Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wieniek1410

Użytkownik
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazowsze

Recent Profile Visitors

113 profile views
 1. To i ja mam pytanie. Jest werk 2608 15 jewels, np z Pobiedy i jest 2608 16 jewels, np z Moskwy. Gdzie siedzi ten 16-ty kamień ???
 2. Wieniek1410

  MOTOCYKLE

  Wszędzie ci motocykliści, nawet w lusterka nie trzeba patrzeć Pozdrawiam wszystkich. Wieniek (Intruderpolska)
 3. Proponuję poczytać, ja zawsze korzystam w razie wątpliwości: http://www.poezjaczasu.pl/start2mfz/ To zdaje się ten model (88CzN) http://www.poezjaczasu.pl/start-88czn1/
 4. Jeśli to Poljot, to może być taki numer że ktoś wsadził koło balansowe z mechanizmu 21600 BPH do mechanizmu 18000 BPH (o ile w ogóle mechanicznie to wejdzie) , wtedy można sobie regulować, aż się śrubokręt gorący zrobi
 5. 2608 z 1-ej Moskiewskiej , 3 kwartał 54 roku. Koło naciągu z innego werku (z Petrodworca), powinno być z napisem POBEDA i do tego 3 gwiazdki. Ewentualnie 1MCZZ lub GC1MCZZ, ale 15 kamieni to raczej z Pobedy jest.
 6. Pisałem wyżej, dałem w prezencie, jeden żonie, drugi córce, niech teraz myślą co z tym zrobić dalej
 7. Czarne mają być, sekundnik jest do wymiany. (albo antracytowe ???) Coś takiego:
 8. Kasetka ma 5 cm wysokości, dół z czarnego plastiku, góra (wieczko) bezbarwne, na zawiasach. Góra i dół są po połowie wysokości (mniej więcej) Wewnątrz jest wytłoczka z cienkiego tworzywa pokrytego czymś takim jakby było flokowane (taki delikatny meszek jest) Wymiary z zewnątrz 34x28x5cm, kwadraciki w środku (20 sztuk) 6x6 cm. Mam dwie i chyba jutro polecę po trzecią jeszcze.
 9. Kupiłem dzisiaj drugą już kasetkę z kamieniami/minerałami, w kiosku z gazetami. Kamory dałem żonie i córce, kasetki na zegarki dla mnie Tylko do każdego kwadraciku dociąłem z gąbki wkładki. PS Oczywiście kamień takiej kasetce jest tylko jeden.
 10. Start genialny, Kamy takie mam dwie, ale tarcza jedna brudna, druga powycierana. Te tarcze były jakoś czyszczone, czy tak ładnie się zachowały ?
 11. Myślę że się nie wzorowali, to po prostu ta sama tarcza tylko z innym nadrukiem, produkowana w ZSRR.
 12. Świetny ten Poljot, tylko jak miał bym go nosić to przy moim wzroku jeszcze lupa do kompletu niezbędna
 13. No i Moskwa mi poszła kolo nosa........., nie masz jeszcze z jednej ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.