Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tombla

Co zamiast Aquaracera ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Jeśli nie Aquaracer to co ?

Koniecznie diver, ceramiczny bezel, chrono I Swiss made.

Rozmiar 42-43mm.

Budżet 8k.

 

Typ CAY211A.BA0927

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku chrono to jesteś w tym budżecie raczej skazany na kwarce.

 

Jeśli nie chrono to może hydroconquest 41 lub 43, rado captain cook 42, aquis 43,5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydroconquesta mialem. Jakos nie gada. Taga mierzyłem, I mimo grubości jest ok. Oris w chrono tez nie w tym budżecie. A taga idzie upolować. Moze starsza wersja wr500. Rado fajne. Patrzylem Balla ale tez grubo ponad 8k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do tematu.

 

Szukam substytutu Omegi Seamastera na codzień. 

Pierwszy strzał aquaracer, czar prysł podczas przymiarki, w moje opinii zegarek jest tandetnie wykonany a branzoleta wiotka jak z papieru, to nie powinno kosztować kilkanaście tyś. 

 

Skłaniam się do Christopher Ward, jednak obecnie brak  w ofercie divera 42mm czarna tarcza na branzolecie, z większą rezerwą chodu niż 38h.

 

Edytowane przez DamianWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, DamianWW napisał(-a):

Pierwszy strzał aquaracer, czar prysł podczas przymiarki, w moje opinii zegarek jest tandetnie wykonany a branzoleta wiotka jak z papieru, to nie powinno kosztować kilkanaście tyś. 

Jakiego konkretnie aquaracera przymierzałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten?

Pytam bo przeszło przez moje ręce już kilka aquaracerów i jak w kwestii bransy mogę mieć zastrzeżenia ( choć w tym przedstawionym na zdjęciach jest już całkiem ok z zapięciem z mikro) to do jakości wykonania nie mam uwag. Jestem ciekaw, który Ref tak cię rozczarował.


9d562c8dc3d8cb6e4f0d81c9516d4e9d.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie znaleźć substytut Omegi SMP… Wg. mnie Omega to Omega. Ideał divera można by powiedzieć. Cała reszta może tylko dążyć do tego ideału. To oczywiście moja subiektywna opinia, ale po przejściach krótszych lub dłuższych z kilkunastoma innymi zegarkami typu diver utwierdziłem się w rzeczonym przeze mnie przekonaniu. 
@tombla sprawdź jeszcze proszę Davosa Argonautic w wersji chrono lub bez. Powinna spełnić wszystkie Twoje ww. oczekiwania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, michszy napisał(-a):

Ten?

Pytam bo przeszło przez moje ręce już kilka aquaracerów i jak w kwestii bransy mogę mieć zastrzeżenia ( choć w tym przedstawionym na zdjęciach jest już całkiem ok z zapięciem z mikro) to do jakości wykonania nie mam uwag. Jestem ciekaw, który Ref tak cię rozczarował.


9d562c8dc3d8cb6e4f0d81c9516d4e9d.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Tak ten model również. 

 

Jestem świadomy faktu że to nie będzie Omega, jednak ostatnio znajomy pokazał mi swojego CW C60 Trident. Zegarek dla mnie jakościowo lepszy niż TH. A to Diver za 1000-1500 EUR w zależności od modelu, połowa ceny Aquaracera.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na CW... to chyba jednak nie ten.

Davosa intrygujaca....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.