Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bobwoj

Certina DS FIRST Ref. C115.7184.42.51

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o poradę w sprawię tej Certiny. Mianowicie zaczęła mi się podobać ponieważ przypomina mi nieco Omegę. Zastanawiam się tylko czy warto dać 1190 zł za quartz lub ok 800 za używkę. W tych cenach można już kupić mechanika. Zaznaczam że już jednego mechanika mam. Jest nim, jak dla mnie, dość elegancka Certina DS-1 na pasku. Niestety nie pasuje ona do wszystkiego, więc zaczynam rozglądać się za drugim. Mam jeszcze trzecią opcję a mianowicie zakup do mojej Ds-1 bransoletki.

Czekam na wasze opinie. Co wy byście wybrali?

Z góry dziękuje wszystkim za opinie.

 

Poniżej Cerina DS First, która mi się podoba i Omega do której jest podobna:

 

 

certina-ds-first-ref-c11_1479.jpg1364.gif


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze trzecią opcję a mianowicie zakup do mojej Ds-1 bransoletki

Najlepszy wybór.

Pozdr. D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze trzecią opcję a mianowicie zakup do mojej Ds-1 bransoletki

Najlepszy wybór.

Pozdr. D

 

dzięki za poradę, ale mógłbyś ją troszkę rozwinąć? Dlaczego tak uważasz? Oczywiście twoim zdaniem.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki za poradę, ale mógłbyś ją troszkę rozwinąć? Dlaczego tak uważasz?

Po co kupować drugiego mechanika, żeby jeden leżał w szufladzie, a zakładając raz ten raz ten to jest sztuka dla sztuki. Masz fajny zegarek a jeśli potrzebujesz sportowego dizajnu zakładasz bransoletę. Na kolekcjonowanie zegarków stać chyba tylko parę osób z kasą, chociaż obserwując forum często są zakupy z zachłyśnięciem a nie minie parę tygodni a już się te cuda sprzedaje. Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Mój ojciec miał Tissota chodził w nim całe dorosłe życie i to jest to co mnie rajcuje w zegarkach "swiss made". Zbieranie zegarków jak znaczków jest dla mnie mało zrozumiałe. Jeśli marzysz o tej Omedze to po drodze już nie wchodź w dodatkowe koszty, tylko każde 1000zł odkładaj na ten zegarek, a na pewno wcześniej lub później uzbiera się odpowiednia suma.

Pozdr. D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poradę. podoba mi się twoje podejście. Jest praktyczne i widać, że twardo stoisz na ziemi. Pójdę za twoją radą i kupię bransoletę. A kto wie, może w przyszłości będzie ta Omega lub Panerai???? Ale póki co cieszę się moją Certiną coraz bardziej. Pozdrawiam.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.