Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

sviety

Użytkownik
 • Content Count

  1537
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6089 Guru zegarmistrzostwa

About sviety

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1555 profile views
 1. Jeżeli dobrze pamiętam to do 150 Eur wartości zakupu zegarka nie ma kosztów dodatkowych opłat celno -skarbowych. Powyżej 150 Eur to jest w sumie około 25% kosztów dodatkowo. Te 160- 300 zł to jest koszt dodatkowy agencji celnej, do tego opłacasz wyliczoną przez agencję kwotę VATu i cła. Czyli składowe kosztów dodatkowych są trzy: VAt/cło/prowizja agencji. Ja polecam omawiana już też tu agencje Officium (100 zł brutto za przygotowanie wszystkiego). https://agencjacelna-officium.pl
 2. Jacy wszyscy Elka jest bardzo wygodna, bierz dużego będziesz zadowolony, świetnie leży, mam podobny nadgarstek.
 3. Dzięki Tomku, od Joma ...mieli nówkę i szczęśliwie dotarła po jakichś 3 tygodniach.
 4. 8500 bez paska parcianego.
 5. sviety

  EDC za 5k-7k

  Murph jest świetny... ale CH Ward C65 też jest fajny i wygodny i ma świetna mikroregulację w bransie. Ale tuż już raczej rynek wtórny i była też chyba wersja bez cyfer (z indexami). edit o taka z datą:
 6. Plastitanowy Evo z bransą waży 105,1 g. ale sam zegarek bez kajdana 46,7 g a Swatch ok 50 g (ale nie wiem czy z paskiem czy sam). Wiedziałem, że będzie mało ważył ale zaskoczył mnie jednak.
 7. Dzięki. Waga piórkowa ...po Pamie to się czuję jakbym nie miał zegarka. Ten dramatycznie mały ciężar jest spektakularny, w zestawie z bransą jest chyba lżejszy od zestawu z gumą 🤣. Nigdy nie miałem tak lekkiego zegarka, myślałem, że jest plastiku.
 8. Podoba mi się i fajnie, że czarna data 👌
 9. Mi się te "dziobane" tarcze generalnie nie podobaja. Tandetą pachną. Może w Subie Pama były dla mnie akceptowalne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.