Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

FORUMOWY SPIS AMFIBII

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie bransoleta jest kijowo wykonana , na pierwszy rzut oka , niby pełne ogniwa , ale tak nie jest , tylko boki ogniw są zamaskowane przylutowana blaszką . Co do pasku NATO , fajnie wygląda , tylko te szeroko dostępne są delikatne ( za cienkie do wagi zegarka ), po dwóch dniach noszenia miałem już rozciągnięta dziurkę na która zapinałem najczęściej pasek , zapodałem pasek Pattini .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radio roomy ... gratki panowie gratki :D

 

na szczęście mam nowa pocieszycielkę ;)

149

post-26957-0-63187900-1331830761.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz o co prosisz.

Właśnie ją zobaczyłem i złamała mi serce ;)


WorldWideWatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio roomy świetne!!! ale 300 jest klasą samą w sobie - gratki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym dołączyć do grupy. Gdzie najlepiej kupić amfibię? Podajcie jakieś namiary, np. u kogo na allegro... itp.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym dołączyć do grupy. Gdzie najlepiej kupić amfibię? Podajcie jakieś namiary, np. u kogo na allegro... itp.

Pozdrawiam

 

Ponawiam moje pytanie, np. 4vwmocny, www-vostok-pl na allegro sprzedają oryginały? Ktoś kupował u nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprzemyslaw kupiłem niedawno u 4vwmocny amfibię ( czarny nurek )na bransolecie , bransoletę oczywiście zmieniłem na pasek , ale transakcja szybka , solidna , mogę gościa polecić . Na stronie 11 , zegarek nr. 137 to ta amfibia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Voli i Hubercie - ładne te Wasze amfibie! Ta Hubertowa ładnie by się prezentowała na jakimś ammostrapie - bo ten jakiś taki mięciusi przytulak ;-) Oprzemysławie lepiej popytaj w wątku o zapytaniach przed zakupem - zresztą trochę analizy komentarzy w znanym serwisie wystarczy, by przekonać się, że nikt się chyba nie bawi w sprzedaż podróbek amfibii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Przedstawiam Wam amfibię nr 151

Zakupiłem toto brudne i zabiedzone z brakami luminy na wskazówkach i indeksach. Bezel pełny tłuszczu z wieloryba "wylatał" jak zamek w Pawlakowej flincie - tu musiałem druta do bezela skonstruować nowego. Po małych staraniach wygląda to teraz tak:

wsotok_amf_2.JPG

Zegarek wyczyszczony, koperta stalowa po lekkiej polerce, indeksy i wskazówki pierwszy raz nanosiłem, więc nie zarówno na razie - poprawię jak się nauczę właściwych proporcji proszku świecącego do lakieru. Jak poradził mi Voli zrobiłem na zielono (resztkowe przedtem były żółte) i rzeczywiście się nie gryzie z resztą tarczy.

wsotok_amf_1.JPG

Ale w dzień świecą tak:

wsotok_amf_index.JPG

A w nocy jak latarka ;-)

Z pachem dałem trochę po bandzie, bo grubasa ze starej raportówki na 5mm wystrugałem. Generalnie budzi strach na łapie ;-) cały ten zestaw.

pach_amf.JPG

Zegarek po regulacjach i konserwacji ładnie chodzi i jestem zadowolony, że udało mi się go znowu do użytku trochę doprowadzić.

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam Wam amfibię nr 151

Zakupiłem toto brudne i zabiedzone z brakami luminy na wskazówkach i indeksach. Bezel pełny tłuszczu z wieloryba "wylatał" jak zamek w Pawlakowej flincie - tu musiałem druta do bezela skonstruować nowego.

Gratuluję zegarka! Dokładnie ( i to dokładnie!)taką samą Amfę :rolleyes: miałem w latach 1990-94, na brązolecie (depilatorze:) Wytrzymała podróże, upadki, kąpele z zanurzeniem i tp. Teraz myślę o ponownym zakupie (sentyment?) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D@dik świetna robota - ta amfibia ma niepowtarzalny klimat.

Z bezelem dużo gimnastyki było ? Ten jest od Seiko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wszyskim!

wesolych swiat:)

 

spelnil sie moj sen o amfibii :)

 

nie jest w idealnym stanie, ale i tak jest fajna.

przydaloby sie jej troszke kosmetyki...

post-35060-0-14086300-1303650633_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

D@dik świetna robota - ta amfibia ma niepowtarzalny klimat.

Z bezelem dużo gimnastyki było ? Ten jest od Seiko ?

Myślę, że bezel jest oryginalny rosyjski... Cała robota to było znalezienie odpowiedniego, dłuższego drucika sprężystego co bezel trzyma. Nie miałem w ręku diverów z Seiko, ale myślę, że tak banalnego rozwiązania mocowania bezela chyba nie stosują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny bezel jest oryginalny - wostok robił dwie wersje "czarnych" - pierwsza w latach '70 w amfibiach uszatych (obok chromowanego) i drugą jak na fotkach Kolegi - robili je mniej więcej od końca '80 do połowy 90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wreszcie dołączam do spisu: :)

post-35815-0-21397900-1304515039_thumb.jpg

Jedna kupiona samodzielnie, a druga nowa prezentowa :)

153 i 154.

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.