Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

michszy

Użytkownik
 • Content Count

  417
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

788 Mistrz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gratulacje Panowie nowych nabytków. Flagship i Nomos zdecydowanie trafiają w mój gust [emoji6]
 2. U mnie ten c3 grand tourer to było jedno z większych rozczarowań. Taki delikatny, no nie przypasował mi zupełnie. Być może na meshu jest inaczej [emoji6]. W każdym bądź razie gratulacje nowego nabytku.
 3. Mam dokładnie to samo. W porównaniu do styczniowej, nie wspominając już o poprzednich wyprzedażach, aktualna jest przynajmniej w mojej ocenie kiepska.
 4. Różnica w cenie wynika z tego, że jeden jest nowy, drugi ze zwrotu (nearly new). Odświeżyli coś dziś? Bo do 15:30 nic nie było, a później nie miałem czasu już sprawdzać.
 5. Temat wałkowany w tegorocznej promocji styczniowej. Nie dochodzą żadne opłaty za paczki od Warda. Wszystko jest już przez nich opłacone.
 6. Się kurdę spóźniłem...no nic, czekamy na jutro, pewnie coś odświeżą jak to zwykle u nich.
 7. Prawie go kliknąłem, ale imho jednak zbyt kolorowy na tarczy. Obecnie już nie mam tego problemu, gdyż limitka rozeszła się w niespełna 24 godziny [emoji6]
 8. Niebieską bym zostawił, choć po giełdzie widzę, że decyzja już zapadła 😉
 9. michszy

  Formuła1

  Wolf to już nawet nie udaje, że jeździ w tym sezonie po Bottasie jak po łysej kobyle. A sam wyścig..no cóż, grzechem byłoby nie powiedzieć, że restart wynagrodził mi to co się wydarzyło przed [emoji16] Trochę się Ham podpalił. Na kilka chwil przed restartem uzgodnili z Toto, że to maraton a nie sprint, a widać było ewidentnie, że byłoby gorąco w pierwszym zakręcie gdyby hamulce zadziałały jak trzeba. Perez też nie miał lekko, problemy z hydrauliką i brak możliwości dobrego rozgrzania opon. Pewnie było to m.in. powodem gorszej przyczepności i słabszego startu.
 10. Jak wrażenia z Poganina. Tarcza na żywo daje radę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.