Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
blacked135

Jomashop a zakup zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, jeśli kupuje w Jomashop i pokazuje mi darmową dostawę z USA, to jak potem określić jego dokładną dostawę w kraju? Powiedzcie też jakie macie doświadczenia z tym sklepem.

Edytowane przez blacked135

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.03.2024 o 06:53, blacked135 napisał(-a):

Witam, jeśli kupuje w Jomashop i pokazuje mi darmową dostawę z USA, to jak potem określić jego dokładną dostawę w kraju? Powiedzcie też jakie macie doświadczenia z tym sklepem.

W Jomashop optymalny jest zakup PayPalem i z kurierem z opłaconym z góry podatkiem. Płacisz i bez dodatkowych komplikacji dostajesz. Gdyby był jakiś problem z przesyłką, to PayPal gwarantuje zwrot wpłaconej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam złe doświadczenia ...mam podejrzenie, że sprzedali mi zegarek, którego nie mieli na stanie. Ściemniali, że mieli złe doświadczenia z cłem w Polsce z zakupem z zapłaconym u nich podatkiem, chcieli żebym znalazł "rodzinę" w USA i przez nich wysłał zegarek ...ogólnie dramat. Kasę oddali po zmuszeniu mnie do potwierdzenia, że sam rezygnuje z zakupu. Co z chęcią uczyniłem ...NIGDY WIĘCEJ. Zresztą kiepskich opinii w internecie o nich pełno. Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę, Joma na swojej stronie podaje przy każdym zegarku w przybliżeniu czas realizacji zamówienia od dostępnego natychmiast, do oczekiwania 6 m-cy. Wystarczy doczytać i albo mi pasuje, albo nie. Z cłem i wysyłką nie mam problemu, zawsze mi ktoś przywiezie do landu of PO.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, sviety napisał(-a):

@souls_hunter Umiem czytać i termin mi pasował...

image.png.e4b8a7178569d6fbd9f737e62960294f.png

PIŁKA to podróbka Balla. Woleli nie ryzykować z wysyłką do Polski. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja Pawle, jeszcze by mi tę krzywą hamerykańską przysłali 🤣...

 

image.png.864cdf53df453b245a201cfd4620822c.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.03.2024 o 16:47, Paulus57 napisał(-a):

W Jomashop optymalny jest zakup PayPalem i z kurierem z opłaconym z góry podatkiem. Płacisz i bez dodatkowych komplikacji dostajesz. Gdyby był jakiś problem z przesyłką, to PayPal gwarantuje zwrot wpłaconej kwoty.

Zamówiłam 4 marca, dojechał dzisiaj, czyli równo trzy tygodnie. 

Trasa była dziwna (dla mnie): wysłali z USA do Niemiec, z Niemiec pojechał do Francji, z Francji pojechał do Hiszpanii, z Hiszpanii przyjechał do Polski.

Obieżyświat!

Płaciłam kartą kredytową, z opłaconym cłem i podatkiem. Przy odbiorze nic nie dopłacałam. Był to mój pierwszy kontakt z tym sklepem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, czuszka napisał(-a):

Zamówiłam 4 marca, dojechał dzisiaj, czyli równo trzy tygodnie. 

Trasa była dziwna (dla mnie): wysłali z USA do Niemiec, z Niemiec pojechał do Francji, z Francji pojechał do Hiszpanii, z Hiszpanii przyjechał do Polski.

Obieżyświat!

Płaciłam kartą kredytową, z opłaconym cłem i podatkiem. Przy odbiorze nic nie dopłacałam. Był to mój pierwszy kontakt z tym sklepem. 

Mimo wszystko "najprostsza" droga zakupowa z Jomashop. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.