Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

michszy

Użytkownik
 • Content Count

  259
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

361 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nigdy nie miałem amfibii więc nie odpowiem Ci na to pytanie. Świeci ok, dobra średnia. Ale na pewno nie jest to poziom San Martina.
 2. Ja jak pierwszy raz go zobaczyłem to od razu miałem skojarzenie z king seiko, dlatego tak napisałem 😉 Nie czytałem wątku na WUS o nim. Inspiracja tym modelem była, nie da się tego ukryć, dla mnie to nic złego. Bardzo fajnie, że Escapement wrzucił tam VH31.
 3. To jak już się czepiamy mnie w Escapemencie przeszkadza brak AR na szkiełku, miałem dwa i żaden z nich nie miał. To Pagani w modelach za sto parę złotych daje już AR. Ale i tak ich lubię i pewnie homary king seiko, heritage i skx trafią kiedyś do mnie.
 4. Testujemy, guma tez mu pasi 🙂 Sam już nie wiem czy zostawiać 😉
 5. Oj ten Heritage chodzi mi po głowie. Już kilka razy o mało go nie kliknąłem [emoji6] Ciekawe jakie ma L2L ten nowy diver, wysłałem zapytanie. Jakby mu zmienić pasek byłby fajny zegarek.
 6. No to Escapement zrobił divera [emoji6] https://a.aliexpress.com/_BSJbpz
 7. Bardzo fajny ten trident. Ja już miałem w koszyku c60 38mm w brązie i podczas wypełniania zamówienia ktoś mi podwędził.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.