Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
zbyszke

Nietypowe zegarki marki Atlantic

Czy to dobry pomysl: zebranie do kupy "dziwnych" Atlantikow?  

402 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co innego ta paskuda (w środku nuda - FHF) - tylko nieliczni mogą na niego patrzeć bez strachu przed nocnymi koszmarami, ale ja go lubię

 

 

post-53152-0-88924000-1381163390_thumb.jpg

post-53152-0-14246800-1381163398_thumb.jpg

post-53152-0-59840700-1381163405_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź, dobij jeszcze kolejnym super Beachboy`em :), tak by nam się trochę żółci ulało ;).

pozdrawiam  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha, ha - miałem jeszcze dwa z jasnymi tarczami, ale oddałem do adopcji znajomym po rocznych namowach - jednak trochę żałuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból i rozdarcie pomiędzy zdrowym rozsądkiem, a nieodpartą chęcią posiadania. Już mi się nieraz wydaje, że opanowałem żądze, a tu nagle pojawia się jakiś wyjątkowy model i d... :).   


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowy rozsądek - a to dobre - moja Lepsza Połowa zawodowo zajmuje się diagnozowaniem stanów chorobowych i ostatnio poinformowała mnie, że po wykonaniu naszej córce serii specjalistycznych badań nie zaobserwowała obecności zdrowego rozsądku i podejrzewa (tu nastąpiło znaczące spojrzenie w moim kierunku) obciążenie genetyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zdrowy rozsadek może pojawić się później, może ale nie musi ;). żeby nie robić ot, popatrz na Delbany. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i się pojawia, ja generalnie nie odczuwam jego braku, ale w wariatkowie też wszyscy mówią, że są zdrowi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johny...powalasz. Motywujesz mnie żeby cos wrzucić ale muszę sie hamować mając na uwadze woreczek zolciowy naszego kolegi... :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, tym bardziej, że już żółć z powodu pięknych zenitów ulała mi się rano, a zielone z powodu atlantików schodzi powolutku dopiero pod wieczór.  :)

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johnie T :)

 

jeśli zamieszczony przez Ciebie "plażowy chłopiec" pochodzi z Twej kolekcji, to szacun a w szczególności za "kajdana" na mutrach skręcanego  ;) bo taki oryginał, to chyba rzadkość!

Choć nieskromnie się przyznam, iż posiadam takiego, zakupionego zresztą w znanym "domu" aukcyjnym, prawdopodobnie od forumowego kolegi.  Jednakże został mistrzowsko  "zrenowany" ring tarczy flamastrem,  :angry:  więc właśnie dziś te nieszczęsne jego oblicze zostało przekazane zegar majstrowi co by oddał ją do renowacji do Głowackich. Zresztą do niego znalazłem stalówę kopertę do spolerowania wraz z bransą i po złożeniu do kupy liczę się z niecnym zamiarem pozbycia się delikwenta. :(

 

Zresztą pożyjemy zobaczymy, czy mój szalony pomysł na licytację uda mi się zrealizować?

Jeśli tak to będzie umieszczony pod tytułem:

Ułańska fantazja i szwajcarska precyzja.  :D

post-63153-0-39639000-1381251408.jpg

Edytowane przez lec

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sneer, dawaj, dawaj !!! Znam specjalistę, z woreczkiem sobie poradzimy. :D

 

Johny dorzucilem dzis Zenitha z dolną sekundą... tak żeby na początek wątrobę koledze uaktywnić.. ;)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już zaopatrzył się w rapacholin ;):D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę żółci jeszcze nikomu nie zaszkodziło :) , gorzej jak zielone nie schodzi. :P


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johny dorzucilem dzis Zenitha z dolną sekundą... tak żeby na początek wątrobę koledze uaktywnić.. ;)

 

 

Widziałem, widziałem - nic dziwnego, że żółć się ulewa - zaczynam się zastanawiać czy właściwie zrobiłem oddając dobrym ludziom moje dwa Zenithy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johnie T :)

 

jeśli zamieszczony przez Ciebie "plażowy chłopiec" pochodzi z Twej kolekcji, to szacun a w szczególności za "kajdana" na mutrach skręcanego  ;) bo taki oryginał, to chyba rzadkość!

