Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gio

Użytkownik
 • Content Count

  1,558
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,274 Guru zegarmistrzostwa

About Gio

 • Rank
  Przyjaciel Klubu

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.andrzejwojnar.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  Fotografia i wino.

Recent Profile Visitors

3,075 profile views
 1. Przyjechał 🙂 Z fajnym numerkiem limitacji w tej edycji. Sesja i recka w drodze.
 2. W tej edycji fajny numerek limitacji mi się trafił 🙂 Mega ciężko u mnie teraz z czasem, ale recenzja będzie za jakiś czas.
 3. Poprawcie proszę linki. Nie da się ściągnąć magazynu ani z "kafelka" z okładką na głównej stronie forum (wygasła ważność zasobu na WeTransfer), ani z linku w tym poście, bo nie ma takiej strony.
 4. Kurcze, jestem tak utopiony w ekstremalnie angażujący prywatny projekt, że nawet nie zorientowałem się że już po spotkaniu. Z tego co widzę było dość liczne. Bardzo fajnie. Mam nadzieję że za rok będę już uczestniczył 🙂
 5. Dają radę chłopaki z tymi edycjami rocznicowymi. Na bazie swoich regularnych projektów składają bardzo unikalne i ciekawe zegarki. Tarcza powinna być bajeczna na żywo. Jest zielona. Postaram się spełnić Wasze oczekiwania 😉 Edycji będzie 5, nie 6. Zostały dwa lata. Sprzedaż rozpoczęła się wczoraj. Poprzednia edycja rozeszła się w dwa tygodnie.
 6. Dramatyczna wiadomość. Mam nadzieję, że szlag jasny trafi tych złoczyńców.
 7. Jedyny egzemplarz jaki trafi do sieci dystrybucyjnej w Polsce jest już mój 😉 I w końcu ładne zdjęcia mu zrobili 🙂
 8. Dzięki Kolego! Aktualnie słabo się udzielam na forum, bo jestem totalnie pochłonięty dużym osobistym projektem, ale chętnie doradzę. No i wrócę też w końcu z nowymi zdjęciami 🙂
 9. To dlaczego rzucasz takimi oskarżeniami skoro nie potrafisz ich w żaden sposób uzasadnić?
 10. Co to znaczy "niemerytoryczny dział"? (To słowo pisze się razem) I kto zniechęcił te "setki aktywnych"?
 11. Krytycznie 🙂 To typowa masówka. Można znaleźć coś w miarę sensownego, ale Eger ma o wiele więcej do zaoferowania. Trzeba tylko ruszyć samemu do winnic. Bolyki, St. Andrea, Gal, Simon - to tylko kilka przykładów znanych mi osobiście.
 12. Odwiedziłem sąsiada w mieścinie po drugiej stronie szosy. Ta bateria na stole to był w zasadzie półmetek 🤦 Tak rozumiem enoturystykę. Wina z topowych tokajskich parceli, wybitnie gastronomiczne, a wytrawny Szamorodni to kosmos.
 13. Jeden z moich ulubionych zegarków.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.