Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

peri

Pytanie do znawców Orisa i eBay

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę do kogoś kto zna starsze modele Orisa.

Wypatrzyłem dwa modele na ebayu, które mi się podobają, ale nie jestem przekonany co do ich oryginalności.

 

1. Diverek: http://cgi.ebay.pl/NEU-ORIS-HERRENUHR-O633...id=p3286.c0.m14

W żadnym wiarygodnym źródle nie znalazłem tego modelu, ale słyszałem, że coś takiego było. Może ktoś się spotkał z takim modelem?

 

2. TT1 http://cgi.ebay.pl/NEU-ORIS-TT1-O635-7517-...id=p3286.c0.m14

Taki model znalazłem na kilku zdjęciach, ale w prezentowanym egzemplarzu zastanawia mnie brak czerwonego rotora. Nie wiem od jak dawna Oris używa tylko czerwonych i czy kiedyś takowych nie stosował? :rolleyes:

 

Czy ktoś ma jakieś opinie na temat tego sprzedawcy?

 

Z góry serdeczne dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na ORIS-ach i nie wiem czy znajdziesz osobę , która zna każdy model

 

ale o sprzedawce nie musisz sie raczej martwić.

Ktos kto sprzedał prawie 4000 zegarków nie sprzeda Ci podróby.

ciesz to widać , że sklepik jest GIT.

 

pozdro

łukasz


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu Oris miał rotory niekolorowane na czerwono.Nie wiem jeśli chodzi o konkretne modele czy były wtedy robione czy są nowsze, więc nie podpowiem czy powinien mieć rotor czerwony czy może go nie mieć.


CASIO G-SHOCK G-100 1AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sklep to miałem z nim do czynienia w sierpniu. Wylicytowałem ML przelałem kasę a po ok. tygodniu dostałem odpowiedż, że ten zegarek jest uszkodzony i mogą mi zaproponować trochę inny ( brak złotych wstawek tylko metal ). Nie zgodziłem się bo zależało mi na tym konkretnym wiec zaproponowali mi inne droższe modele z upustem. Negocjowałem upust ale nie doszliśmy do porozumienia.Poprosiłem o zwrot kasy z dopłatą za różnice kursowe między kupnem a sprzedażą waluty tak jak przelicza to bank gdy za złotówki najpierw kupuję euro by je przelać a po wpływie euro sprzedaję je by mieć złotówki bo byłbym stratny .Nie było problemu zwrócili mi kasę plus dopłatę za różnicę kursową.Trochę byłem zniesmaczony tym, że oferowali zegarek uszkodzony a na mój nos po prostu sprzedali go w inny sposób za korzystniejsza cenę i tak stwierdzili ale wszystko dobrze się skończyło, ale lepiej dopytać się czy zegarek jest napewno sprawny i dostepny by potem uniknąć niespodzianek.


CASIO G-SHOCK G-100 1AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sklep to miałem z nim do czynienia w sierpniu. Wylicytowałem ML przelałem kasę a po ok. tygodniu dostałem odpowiedź, że ten zegarek jest uszkodzony i mogą mi zaproponować trochę inny ( brak złotych wstawek tylko metal ). Nie zgodziłem się bo zależało mi na tym konkretnym wiec zaproponowali mi inne droższe modele z upustem. Negocjowałem upust ale nie doszliśmy do porozumienia.Poprosiłem o zwrot kasy z dopłatą za różnice kursowe między kupnem a sprzedażą waluty tak jak przelicza to bank gdy za złotówki najpierw kupuję euro by je przelać a po wpływie euro sprzedaję je by mieć złotówki bo byłbym stratny .Nie było problemu zwrócili mi kasę plus dopłatę za różnicę kursową.Trochę byłem zniesmaczony tym, że oferowali zegarek uszkodzony a na mój nos po prostu sprzedali go w inny sposób za korzystniejsza cenę i tak stwierdzili ale wszystko dobrze się skończyło. Lepiej dopytać się jednak czy zegarek jest na pewno sprawny i dostępny by potem uniknąć niespodzianek.


CASIO G-SHOCK G-100 1AV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.