Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Klod100

AHCI i niezależni

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wątku będzie o zegarkach i sztuce zegarmistrzowskiej nie związanych z głównym nurtem "przemysłowym" branży. Czyli o niezależnych manufakturach, twórcach zegarków, ciekawych rozwiązaniach - nie produkowanych masowo. Nie będziemy ograniczali się tylko do AHCI ale do wszystkich inicjatyw pojedynczych ludzi oraz małych firm.

 

Słowo wyjaśnienia - AHCI - co to za twór?

 

AcadÓmie horlogère des crÓateurs indÓpendants

czyli:

Horological Academy of Independent Creators

czyli (mniej więcej):

Akademia Zegarmistrzowska Twórców Niezależnych

http://www.ahci.ch/defaul...=default&seite=

 

Więcej tutaj : ---> Link

 

Jest to stowarzyszenie do które skupia wybitnych zegarmistrzów.

Aby zostać członkiem akademii należy spełnić szereg uwarunkowań, nie jest to łatwe, ale członkostwo w AHCI jest niesamowitą nobilitacją.

 

Chciałbym aby podstawowym słowem - kluczem definiującym tematykę było "niezaleźni".

Niezależni od księgowych, dyrektorów, marketingu i planów sprzedaży i wszystkiego co korporacyjne. Czyli o zegarkach tworzonych po za głównym nurtem konsumenckim.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POSIADAM CIEKAWY FILM NA DVD O ZEGARMISTRZACH Z GRUPY AHCI /SVEND ANDERSEN,ANTOINE PRECIUZO,VINCENT CALABRESE,VIANNEY HALTER,FRANK JUTZI itd./WIELE CIEKAWYCH ZEGARKÓW Z ICH PRACOWNI I POMYSŁOW SKUPIONYCH POD MARKĄ GOLDPFEIL.MAM TEŻ FILMY O GLASHUTTE ORGINAL,ERWIN SATTLER CZY CYCLOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POSIADAM CIEKAWY FILM NA DVD O ZEGARMISTRZACH Z GRUPY AHCI /SVEND ANDERSEN,ANTOINE PRECIUZO,VINCENT CALABRESE,VIANNEY HALTER,FRANK JUTZI itd./WIELE CIEKAWYCH ZEGARKÓW Z ICH PRACOWNI I POMYSŁOW SKUPIONYCH POD MARKĄ GOLDPFEIL.MAM TEŻ FILMY O GLASHUTTE ORGINAL,ERWIN SATTLER CZY CYCLOS.

 

A czy byłbyś uprzejmy podzielić się tym materiałem w jakiś sposób? Chętnie zapoznałbym się i pewnie jeszcze parę osób również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy byłbyś uprzejmy podzielić się tym materiałem w jakiś sposób? Chętnie zapoznałbym się i pewnie jeszcze parę osób również.

 

O tak, popieram ten pomysł : )

Może znajdzie się ktoś, kto będzie umiał naprowadzić chętnych na trop takiego filmu.


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś stworzy konto na gmailu, wrzuci tam te filmy i poda login i hasło. To najszybszy sposób


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHCI to jedno, a niezależne manufaktury niezrzeszone nigdzie, to drugie.

 

Czy wiecie gdzie można znaleźć listę wszystkich całkowicie niezrzeszonych producentów?

 

Ewentualnie stwórzmy taką listę.

 

Przejrzałem wszystkich producentów z AHCI i chciałbym przejrzeć jeszcze wszystkich tych, na których do tej pory nie natrafiłem.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.