w mojej kolekcji znajdują się trzy zegarki, których wartość wodoszczelności wynosi 100M. Teoretycznie wartość ta jest wystarczająca, ponieważ nie nurkuję z butlą, lecz pewne obawy pozostają, a cena rzeczonych zegarków wystarczająco odstrasza przed pójściem z nimi wprost w morskie fale. Dlatego też postanowiłem, że kupię coś specjalnie na wakacyjny czas. Okazuje się, że oferta zegarków nurkowych do 2000 pln jest dość bogata, lecz przeważają w niej wtórne projekty, zgrabnie nazywane homagami. Postanowiłem poszperać na stronie Aquatico , producenta, którego zegarki już kilkukrotnie przewinęły się przez mój nadgarstek, a część z nich opisywałem na naszym blogu. Z całej oferty najbardziej do gustu przypadł mi bohater dzisiejszej recenzji – Aquatico Poseidon.

Model Poseidon sprawia wrażenie zegarka, który już kiedyś się widziało. I nie jest to tylko złudzenie, ponieważ już na pierwszy rzut oka widzimy inspirację modelami innych producentów, takich jak Zelos i Seiko, a przy bliższym przyjrzeniu się zauważymy pewną zbieżność z kultowym Longinesem Legend Diverem…

 

25a0d43d8987c4eebd2fc7fa58dfab95.jpg

 

Czytaj dalej na: https://2gwatchblog.com/pl/aquatico-poseidon-recenzja/

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa recenzja. Zegarek który może się spodobać. Co do ceny, jako zegarkowy cebularz bez "chińskich uprzedzeń", to jest przynajmniej kilka atrakcyjniejszych alternatyw za Wielkim Murem (San Martin, Cronos, Hruodland itd....). Z mikrobrandów bliżej by mi było do Zelosa i Helma, ale to Twoja decyzja. Mam nadzieję, że Aquatico sprawdzi się w morskiej próbie i spełni Twoje wszystkie oczekiwania. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna recenzja :)

Jeśli chodzi o zegarek, to ogólnie fajnie się prezentuje, ale patrząc na Twoje zdjęcia (zwłaszcza makro z indeksami  12,1 i 2 godziny) jakość wykonania tarczy, a właściwie  otworów na indeksy (nierówne, postrzępione krawędzie) bardziej przypomina jakość spotykaną w chińskich zegarkach za 10~20$ niż tych za 350$ pochodzących zza wielkiego muru. Nawet PAM'o podobne Parnis z kanapkową tarczą, za ułamek ceny tego Aquatico, mają nieporównywalnie lepiej wykonane otwory na indeksy. Trochę słabo to wygląda jak na mikrobrand za 350$ :(

 

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.