Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rproch

Sławy z pionowym datownikiem (w tym lodówki)

Rekomendowane odpowiedzi

Slava nr10 z tego pięknego zestawu jest chyba teraz moja(sądząc po układzie rys na kopercie).Tak,czy inaczej to świetny zegarek!Aktualnie ją noszę-pozdrawiam!P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alamo - Twoja ???

Jedyna z mojej minikolekcji, którą mam w wersji anglojęzycznej :D, chętnie bym taki zegareczek nabył :D.

Kilka fotek z tej galerii też rozpoznaję :D:lol::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Alamo - Twoja ???

Jedyna z mojej minikolekcji, którą mam w wersji anglojęzycznej :D, chętnie bym taki zegareczek nabył :D.

Kilka fotek z tej galerii też rozpoznaję :D:lol::)

 

Moja. Pokazywałem w nabytkach. Mam jeszcze czarną w wersji angielskiej, ale to nie to samo, zresztą od razu było założenie że na dawcę narządów idzie.

No i tę złotą. Z nią to wogóle śmiesznie, bo miała być czarna w cyrylicy właśnie - kupiłbym dla ciebie, zawsze byśmy się jakoś dogadali. Ale się okazało że nie będzie niespodzianki :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była tak na allegro, ale jakoś przepuściłem. Może gdzieś taką jeszcze upoluję, w zasadzie nawet dla samej tarczy - datownik na przekładkę mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Była tak na allegro, ale jakoś przepuściłem. Może gdzieś taką jeszcze ukpoluję, w zasadzie nawet dla samej tarczy - datownik na przekładkę mam :D
We wtorek będę w Krakowie-mogę się rozejrzeć.Chodzi o tę z "medyczna"tarczą?Do jakiej ceny ewentualnie?Pozdawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We wtorek będę w Krakowie-mogę się rozejrzeć.Chodzi o tę z "medyczna"tarczą?Do jakiej ceny ewentualnie?Pozdawiam

nie o medyczną :D

raczej o tę tylko CYRYLICA!

post-12656-0-51956500-1330798201.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
We wtorek będę w Krakowie-mogę się rozejrzeć.Chodzi o tę z "medyczna"tarczą?Do jakiej ceny ewentualnie?Pozdawiam

nie o medyczną :D

raczej o tę:

post-0-0-03951300-1330798203.jpgObrazek

 

Tylko w cyrylicy dodaj bo ci kolega drugą w lingłydżu kupi :-)...

Ale jakbyś medyka znalazł w dobrym stanie (bezwzględnie tarcza!) to ja bym się do 50 zł skusił :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We wtorek będę w Krakowie-mogę się rozejrzeć.Chodzi o tę z "medyczna"tarczą?Do jakiej ceny ewentualnie?Pozdawiam

nie o medyczną :D

raczej o tę:

post-20338-0-62037700-1330798204.jpgObrazek

 

Tylko w cyrylicy dodaj bo ci kolega drugą w lingłydżu kupi :-)...

Ale jakbyś medyka znalazł w dobrym stanie (bezwzględnie tarcza!) to ja bym się do 50 http://www.zegarkiclub.pl/forum/images/smi...con_mrgreen.gif

http://www.zegarkiclub.pl/forum/images/smi...mrgreen.gifzł skusił :-)

Kolega zrozumieć,jak dostać ładna w dobra cena to kupić! W cyrylica!I za medykiem też patrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jakbyś medyka znalazł w dobrym stanie (bezwzględnie tarcza!) to ja bym się do 50 zł skusił :-)

 

powiem tak:

jak udałoby Ci się kupić medyczną Slawę za 50zł, to będziesz gość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO

Ale jakbyś medyka znalazł w dobrym stanie (bezwzględnie tarcza!) to ja bym się do 50 zł skusił :-)

 

powiem tak:

jak udałoby Ci się kupić medyczną Slawę za 50zł, to będziesz gość :D

 

Lodówkę taką na jaką Kadarius choruje dostałem gratisowo, więc jak widzisz mam wysoko wyśrubowany poziom cudów ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt widocznie przeoczyłem watek bo sporadycznie zagladam do galerii jak już wejde to czasem niemoge oderwac oczu od monitora a i serducho też szybciej bije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.