Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Wieniek1410

Użytkownik
 • Content Count

  504
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

684 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazowsze

Recent Profile Visitors

707 profile views
 1. A jak niby chcecie zapłacić za zegarek kupiony w Rosji ? Przecież wszelkie płatności bankowe w tamtą stronę są zablokowane. To że ktoś tam się chwalił na FB to nic nie znaczy, bo mógł kupić przez pośrednika, np przez znajomego Białorusina, ale Polak kupując z Polski, to z tego co wiem nie ma szans na realizację przelewu.
 2. To odświeżymy znowu 😉 Świezo poskładany po serwisie.
 3. Mój niby dokładnie taki sam, ale na tarczy oznaczenie 119"czs" -M3 A w tym jest 127-Czs Postawiłem to na regale, jako zegar, to robi jakieś pojedyncze sekundy na dobę na plus, bez serwisu, no i nakręcam raz na tydzień.
 4. Chyba tak, ale na 100%to pewności nie mam, trzeba by zmierzyć.
 5. A mam identycznego 😉 Podobno z radiostacji, ale tak naprawdę, to kto tam wie
 6. Jeśli kształt się zgadza a różnica jest tylko w kolorze (ma być czerwony) to jaki problem. Kup np na allegro farbkę modelarską "Humbrol" lub "TAMIYA" w odpowiednim kolorze, kosztuje z 10 zł, paleta kolorów jest ogromna więc raczej trafisz. Pomaluj sam, albo zleć zegarmistrzowi i masz wskazówkę jak oryginał.
 7. Może to po prostu pralnia pieniędzy jest 😉
 8. Ta Omega za 3 tysi jest tak samo zrobiona jak Patek, jak ktoś nie ma zaskoku to może się nabrać, Chodzi o to że maskownica na mechanizmie ma taki sam wzór/fakturę jak cyferblat. https://allegro.pl/oferta/garniturowy-patek-philippe-z-lat-20-tych-unikat-13308913568 Ciekawe czy tego "patka" ktoś łyknie, koperta identyczna jak od tej łomegi 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.