Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bajmar

Pytanie techniczne Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

chciałbym zapytać czy indeksy w zegarku, który pokazuje na poniższych zdjęciach są nadrukowane/przyklejone do szkiełka?

Pytam ponieważ chciałem wymienić szkiełko i zegarmistrz stwierdził, że tak może być i zasugerował, że wymiana szkiełka może wiązać się z utratą indeksów. 

Przepraszam za laickie pytanie, ale w temacie zegarków naręcznych jestem zielony. 

Z góry dziękuję za odpowiedzi, ewentualnie sugestie co z tym fantem zrobić 😀 

Pozdrawiam Paweł 

 

20230127_102752.jpg

20230127_102801.jpg

20230127_102830.jpg

20230127_102915.jpg


Pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby byłyby przyklejone do szkiełka to dwie wskazówki końcówkami by były pod nimi a jak są nad nimi znaczy są przyklejone niżej ... sugestia: zmienić  zegarmistrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Nie wiem czy się dobrze wyraziłem chodziło mi o cyfry od 1 do 31 (dni miesiąca). Pod koniec tygodnia będę z nim rozmawiał to zasugeruje żeby się nie obawiał i brał do roboty 😀 W razie czego mam już plan awaryjny. Chociaż też szczerze wątpię, że jest to w jakiś sposób przymocowane do szkła, choć mogę się mylić. 


Pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, bajmar napisał(-a):

Dziękuję za odpowiedź. Nie wiem czy się dobrze wyraziłem chodziło mi o cyfry od 1 do 31 (dni miesiąca). Pod koniec tygodnia będę z nim rozmawiał to zasugeruje żeby się nie obawiał i brał do roboty 😀 W razie czego mam już plan awaryjny. Chociaż też szczerze wątpię, że jest to w jakiś sposób przymocowane do szkła, choć mogę się mylić. 

weź lupę i przyjrzyj się gdzie to jest nadrukowane -  to da się wypatrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym problem, że zegarek leży u zegarmistrza :) a nie pomyślałem o tym wcześniej i nawet nie zwróciłem uwagi jak to wygląda :D Błędnie wyszedłem z założenia, że wymiany szkiełka nie da się skomplikować :D Poczekamy zobaczymy co z tego wyniknie.  


Pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej ring jest pod szkiełkiem, choć na niektórych ujęciach wygląda jakby te cyfry były na szybie nadrukowane

citizen-alarm-chrono-wr-100-6850-g81155-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment musi być bez indeksów, ale faktycznie były na szkiełku. Teraz muszę znaleźć kogoś kto potrafiłby dorobić szkiełko wraz z indeksami. W każdym razie bez indeksów też wygląda nieźle. 

20230214_164722.jpg

20230214_164709.jpg


Pozdrawiam Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.