Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gio

Użytkownik
 • Content Count

  1,121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

863 Mistrz

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.andrzejwojnar.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  Fotografia i wino.

Recent Profile Visitors

2,360 profile views
 1. Ładna rzecz i niecodzienne wzornictwo. Nosiłbym. Możesz pokazać od d..ekla strony? 🙂
 2. No i fajnie 🙂 Rozkminianie koncepcji czas zacząć 😉
 3. Ja też dołączę swoje wyrazy uznania za organizację tej zabawy. Nigdy nie zrobiłbym tylu koncepcyjnych zdjęć zegarków gdyby nie definiowane przez Was wyzwania. A że mam z tego masę frajdy, to tym bardziej wielkie dzięki. W nowym cyklu zamierzam wziąć udział od początku i mam nadzieję, że będę w stanie obstawić wszystkie tematy.
 4. Może po prostu ta butelka była strzelona. Skorkowana lub zoctowana.
 5. Bo to jest jeden z tych regionów, gdzie posiadanie choćby skrawka ziemi czyni Cię milionerem, a popyt tak bardzo przewyższa podaż, że handlarz z walizką pukający z ulicy do drzwi poważnego winiarza, zobaczy z dużym prawdopodobieństwem jak mu się te drzwi zatrzaskują przed nosem. Rewelacyjne rzeczy z pinota potrafią też robić bracia Czesi na Morawach. W cenach z nieco innej bajki niż te burgundzkie.
 6. Burgundy jakie piłem, nawet nie tak wysoko spozycjonowane jak Grand Cru, zazwyczaj mnie zachwycały. Ale win stamtąd zazwyczaj próbuję korzystając z selekcji moich winiarskich przyjaciół wyspecjalizowanych w tym regionie, więc prawdopodobieństwo trafienia na badziewie mam bliskie zeru. I to chyba z Burgundii pochodzi żarcik francuskich winiarzy, że najtrudniejsze w robieniu wina jest pierwsze 100 lat 🤣
 7. No to są poważne rzeczy. Piłbym.
 8. Ja najbardziej lubię Yarden. Wina z tej winnicy zdobywały tytułu najlepszych win w Izraelu. Piłem Caberneta z kilku roczników. Zjawisko.
 9. Ło kurde, żeby to raz. Oni tam mają takie warunki, że wina zmiatają z planszy. Chociaż ogromnym wyzwaniem jest wykrzesanie choćby odrobiny kwasowości przy ich piekielnym klimacie. Tak na szybko kilku moich ulubieńców stamtąd - Yatir, Yarden i Gva'ot.
 10. Mój Mano na zdjęciu z ostatniej edycji konkursu miesięcznego. Przy okazji - wiadomo co z dekielkami?
 11. Dziękuję Wam wszystkim za głosy i opinie. Załapałem się w połowie na tę zabawę i bardzo mi się podoba. Z niecierpliwością czekam na nowy cykl.
 12. Najs. Ten kolor dobrze by też zagrał z turkusem wody jakoś fajnie złapanej o oświetlonej. Albo w ogóle wody na tych kamykach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.