Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sviety

Użytkownik
 • Content Count

  248
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Początkujący

About sviety

 • Birthday 01/01/1974

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bydzia

Recent Profile Visitors

200 profile views
 1. Używka ale w niezłym stanie, Szkiełko jak nowe bez rysek, pasek wymieniłem.
 2. Cześć, po 5 latach polowania mogę się wreszcie dopisać:
 3. Zgadzam się z Solem -pasek robi robotę.
 4. Tu się z kolegą koorchuck nie zgodzę ...to jest rozszerzona instrukcja ... stuknąć dokładnie trzydzieści pięć razy o kamień.
 5. sviety

  GERLACH

  No nie wiem czy czasem to nie jest niestety taka sama wada fabryczna jak w mojej Enigmie, napisz na facebooku GG (gdzieś wyżej jest mój wpis na ten temat) -wysłałem do wskazanego przez G.Gerlacha zegarmistrza i udało się naprawić (ale gwarancji że uda się z każdym G.Gerlach uczciwie przyznaje nie ma).
 6. A, to sorry ... hasło powinno brzmieć "rolex od dziadka" .Nikt od Babci nie dostał? Ja dostałem Warsa -też od Dziadka. A swoją drogą to jak tak popatrzeć ile takich przypadków już było tylko tu na forum to te czasy peerelowskie nie były chyba takie złe -same rolexy i omegi ludziska nosili, chyba w Społem rzucili. Moim szczytem marzeń była Montana z melodyjkami.
 7. Jak od "dziadka" to na bank podróba -administrator-programista mógłby zakodować taką formułę w silniku forumowym, że jak pojawia się hasło "dziadek" kasuje z automatu temat/posta
 8. W salonie time trend w galerii focus jest niezły zegarmistrz, robię u niego od czasu do czasu i dawał radę również z wintydżami --taki starej daty majster.
 9. Dobrze dobrany pasek.
 10. sviety

  GERLACH

  łatwo nie jest to fakt zamówić -ja skontaktowałem się na ich stronie w komunikatorze i dostałem link: http://sklep.gerlach.org.pl/index.php?route=product/product&filter_name=pzl&product_id=130 Wpłaciłem zaliczkę i czekam. Miał być na wakacje ale któż to wie ...mogliby trochę częściej podawać jakieś informacje.
 11. Pattini -trochę w ciemno zamówiłem ale spodobało mi się i został.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.