Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Canis

Użytkownik
 • Content Count

  438
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

About Canis

 • Birthday 11/11/1990

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Świdnik/Krk
 1. Takiego jeszcze nie widziałem, więc się pochwalę co kupiłem za 30zł:
 2. Panowie (i Panie ), wiem, że sporo tu przedsiębiorców i osób mających własny biznes, więc może ktoś będzie zainteresowany. Moja narzeczona pracuje w agencji zajmującej się marketingiem internetowym, ale zastanawia się nad przejściem na tzw. freelance, dlatego szuka zleceń. W tym momencie prowadzi na Facebooku m.in. fanpage Venezii i Silesia City Center, więc grubsze sprawy. Chętnie zajmie się nie tylko fanpage'ami, ale też poprowadzi blogi firmowe, działania na Pintereście, Instagramie, buzz marketing, śledzenie treści w Internecie i co tam jeszcze będzie potrzeba. Zainteresowanych zapraszam na priv
 3. Poszukuję wałka naciągu z koronką do poljota na P2616, aktualnie założony przestawia wskazówki zamiast nakręcać, no i nie można go odciągnąć - chyba jest za krótki.
 4. Czy to jakaś wcześniejsza wersja cal. 23-300PM?
 5. uważam, że w tej kwestii, czyli zmian podnoszących cenę zegarka musimy mieć 100% zgodę. no chyba, że można zamowić określoną ilość z AR
 6. Już dziesięć minut siedze i odświeżam, a wcale nie chcę jakiegoś powszechnie pożądanego numerka
 7. to może niech zostawią wolne miejsce przed ".../150" i wtedy każdy we własnym zakresie wykona grawer swojego jedynego i wymarzonego numerka? i weźcie się opanujcie z wyborem i zaklepywaniem numerków w tym momencie.
 8. kiedy masz wyświetlany "pierwszy", główny czas - przytrzymaj chwilę "adjust", później wciskając "mode" przeskocz aż na górze zacznie migać "12h" - wtedy wciśnij "fwd/start". później wyjdź wciskając raz jeszcze "adj"
 9. Canis

  Nowosci Casio

  zawsze może go rozebrać z gumy i wtedy już będzie widać tytan ;]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.