Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gio

Użytkownik
 • Content Count

  1581
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2380 Guru zegarmistrzostwa

About Gio

 • Rank
  Przyjaciel Klubu

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.andrzejwojnar.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  Fotografia i wino.

Recent Profile Visitors

3401 profile views
 1. Drodzy, jakby ktoś chciał, to moje cudeńko jest na sprzedaż. https://zegarkiclub.pl/forum/topic/209154-stowa-flieger-6498-bronze-vintage/?tab=comments#comment-3354993
 2. Negocjacje też są możliwe 🙂
 3. Zmiana ceny. Zapraszam 🙂
 4. Parafrazując króla Juliana - kupujcie szybko zanim dotrze do mnie, że sprzedaż tego zegarka jest bez sensu 😄 Na bazarek leci zjawiskowy zegarek, który opisałem w tym wątku: Kupiony dwa lata temu, noszony bardzo sporadycznie. Był na ręku nie więcej niż kilkanaście razy. Zero śladów używania. Zdjęcia poniżej zrobiłem dzisiaj. W zestawie: - zegarek - ogromne pudło kartonowe z logotypami Stowa - pudełko frezowane z MDF w które pakowany jest zegarek i karta gwarancyjna, z wypalanym hasłem reklamowym Stowa i kartonową przepaską - oryginalny nieużywany pasek Stowa (brązowy) - genialnej jakości pasek od Przemka Pipały (oliwkowy) trafiający w kolorystykę zegarka lepiej niż oryginalny Cena REALIZACJA. Chwilę po moim pandemicznym zakupie Stowa podniosła ceny, więc myślę że to atrakcyjna oferta biorąc pod uwagę stan zegarka i jego aktualną cenę. Nie wysyłam za pobraniem. Oglądać i odebrać można w Krakowie. Zapraszam!
 5. Co to jest alarm burzowy? Bo nie przypominam sobie nic takiego z modelu 270.
 6. Miałem tego Protreka, fajny zegarek na wycieczki, ale porównywanie go z Garminem to chyba pomyłka. Jak porównywanie gruszek z jabłkami.
 7. Aktualnie nie mam za bardzo czasu na zrobienie nowego zdjęcia, ale faktycznie mam kilka zdjęć brązowej Glicerynki w kawowym klimacie. Jak najbardziej mogę je udostępnić pod taki event. Zresztą chyba jedno z nich wisiało już w Lublinie.
 8. Gio

  poświećmy...

  Ale kolor tej lumy bajeczny.
 9. Dzięki 🙂 Faktycznie jest urokliwy. Patynki na razie praktycznie nie ma, bo nie nosiłem go jeszcze. Zdjęcia mają priorytet 😉
 10. Cholercia, nie doczytałem. Sorry Panowie. To się więcej nie powtórzy.
 11. W czasach wszechmocy Google tego typu zagadki są coraz mniejszym wyzwaniem 🙂 Cyril Brivet-Naudot - Eccentricity Réserve
 12. Czekał ponad pół roku na sesję i noszenie. W końcu czas go wziąć na rękę.
 13. Dzięki uprzejmości Filipa @eye_lip miałem przyjemność fotografować złotą wersję tego cuda. Zegarek sztos. Niesamowita konstrukcja. Detale obróbki elementów mechanizmu zmiatają z planszy.
 14. Dwa niebrzydkie "bezdatowce". Breguet sfotografowany dzięki uprzejmości Filipa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.