Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, y60 said:

z którego roku?


Zajrzę jutro do pudła, ale na 99% 2017, wyszło 300 sztuk z czego pierwsze dwieście miało właśnie ten werk.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nie ma żadnego numeru na deklu.. tylko ref: PRS-82.. W papierach też nie widzę zapisu o werku.. ale November 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No, to mój..ewidentnie zwykła ETA 2824..bo nie mam takiego numeru.(seryjny..końcówka powyżej 400)

. ale i tak fajnie..:)

 

edit..znalazłem papiery..i tak ,u mnie ETA 2824

 

IMG_2684.heic

Edytowane przez y60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

precista norge 1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Ja spokojnie czekam do lata, kiedy mają wypuścić nową serie caribbean.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez t0maz
      Cześć,
       
      Mam na imię Tomek, jestem już niestety grubo po 30tce
      W zegarkach zawsze fascynowała mnie wewnętrzna magia 'mechaników'.
       
      Mój pierwszy poważny zegarek dostałem około jedenastu lat temu jako cenny prezent na całe życie.
      Jest to Porsche Design P'6310 - automat, kaliber ETA 2892-A2 z prostą tarczą na której jedyną komplikacją jest datownik.
      Taka prostota bardzo mi się zawsze podobała.
      Z zegarkiem tym teraz mam nie mały problem bo pasek gumowy po latach zaczął pękać a oryginał jest bardzo drogi.
      Zamienniki bardzo rzadkie i póki co żaden zegarmistrz w Warszawie nie chciał się podjąć wyzwania.
      Będę musiał rozwikłać ten problem i jednocześnie zrobić jego przegląd generalny.
      Mimo, że działa bez zarzutu to już kilka lat minęło od jego ostatniej gwarancyjnej wizyty w firmowym serwisie...
       
      Ostatnimi nabytkami był automat Zeppelin  Hindenburg LZ129 (model 7060-4) niemieckiej firmy Pionttec z mechanizmem cal9132 - jeśli mnie pamięć nie myli lekko modyfikowana Miyota, 26 kamieni. Bardzo spodobał mi się jego klasyczny design, a klamka zapadła gdy trafiłem go w bardzo dobrej promocji będąc w UK. Na pewno jego wadą jest hesalitowe szkiełko. Szybko się rysuje i będę chciał je wymienić na (dorabiane?) mineralne albo szafirowe jak tylko się skończy gwarancja.
       
      Kolejnym był kwarcowy Skagen - 'cieńkus' do garnituru. Ładny prosty wzór ale kwarcówki jakoś nie poruszają mojego serca więc nie będę się nad nim tutaj rozwodził.
       
      Zawsze ciągnęło mnie do klasyków i 'staroci' więc zainteresowałem się ostatnio zegarkami starszymi.
      Poszukuje polaka z Mery Błonie - fajnie gdyby udało się znaleźć kiedyś takiego który by miał coś więcej polskiego niż tylko tarczę...
      Człowiek na emigracji nabiera patriotycznego apetytu
       
      Jako, że aktualnie nadal przebywam w UK to rozglądam się tu też za jakimś nie drogim Smiths'em. Może Astral?
       
      Po powrocie do Polski planuje się zainteresować więcej zegarkami radzieckimi. Ale resztki wolnego czasu pochłania teraz mój kilkumiesięczny syn. Więc zobaczymy co wyjdzie z tych wszystkich planów  W związku z tym nie spodziewam się więc w najbliższym czasie zbyt intensywnej czy regularnej swojej aktywności na forum ale od czasu do czasu z ciekawością tu zaglądam doczytać ciekawych informacji i nacieszyć oko waszymi nowymi nabytkami. Dlatego w końcu się zdecydowałem na rejestrację i dołączenie do zacnego grona.
       
      Pozdrawiam,
      Tomek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.