Choć nieskromnie się przyznam, iż posiadam takiego, zakupionego zresztą w znanym "domu" aukcyjnym, prawdopodobnie od forumowego kolegi.  Jednakże został mistrzowsko  "zrenowany" ring tarczy flamastrem,  :angry:  więc właśnie dziś te nieszczęsne jego oblicze zostało przekazane zegar majstrowi co by oddał ją do renowacji do Głowackich. Zresztą do niego znalazłem stalówę kopertę do spolerowania wraz z bransą i po złożeniu do kupy liczę się z niecnym zamiarem pozbycia się delikwenta. :(

 

Zresztą pożyjemy zobaczymy, czy mój szalony pomysł na licytację uda mi się zrealizować?

Jeśli tak to będzie umieszczony pod tytułem:

Ułańska fantazja i szwajcarska precyzja.  :D

 

 

Nie uwierzysz, ale był czas, że tych z jasną tarczą miałem pięć sztuk  - jakoś się tak porobiło. Dwa w stanie katalogowym a pozostałe różnie. Gdy trafił się ten Blue uznałem, ze nie muszę ich mieć tyle a w zasadzie to wystarczy mi jeden - niebieski jest rzadszy i się ostał a reszta mnie opuściła, częściowo przez all. Jednak ten Twój raczej u mnie nie gościł, zresztą nie demontowałem swoich i nie wpadłbym na pomysł renowacji flamastrem. Jeden miał uszczerbek w ringu, ale zdecydowanie wyżej zlokalizowany. Ponadto zdjęcia wykonuję tak aby wykazać właściwy stan - w tym przypadku koniecznie pod kątem. Ale nie o tym - oglądając fotkę tego Twojego ewidentnie widać uszczerbek. Zastanawiam się jakiemu rodzajowi renowacji go poddasz, bo jeśli całościowo to raczej nie odtworzą metalicznego wnętrza tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie wierzyć Johnie? Pozostaje tylko szczerze pogratulować fajnego czasomierza. :)

Do poprawki w moim tylko ring, bo reszta jest do przyjęcia. Mam nadzieję, że mi go nie z pieprzą mielonym ;)


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ostatnio kupiłem taki oto zegarek. Dodam tylko, że jakiś czas temu widziałem podobny na Ebayu. Co koledzy na to?

post-43389-0-37101600-1381870067_thumb.jpg

post-43389-0-28283600-1381870094_thumb.jpg

post-43389-0-09867200-1381870118_thumb.jpg

post-43389-0-36939000-1381870380_thumb.jpg

Edytowane przez waldika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, dawno nie widziałem zegarka w takim stanie, mówię o tarczy wskazówkach, kopercie. Nie wypowiadam się na temat mechanizmu. Ja gratuluję, gdzie coś takiego znalazłeś?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, dawno nie widziałem zegarka w takim stanie, mówię o tarczy wskazówkach, kopercie. Nie wypowiadam się na temat mechanizmu. Ja gratuluję, gdzie coś takiego znalazłeś?

Jest taki portal na literę a, bardzo popularny w Polsce. Jednak ten zakup był dokonany na siostrzanym portalu poza granicami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, choć nie wszyscy się do tego przyznają śledzimy portale aukcyjne, nie tylko rodzime, ale ten rarytasik mi umknął. Tym bardziej gratuluję. Nie wiem jak koledzy go ocenią, ale dla mnie to super okaz, nie wiem tylko co myśleć o dekielku, jakiś taki "czysty". Mimo wszystko gratuluję.

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój speedway ma taka samą sekundę, sądzę że oryginalną.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Tak,wygląda na w pełni oryginalny. Ładny zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadam się o deklu bo jestem pod wrażeniem tarczy, ale na mechanizmie jest jakiś dziwny napis.

Mam zegarek nie identyczny, ale bardzo podobny - sekundnik w kształcie zbliżonym do Varldsmastarura. Jak zdołam to może jutro zamieszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.