Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mtomasz

BestZegarki - zakup z OLX

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

czy ktoś zna tego sprzedawce? https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/5BhXP/

Ma w bardzo dobrej cenie Longines HydroConquest, ale zakup przez OLX trochę mnie odstrasza.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu umów się na odbiór bezpośredni. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Cię odstrasza to kup drożej tam gdzie nie odstrasza, proste ;)

 

Nie ma w tej ofercie nic co by mogło odstraszać, tak samo jak zakup przez OLX który jest bezpieczny.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Tu umów się na odbiór bezpośredni. 

Tylko co to da ??

 

12 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Skoro Cię odstrasza to kup drożej tam gdzie nie odstrasza, proste ;)

 

Nie ma w tej ofercie nic co by mogło odstraszać, tak samo jak zakup przez OLX który jest bezpieczny.

W ofercie nic nie ma oprócz ceny

 

https://www.olx.pl/d/oferta/longines-hydroconquest-l3-781-4-06-6-CID87-IDY4s7T.html?reason=seller_profile

 

Nawet z dobrym rabatem trzeba zapłacić 7 k  więc ceny bardzo dobre tylko właśnie czy wszystko ok. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Tylko co to da ??

 

Sprawdzi zegarek, ot i tyle. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Sprawdzi zegarek, ot i tyle. 

 

Tylko czy wyłapie jak jest coś nie tak. Nie mówię że ma coś być bo widzę,  że w ofercie dużo zegarków. Tylko nie ma nic o gwarancji np. chociaż 5 k za Longinesa jeżeli jest wszystko ok to bardzo dobra cena nawet bez gwarancji. 

Może jakiś import z USA. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do powyższego...Warto byłoby podpytać o dowód zakupu/gwarancję na sprzedawany zegarek. Sprzedający ma przeciętne oceny, więc coś może być na rzeczy.

Edytowane przez christ0ff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie piszę z tym sprzedawcą. Nie jest on Polakiem i chyba używa translatora. Opis zegarka jest jakby translacją z czeskiej strony (jest w nim mowa, że na czeski rynek będzie tylko kilka sztuk) Biorąc pod uwagę o jaki zegarek się pytam to raczej byłby on ściągany z Azji. Większości nie ma na miejscu i są tylko na zamówienie.

 

Na razie nie uzyskałem odpowiedzi skąd miałby być wysyłany zegarek (i o ewentualne dodatkowy podatek VAT) i czy ma podbitą kartę gwarancyjną .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.