Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wieniek1410

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mazowsze

Recent Profile Visitors

73 profile views
 1. Z kraju, czy za granicą kupiony ? Stan jak nówka
 2. No, tu jest właśnie konflikt "interesów". kupić i nie nosić bo się odbarwia 😉
 3. Ta Slava pokazana przez "Qba" jest genialna, muszą taką sobie zdobyć. Granat pięknie komponuje się z chromem, podobnie jak ciemna zieleń ze złotem, to dla mnie idealne zestawienia.
 4. Cło to chyba nie jest jakieś wysokie, ale coś takiego jak podatek VAT liczony od wartości zegarka z cłem i kosztem przesyłki, to wyjdzie z 1/3 wartości (w razie czego)
 5. Dzisiaj taka Slava, przydał by się antyrefleks na szkiełku 😉 😉
 6. Tak nie bardzo widać pozostałości pu ucięciu, ale może ktoś to zrobił dokładnie. Składak, nie składak, ale cena moim zdaniem za wysoka 🙂
 7. No właśnie nigdy się jeszcze nie spotkałem z tak wybitą datą, a przeglądam regularnie ogłoszenia na portalach i zwracam uwagę na takie szczegóły. Co do tej uszczelki, to jest tak raczej oryginalnie, to jest inny rodzaj koperty, nie opisany w forumowym opracowaniu Jest to rozwiązanie w której dekiel ma 3 wypusty, ale w kopercie nie ma 3 gniazd o które zahaczają wypusty, w zamian są 3 druty (albo druciana obręcz). Same wypusty w dekielku też są chyba inne. W tej chwili na allegro znalazłem 3 Kamy w takich kopertach.
 8. Zobacz w którym miejscu jest wybita data produkcji Ring mocujący werk w kopercie też jest jakiś kombinowany.
 9. Następny z ceną z kosmosu, chyba to zaraźliwe jest. Na dodatek jakiś kompletny składak https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-kama-17-jewels-prod-zsrr
 10. Mam tych Kam chyba z 9 i praktycznie w każdej jest inna koronka, masakra jakaś normalnie ;-)
 11. Dzięki bardzo, sobie skopiuję ten rysunek. Ale logiki w tym systemie oznaczeń nie widzę żadnej 😉
 12. Dzięki za cenną uwagę. Tutaj na dobrą sprawę nie wiadomo co było wcześniej w srebrnej kopercie, wszystko wyjdzie jak będę przekładał. W każdym razie, na siłę go nie będę wbijał 😀 PS Robiłem próbę i niestety, nie da się wsadzić 2214 w miejsce 2209. Koperta (sam korpus) jest chyba taki sam, ale inna jest ramka ze szkłem, dla mechanizmu 2214 jest wyższa, 2,5 mm vs 1,7 mm dla 2209. Teoretycznie można wsadzić mechanizm i dać ramkę wyższą od 2214, ale w moim przypadku był to bikolor . Póki co doczyściłem złotą kopertę, dałem lepsze używane szkiełko i jakoś to wygląda. Szukam teraz tarczy do 2209, która by pasowała do tej srebrnej koperty i wskazówek złotych, może ktoś poratuje ??? A zegarek wygląda tak (wskazówki są jak lustro, nie wiem czemu na fotce są matowe, chyba wyciągnę lustrzankę do zdjęć) Wstawię od razu zdjęcia tej różnicy w ramce, wiem że nie ten dział, ale może komuś to pomoże lub zaoszczędzi pracy.
 13. Dzięki za odpowiedź, koperta srebrna jest naprawdę niezła, koronka również, tarcza jest czysta (to mleczne zabarwienie to na szkiełku jest), będzie fajny zegarek. Tylko znowu mi zostanie werk z tarczą bez przydziału, ten ze złotą tarczą 😉 , chyba że kiedyś do czegoś innego wsadzę, bo w sumie to oba są na dokładnym chodzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.