Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gio

Użytkownik
 • Content Count

  1,549
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,233 Guru zegarmistrzostwa

About Gio

 • Rank
  Przyjaciel Klubu

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.andrzejwojnar.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  Fotografia i wino.

Recent Profile Visitors

2,986 profile views
 1. To dlaczego rzucasz takimi oskarżeniami skoro nie potrafisz ich w żaden sposób uzasadnić?
 2. Co to znaczy "niemerytoryczny dział"? (To słowo pisze się razem) I kto zniechęcił te "setki aktywnych"?
 3. Krytycznie 🙂 To typowa masówka. Można znaleźć coś w miarę sensownego, ale Eger ma o wiele więcej do zaoferowania. Trzeba tylko ruszyć samemu do winnic. Bolyki, St. Andrea, Gal, Simon - to tylko kilka przykładów znanych mi osobiście.
 4. Odwiedziłem sąsiada w mieścinie po drugiej stronie szosy. Ta bateria na stole to był w zasadzie półmetek 🤦 Tak rozumiem enoturystykę. Wina z topowych tokajskich parceli, wybitnie gastronomiczne, a wytrawny Szamorodni to kosmos.
 5. Jeden z moich ulubionych zegarków.
 6. Zabrałem go na przejażdżkę. Chociaż w sumie to chyba przelotka 😀
 7. @Kieszonkowe Bardzo dziękuję za tak wspaniałą recenzję naszej wspólnej aktywności! Mam już dwa twarde punkty na liście zadań na kolejne spotkanie - czarny Rado i Twoje artefakty 🙂 Szykuj się 😉
 8. Nie macie pojęcia jaką frajdę sprawiają mi wyrazy Waszego zadowolenia ze spędzonego wspólnie czasu. Impreza zdecydowanie do powtórzenia! Ja dodam jeszcze podziękowanie dla jednej osoby - Pana Tomasza Kalarusa. Pan Tomasz jest emerytowanym fotografem, który wykonał wszystkie zdjęcia do wspomnianego wyżej katalogu. Zgodził się wziąć udział w naszym spotkaniu, opowiadał o tym w jakich warunkach pracował kilka lat (!) nad dokumentacją fotograficzną ponad 200 (!) skatalogowanych zegarów. Pomagał mu w tym nasz kolega Zenek. Rozmawialiśmy o specyfice fotografii dokumentacyjnej i różnicach w odniesieniu do naszych bardziej artystycznych zabaw z fotografią. Pan Tomasz ujął mnie swoim podejściem do fotografii dokumentacyjnej - z jednej strony mocno produktowej, ale według niego mającej również pokazywać ducha przedmiotu będącego tworem ludzkich rąk. Pięknie o tym mówił. Spotkanie i rozmowa z Panem Tomaszem - niezwykle ciepłym i skromnym człowiekiem, a przy tym wysokiej klasy fachowcem - były bardzo wartościowym elementem naszej sobotniej imprezy. Postaram się zaprosić go znów jeśli uda nam się zrealizować nasze plany i zorganizować kolejne warsztaty.
 9. Moje propozycje. Wszystkie na Ashford w bardzo dobrych cenach w odniesieniu do zdefiniowanego przez Ciebie budżetu.
 10. Co do tego pełna zgoda 🙂
 11. To się akurat przydaje w górach albo na trasie biegu 😉
 12. W sobotę 10 września spotkaliśmy się w znakomitym gronie w samym sercu krakowskiego Starego Miasta na warsztatach z kilkoma atrakcjami, z których jedną było prowadzone przeze mnie, wspólne warsztatowe fotografowanie zegarków uczestników spotkania. Spędziliśmy czas w rewelacyjnej atmosferze, a efektem fotograficznych zabaw są pokazane tutaj zdjęcia. Knujemy już jak zorganizować kolejne spotkania w naszym pięknym mieście, więc zostańcie zatuńczykowani jak to mawia młodzież, bo pewnie w perspektywie kilku miesięcy będzie szansa znów się potkać 😉 Link do wątku w dziale Warsztaty:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.