Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gio

Laco Edition 97 - pożegnanie z serią

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za recenzję i obszerny opis Laco. Lubię czytać takie teksty, subiektywne, na podstawie dłuższej obserwacji zegarka. Gratuluję talentu fotograficznego, bardzo ładne zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nav napisał(-a):

Dziękuję za recenzję i obszerny opis Laco. Lubię czytać takie teksty, subiektywne, na podstawie dłuższej obserwacji zegarka. Gratuluję talentu fotograficznego, bardzo ładne zdjęcia.

 

Dziękuję bardzo, to miłe 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gio piękny zegarek (oczywiście jak na ten typ zegarka, bo tu producent wielkiego pola do manewru nie miał, chcąc pozostać dość zgodnym z oryginałem), wyszedł im, oj wyszedł, zmiany które wprowadzili są na wielkiego plusa. Dla mnie jeszcze edycja 95 była tą, którą bym chciał mieć. Tylko, że przy moim nadgarstku musieliby je zrobić w kopercie 39mm...

Zresztą, czy to na pewno Twoje pożegnanie z serią rocznicowców? Może edycja 99 tak chwyci Cię za serce, że kupisz. Kto wie. W każdym razie życzymy dużo radości z tego Laco. Niech się (wreszcie) nosi! 

 

Sam jestem ciekaw, co pokażą na 99 urodziny i w jakiej cenie. Też chętnie jakiś rocznicowy bym sobie kupił, a że rozmiar 39mm staje się modny i kilka modeli w nim ostatnio wypuścili to kto wie. 


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AK&AK napisał(-a):

@Gio piękny zegarek (oczywiście jak na ten typ zegarka, bo tu producent wielkiego pola do manewru nie miał, chcąc pozostać dość zgodnym z oryginałem), wyszedł im, oj wyszedł, zmiany które wprowadzili są na wielkiego plusa. Dla mnie jeszcze edycja 95 była tą, którą bym chciał mieć. Tylko, że przy moim nadgarstku musieliby je zrobić w kopercie 39mm...

Zresztą, czy to na pewno Twoje pożegnanie z serią rocznicowców? Może edycja 99 tak chwyci Cię za serce, że kupisz. Kto wie. W każdym razie życzymy dużo radości z tego Laco. Niech się (wreszcie) nosi! 

 

Sam jestem ciekaw, co pokażą na 99 urodziny i w jakiej cenie. Też chętnie jakiś rocznicowy bym sobie kupił, a że rozmiar 39mm staje się modny i kilka modeli w nim ostatnio wypuścili to kto wie. 

 

Dzięki kolego 🙂 W sumie tak jak wiele razy mówiłem, że "to zegarek na zawsze" to tak samo może być ze stwierdzeniem "już od nich nie kupię" 😄 Zobaczymy.

I tak, Edycja 95 to był sztosowy zegareczek.

 

A na razie cieszę się tym brąziakiem, którego kolorystyka jest bajeczna. Za chwilę zacznę mieszać paskami. Będę pokazywał. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gio napisał(-a):

Będę pokazywał. 

Trzymamy za słowo.


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski w drodze, na razie kilka detali 🙂

 

Wspomniane w recenzji fazowanie szkiełka.

DSC04085.thumb.jpg.2200b83c5d18244b438d7534511ae7d8.jpg

 

Dwukolorowe indeksy - świecące malowane grubszą warstwą farby.
DSC04090.thumb.jpg.c99ee4793d351b516512cf86f0e691c0.jpg

 

Oświecenie!

DSC04093.thumb.jpg.c8e4651c5a1d63b4728f9a092bfe4b7a.jpg

 

Koronka wygodna nawet dla tych, którzy mają solidne paluchy.

DSC04095.thumb.jpg.3c475dfa7de946f5f407ed28cd6df94e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek przepiękny. Na Twoich zdjęciach przyciąga do siebie jak magnes. Recenzja rzeczowa, z kilkoma smaczkami. O zgrozo, jak mogłeś i możesz go nie nosić 😱😱😱😱😱😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, RagnarPL napisał(-a):

Zegarek przepiękny. Na Twoich zdjęciach przyciąga do siebie jak magnes. Recenzja rzeczowa, z kilkoma smaczkami. O zgrozo, jak mogłeś i możesz go nie nosić 😱😱😱😱😱😱

 

Nie ma to tamto! Skoro miał być nowy do zdjęć, to leżał w szufladzie i czekał 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle miło się czytało, a fotki klasa! Dzięki! Jednak  mi osobiście zielony kolor tarczy nie pasuje do pilota..

A z ciekawości zapytam czym cykasz fotki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo. Takie komentarze są bardzo motywujące 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ten zegarek w wersji Blaue Stunde no ale jest poza zasięgiem, że tak to ujmę. 🙁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.