Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tofiks_th

Escapement Time flieger full lume i Pagani Design Moonwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć,

kolejna próba redukcji zawartości pudełka. Tym razem na sprzedaż lecą dwa zegareczki:

1) fajny flieger type B full lume od Escapement Time. Koperta stalowa o średnicy 40mm (mierzone bez koronki), zakręcana koronka, szafirowe szkiełko. Mechanizm automatyczny pt5000, odpowiednik szwajcarskiej ety 2824, taktowany 28000 bph, na prawidłowym chodzie. Z tym werkiem wiąże się pewien drobny mankament, mianowicie posiada luz na łożysku wahnika (wg mojej niefachowej oceny) i przy gwałtowniejszych ruchach nadgarstka trochę grzechocze. Gościu od którego kupiłem, nie raczył był wspomnieć. Poza tym chodzi normalnie. Z tego tytułu cena adekwatnie obniżona. Piękna luminescencyjna tarcza (full lume). Zegarek bardzo uszanowany, kilka razy na nadgarstku, bez zauważalnych śladów użytkowania, subiektywnie 9/10. W zestawie oryginalne pudełko. Bez zamian i zwrotów. Cena ostateczna, 399 zł z wliczonym paczkomatem Inpostu. Wysyłka po wpłacie lub możliwość zakupu poprzez znaną platformę.

 

2) ciekawy księżycowy chronograf od Pagani Design. Stalowa powlekana koperta o średnicy 40mm (mierzone bez koronki, zakręcana koronka, szafirowe szkiełko z powłoką antyrefleksyjną. Napęd mechaquartz seiko vk63, chronograf zeruje idealnie. Zegarek w zasadzie nowy, noszony kilka godzin w domu, bez śladów użytkowania. Subiektywnie 9,5/10.  Bez zamian i zwrotów. W zestawie oryginalne pudełko. Cena ostateczna, 320 zł z wliczonym paczkomatem Inpostu.

 

w razie pytań zapraszam

Tomek

ET główne.jpg

ET luma.jpg

ET kartka.jpg

ET dupka.jpg

ET koperta.jpg

ET koronka.jpg

Pagani główne.jpg

Pagani dupka.jpg

Pagani luma.jpg

Pagani kartka.jpg

Pagani koperta.jpg

Pagani koronka.jpg

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pagani 350 zł z szipem, zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hop, zapraszam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flieger 380 zł, księżycowy poganin 300 zł. Ceny zawierają wysyłkę paczkomatem Inpostu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez tofiks_th
      Cześć,
       
      po raz kolejny podejmuję próbę redukcji swojego pudełka. Tym razem do sprzedaży lecą dwa ciekawe chińczyki, mianowicie:
       
      1) fieldwatch od Boderry, model Voyager w kopercie wykonanej z brązu CuSn8, średnica koperty mierzona bez koronki 40mm, zakręcany dekiel stalowy i koronka, napędzany sprawdzonym werkiem od Seiko (TMI) nh 35a, szafirowe szkiełko. Wskazówki i indeksy pokryte lumą lecz nie jest to luma pokroju Seiko czy Citka. Zegarek na prawidłowym chodzie, nie otwierany, w dobrym stanie wizualnym, jakieś mikroryski zapewne się znajdą (jestem kolejnym właścicielem) - subiektywnie 8-8,5/10, koperta na lunecie zaczyna lekko patynować. Założony nowy skórzany pasek, w zestawie oryginalne skórzane nato oraz fajne pudełko w kształcie kontenerka. Zegarek kupiony instynktownie po obejrzeniu fajnych zdjęć kolegów na forum, jednak dochodzę do wniosku,  że brąz to nie dla mnie. Bez zamian i zwrotów. W REALIZACJI. 
       
      2) fajny flieger type B full lume od Escapement Time. Koperta stalowa o średnicy 40mm (mierzone bez koronki), zakręcana koronka, szafirowe szkiełko. Mechanizm automatyczny pt5000, odpowiednik szwajcarskiej ety 2824, taktowany 28000 bph, na prawidłowym chodzie. Z tym werkiem wiąże się pewien drobny mankament, mianowicie prawdopodobnie posiada luz na łożysku wahnika (wg mojej niefachowej oceny) i przy gwałtowniejszych ruchach nadgarstka trochę grzechocze. Gościu od którego kupiłem, nie raczył był wspomnieć. Poza tym chodzi normalnie. Z tego tytułu cena adekwatnie obniżona. Piękna luminescencyjna tarcza (full lume). Zegarek bardzo uszanowany, kilka razy na nadgarstku, bez zauważalnych śladów użytkowania, subiektywnie 8,5-9/10. W zestawie oryginalne pudełko. Bez zamian i zwrotów. Cena ostateczna, 415 zł z wliczonym paczkomatem Inpostu. 
       
      W razie pytań zapraszam do kontaktu.
       
      Tomek














    • Przez Kacperek_77u
      Witam, na sprzedaż leci bardzo dobrej jakości homar Tissota PRX. Mechanizm seiko nh35 około 2 miesiące temu przeszedł naprawę i serwis-nabywcy daję 12 miesięcy gwarancji na bezawaryjne użytkowanie
      Sprzedaje ponieważ jest to w sumie jedyny współczesny zegarek jaki mam-miał być na daily ale zegarek z branzoletą nie podpasował mi na moją małą ręke.
      Stan zegarka oceniam na 8/10-są małe ryski na branzolecie.
      Z zestawie jest pudełko z dużą ilością zapasowych ogniw.
       
      CENA: 350ZŁ PLUS WYSYŁKA!!!(preferuję paczkomat ale klijent nasz pan ; )  )











    • Przez Jaspel
      Cześć, dziś na sprzedaż mam 6 miesięczny Fortis F41 z mojej kolekcji. Zegarek w bardzo dobrym stanie, jedynym mankamentem są rysy przy śrubach z boku koperty od zmiany paska. Gwarancja od 16.01.23
      Stan 8/10 - odejmuję za te ryski od pasków
      W zestawie:
      Zegarek
      Pudło
      Karta gwarancyjna z instrukcją
      Oryginalny gumowy pasek
      Oryginalny skórzany pasek
      Wodoszczelność 200 metrów
      Mechanizm Automatyczny, UW-30, Swiss Made, rezerwa chodu: 38 h, liczba kamieni: 26
      Szerokość koperty 41.00 mm
      Grubość koperty 12.60 mm
      Szerokość Paska 21.00 mm
      Cena 6500 zł
      Zapraszam do zakupu, najchętniej odbiór osobisty w okolicy Bielsko Biała, bądź wysyłka.













    • Przez Simon106
      Dzień Dobry wszystkim forumowiczom,
      Z chęcią nabyłbym zegarek z lat 90: Fortis Flieger Cockpit.
      Interesują mnie wszystkie warianty tego zegarka (ale najważniejsze, żeby były to egzemplarze z WR 100 nie te z WR 50 (i przezroczystym deklem).
      Zależy mi też na tym, żeby zegarek nie był mocno zmęczony żywotem;-)
      Przykładowe foto w załączeniu.
      Zapraszam do kontaktu.
      Pozdrawiam
       

       
    • Przez MarcinEck
      zgodni z sugestią kolegi figurującą poniżej pytanie zostało przeniesione do innego działu ...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.