Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mike S

Użytkownik
 • Content Count

  2,701
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Mike S last won the day on March 30 2018

Mike S had the most liked content!

Community Reputation

230 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Mike S

 • Birthday 11/05/1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Zielona Góra

Recent Profile Visitors

543 profile views
 1. Też tak uważam, a wisienką na torcie jest niebieska wskazówka chronografu (którą strasznie mi trudno uchwycić na zdjęciach ).
 2. Odświeżę temat. Zegarek u mnie ciągle ten sam, ale co mu zrobię zdjęcie to nie mogę przestać go podziwiać ;).
 3. Mike S

  Poljot 3017

  Poljot Chronograf 3017
 4. Jak koniecznie chcesz chiński zegarek to kup chiński zegarek, a nie chiński zegarek, który udaje, że nie jest chiński ;). A tak bardziej poważnie - to jest to marka wirtualna, która co chwilę zmienia właściciela oraz swoją historię. Nie spotkałem się jeszcze z pozytywną opinią na jej temat.
 5. Citizen NY0087-13 - SPRZEDAŻ
 6. Na Twoich zdjęciach ta Onda prezentuje się o niebo lepiej niż na renderach producenta. Mam wrażenie, że Squale (zresztą jak wiele innych mniejszych szwajcarskich marek) nie nadąża za era internetowej sprzedaży - ich oficjalna strona to dramat z marnymi zdjęciami... Ja cały czas się waham czy zamawiać 1521 w kolorze czarnym, czy może jednak ta limitowana zieleń, ale znalezienie jakiś normalnych zdjęć tego zegarka graniczy z cudem, a czytając opis na ich stronie nie mogę nawet wywnioskować czy zegarek jest w macie czy ma polerowana kopertę, bo opis jest ten sam co w pozostałych 1521...
 7. A widziałeś może na żywo tego zielonego? Ta koperta jest polerowana czy matowa? Wiadomo jak z dostępnością?
 8. Panowie, Zastanawiam się nad kupnem Squale 1521 - 026A (czarna tarcza, polerowana koperta) - najchętniej wersja na meshu, stan minimum 5/6. Być może ktoś chciałby się pozbyć?
 9. Mike S

  Poljot 3017

  Dzięki, to chyba faktycznie jeden z piękniejszych radzieckich chronografow .
 10. Niestety to mój jedyny 3017 .
 11. Zastanawiam się nad kupnem złotego (583) Poljota w automacie z lupką na datowniku. Może ktoś planuje sprzedaż swojego, albo ma namiar?
 12. Ci z Was, którzy mnie znają, wiedzą że ostatnio nieco mniej interesuję się radzieckimi zegarkami, ale czasami lubię ponosić tego Poljota .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.