Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

calmdabtuz

Użytkownik
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Kontakt

 • Strona WWW
  http://pl.youtube.com/user/darominu

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  muzyka, jazz, sprzęt HI-FI, zegarki
 1. Proponuję wycieczkę (na nogach lub autobusem ) do miejscowości "Św. Konstanty i Helena " ( w czasach PRL-u - Drużba ) - warto,urokliwa miejscowość ze stylową restauracją a la łódź piracka - dużo alejek , zakupy bawełniano - pamiątkowe, skórzane itd. </noscript>
 2. Bąbelki dużo ciekawsze niż u Karola, tu przynajmniej widać jaki to zegarek.
 3. Widzę ten zegarek już u drugiego Forumicza. Co mogłem na temat tego zegarka już przeczytałem. Może ktoś napiszę jak się nosi, jaka jest odchyłka dzienna. Pamiętam że ktoś podważał jakość wykonania ETY 2824. Zegarek mi się bardzo podoba. Czekam na szczerość. D.
 4. 4-ścieżkowy "magnetofon" przenośny ( handy recorder }
 5. Czekając przed pracą na Żonę byłem świadkiem tego zdarzenia. Filmik jest mój. http://kontakt24.tvn.pl/artykul,pozar-na-parkingu-centrali-zus-w-w-wie-samochodu-chrysler-voyager,92594.html
 6. Po 3 tygodniach pracy ukończyłem w końcu mój numer i wczoraj mogłem go wrzucić na YouTube. Pozdr. D.B. http://www.youtube.com/watch?v=v3OEgCL-kmM
 7. W Aparcie w Złotych Tarasach przecena pasków o 50% m.in Hirsch Liberty (normalna cena ok 100),brakuje rozmiarów "22". Pozdr. D.
 8. Moje dziecko wyszło ze szpitala. D.
 9. Uzyskałem zgodę producenta i dystrybutora filmu "Ostatnia Akcja " na umieszczenie fragmentu filmu ,gdzie jest wykorzystany część mojej kompozycji "Experience" na You Tube. http://www.youtube.com/watch?v=Prlk6OGXUYo Pozdr. D.
 10. Czy dla szanownych klubowiczów avatar "Jimi Jump" nie jest irytujący ? Czy "mod" tego działu nie powinien się zająć tym z urzędu. Parę osób z mojej rodziny zginęło przez tego pana. Zawsze jak to widzę dziwię się że nikt z osób b.ważnych dla KLUBU nie reaguję. P.S. Tych dziwnych lub nawet bardzo dziwnych avatarów jest bardzo wiele. Może jakiś nowy temat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.