Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
himerri

Czarny diver - Tissot, Seiko, Certina czy Davosa

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Bez foto się nie liczy - czekamy :)

 

 

Oczywiście, jak tylko do mnie dotrze to obiecuję wrzucić fotę 😏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.05.2026 o 18:36, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

 

Jeżeli wybierasz EUR albo GBP to cena do Polski jest końcowa i ostateczna. Żadnych dodatkowych opłat.

Jeżeli wybierasz jakąkolwiek inną walutę, to widzisz cenę netto bez angielskiego VAT'u. Wtedy musisz sobie doliczyć koszt polskiego VAt'u (23%) oraz koszt obsługi celnej - bo wtedy to ty będziesz importerem zegarka do UE i płatnikiem danin.

 

Z tego co widzę, to zamierzasz kupić C60 Trident Pro 300. Moim zdaniem świetny wybór. Natomiast co do bransolety do niego to:

1. Zegarek na bransolecie jest droższy o 165 GBP od tego na pasku. To dużo. W tym wypadku te zasady o których wcześniej pisaliśmy raczej nie obowiązują, bo zakup ChW razem z bransoletą jest droższy dokładnie o różnicę w cenie między samą bransoletą a paskiem. W bardzo wielu markach zegarek na bransolecie kosztuje dokładnie (albo prawie) tyle samo co wersja na pasku i właśnie wtedy warto brać wersję na bransolecie. W przypadku ChW bransoletę można dokupić osobno w takiej samej cenie, a często nawet sporo taniej (wyprzedaże dwa razy do roku).

2. Bransoleta do ChW C60 jest bez dwóch zdań świetna a ten zegarek jest wprost stworzony do bransolety. Na pasku (moim zdaniem) dużo traci.

 

Przeglądnij sobie wątek ChW (nie cały, tylko ostatnich parę miesięcy), bo za chwilę (początek czerwca albo początek lipca) będzie wyprzedaż. C60 Pro 300 w rozmiarze 40 mm ciężko będzie na nich trafić, ale zawsze jest szansa. Próbować trzeba. W wątku ChW doczytasz o szczegółach a o resztę tam dopytasz. 

 

https://zegarkiclub.pl/forum/topic/120463-klub-miłośników-zegarków-christopher-ward/

 

 

Obsługa Klienta napisała, że muszę zakupić w walucie danego regionu odbiorcy. Według nich nie mogę zmienić na GBP 😑

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coś się zmieniło. Ja kupiłem od nich dwa albo trzy zegarki w GBP.
Czy ktoś jeszcze kupował w GBP i miał taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się pokapowali że ludzie z UE zamawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZegarrageZ
Napisano (edytowane)

witaj

 

pewnie juz dokonales wyboru. 

mnie sie w zeglarstwie , glownie morskim najlepiej sprawdzil czarny diver  kwarcowy Casio. Mam tez inne , ale do tego  jednak powrocilem. 

Zero stresu , czasem trzeba uzyc sily , czasem lezy sie na plazy w piachu - nie myslimy o zegarku, rowniez podczas plywania wplaw. W pracach domowych nie zdejmuje nawet przy wiertarce udarowej - jest niezniszczalny. Na lodce jak to bywa    -ciasno , brutalnie , na noc trzeba go zdjac i sie gdzies poniewiera w warunkach permanentnego braku miejsca . Zewnetrznie w 99% wyglada jak rolex i chyba jest na nim wzorowany , ergonomia obslugi wspaniala , widzialnosc tarczy pod woda rowniez , niewrazliwy na zmiany temperatury , pola magnetycznego itp.  Kosztuje ok 80 euro jest np na amazonie. Dla szpanu mozna sobie kupic dowolny inny i 100 razy drozszy  , ale na lodke i nieco dluzszy rejs niekoniecznie bym zabieral inne. Ten sie sprawdza u mnie  od siedmiu lat . Pelna gwarancja prawidlowych wskazan czasu.  Od strony uzytkowej uznaje go za najlepszy jaki mozna w tym celu stosowac.  Szczerze mowiac , nawet jestem troche zly , ze sie nie chce zepsuc , gdyz mialbym pretekst zeby stosowac inne.

 

Edytowane przez ZegarrageZ
literowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla czytających wątek. Na bestsecret jest kilka Zodiac w dobrej cenie, np Sea Wolf czarny za 3k PLN z kodem 

 

Screenshot_20260616_092742_com_brave_browser_ChromeTabbedActivity.thumb.jpg.16b1209ae1671f751b69b82ddfae32a1.jpg

 

Lub taki za 3600 (-10% rabatu od ceny promo). 

 

Screenshot_20260616_101815.jpg.82dd9b8dc26e7192c987c9861d9a1687.jpg

 

Screenshot_20260616_164227_com_brave_browser_ChromeTabbedActivity.thumb.jpg.734f1840195d6e6cc848cd64bc7169ee.jpg

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.