Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

FORUMOWY SPIS AMFIBII

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

Ministerka świetna. Gratuluję !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, możemy sobie podać ręce, też taką (438) ostatnio zakupiłem. I widzę że rozsmakowales się w Amfibiach/Komandirach. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, możemy sobie podać ręce, też taką (438) ostatnio zakupiłem. I widzę że rozsmakowales się w Amfibiach/Komandirach. :)

 

Marcinie...przypadek ;) Z tym zasmakowaniem to raczej kwestia poczucia estetyki i wielkości. Kiedyś pisałem, że lubię swoje zegary ponosić, a że mam spory nadgarstek, to szukam raczej tych o większej średnicy ;) Obie `amfy kupione za stan, rzadkość i wielkość :D Mam jeszcze marzenie kupienia jakiejś ładnej beczki, ale tu jest za duży wybór i ciężko się zdecydować. Zredukowałem swoją kolekcję do tych dużych, rzadkich i pożądanych. Tych których jeszcze nie mam, to zdobędę. Cena jest kwestią drugoplanową, bo nie zawsze musi się opłacać; ja mam tak, że jak mi się coś spodoba, to biorę ;) Zielonki ze spadochronem się chyba pozbędę, bo zastąpiły ją te dwie, które dziś pokazalem :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie...przypadek ;) Z tym zasmakowaniem to raczej kwestia poczucia estetyki i wielkości. Kiedyś pisałem, że lubię swoje zegary ponosić, a że mam spory nadgarstek, to szukam raczej tych o większej średnicy ;) Obie `amfy kupione za stan, rzadkość i wielkość :D Mam jeszcze marzenie kupienia jakiejś ładnej beczki, ale tu jest za duży wybór i ciężko się zdecydować. Zredukowałem swoją kolekcję do tych dużych, rzadkich i pożądanych. Tych których jeszcze nie mam, to zdobędę. Cena jest kwestią drugoplanową, bo nie zawsze musi się opłacać; ja mam tak, że jak mi się coś spodoba, to biorę ;) Zielonki ze spadochronem się chyba pozbędę, bo zastąpiły ją te dwie, które dziś pokazalem :D

Przy tych dwóch zielonka ze spadochronem  to pospolitak straszny... :D Daj ją innym którzy niekoniecznie już polują na "ministry" a ich ucieszy. Co nie znaczy że ja swoją "zielonkę" NOS oddam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

. Cena jest kwestią drugoplanową, bo nie zawsze musi się opłacać; ja mam tak, że jak mi się coś spodoba, to biorę ;)

Zgadzam się! Ja też kilka już razy zamienienialem egzemplarze obiektywne bardziej pożądane na te mniej. Cóż, serce nie sluga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

441

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

No to numer 443 w wersji Albatros Radio room

 

rr2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

446

 

Tylko bezel zmienić i będzie git :)

 

5192454_DSC04052.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

447

 

To ja też się pochwale moim noworuskim black diverem. Śpieszy trochę ale to nówka i może się dotrze ;)

 

ffeb82af2267.jpg

Edytowane przez u3ho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u3ho to standardowa koperta 430 - 18 mm uszy, natomiast satanic chyba szukał 22mm i obstawiam, ze taką znalazł, to chyba 710.

 

Moja jest identyczna co kol. u3ho i ostatnio nie widzę żadnych odchyłek dobowych (tzn. oczywiście wiem, że jakieś są, ale dużo poniżej minuty na dobę) z tym, że to o niczym nie świadczy bo jak wiemy mechanizm mechanizmowi nie równy ;).

 

Dzisiaj upolowałem nową, mam nadzieję, że do piątku przyjdzie i na weekend ją pokażę :). Nie żaden rarytas, ale nowa amfa zawsze cieszy  :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

... to standardowa koperta 430 -...

Koperta 420

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike moja robi koło minuty na dobę do przodu. Generalnie trochę się zmartwiłem bo przez przypadek mi ten zegarek upadł zamknięty w pudełku na podłogę z komody na panele przy przenoszeniu różnych bibelotów. Pech straszny. Nic się nie stało ale się zeschizowałem, że się rozlegulował albo rotor obluzował. W każdym razie działa, nakręca i zobaczymy z czasem czy się unormuje. Fajny zegareczek i cieszy oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój upadł mi kilkukrotnie, za pierwszym razem też się zmartwiłem, ale potem utwierdziłem się w przekonaniu że to solidny zegarek o wojskowym rodowodzie ;).

No to mnie uspokoiłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev
Napisano (edytowane)

Niestety te noworusy tak mają. Trzeba go trochę ponosić aby się dotarł i unormował. Dopiero po jakimś czasie użytkowania można zabrać się za regulację dokładności chodu.

Inna sprawa, że podobno noworusy zdarzają się niedosmarowane.

Edytowane przez Yakovlev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.