Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Janusz F.

OMEGA Co sądzicie o tym zegarku ???

Rekomendowane odpowiedzi

wyglada na oryginalny.....

 

tylko ze niestety malutki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegareczek fajny , ale trzeba go sprawdzić czy on caly nie jest jak ten jego pasek , nie znam sie ale chyba tarcza po renowacji ...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale podoba mi się ta prosta, ponadczasowa forma. Nie wiem co tam w środku siedzi, choć zdjęcie prezentuje się dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale podoba mi się ta prosta, ponadczasowa forma. Nie wiem co tam w środku siedzi, choć zdjęcie prezentuje się dobrze...

 

Fakt, ładna jest. A że mała - cóż, powtarzam ludziom do znudzenia, że to wzór z czasów, gdy zegarek o średnicy 40 mm powodował komentarze w rodzaju "porzeczki u pana obrodziły, jak widzę" :lol:

A w środku siedzi kaliber 1020 - jeden z bardziej udanych; 23-kamieniowa wersje 1011 i 1021 dostawały certyfikat COSC.

 

J.

 

edit: zapomniałbym: grubość wraz z wahnikiem poniżej 5mm - wówczas niezły wynik.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.