Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

STARUSZEK

Regulacja Omegi w W-wie - odwiedzilem dwa miejsca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piteremiter

Drobne sprostowanie - nie w każdym Swatchu można wymienić baterie bez otwierania.

Zgadza się że większość modeli ma baterię prawie na wierzchu ale są modele gdzie trzeba otworzyć kopertę. Sam miałem taki metalowy model kilkanaście lat temu :angry:

Zapewniam cię że wymiana baterii trwała tyle samo czasu i podobno zostalismy zaopatrzeni w takie same baterie (szwajcarskie albo japońskie - już nie pamietam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piteremiter - dzięki za sprostowanie - człowiek się uczy całe życie. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wrócić do korzeni tego wątku. Czyli dobrej opinii Staruszka n/t konkretnej usługi w firmie W.W.Zaleski.

Tak się składa, że odbierałem w tym punkcie Omegę PO, którą zaniosłem ponieważ wydawało mi się, że coś jest nie tak z rezerwą chodu (raz ok, raz bardzo krótko trzymała - a miałem wrażenie, że aktywny ruchowo byłem na tym samym poziomie cały czas B) ).

Nadmieniam, że nie była to usługa gwarancyjna. Zegarek przyjęto i chyba już następnego dnia otrzymałem telefon, że po otworzeniu nic nie znaleziono i według nich czasomierz jest w 100% w porządku. Dowiedziałem się, że z własnej inicjatywy sprawdzili też dokładność i lekko go wyregulowali (choć wcześniej - przy oddawaniu - zaznaczyłem, że nie mam żadnych zastrzeżeń co do dokładności), czym mile mnie zaskoczyli.

Przy odbiorze byłem przygotowany na jakąś opłatę, bo jednak sprawdzenie i regulacja są konkretnymi usługami. Kolejne miłe zaskoczenie: żadnej opłaty nie zażądano - bo zegarek okazał się sprawny.

Dodam, że nikt mnie w tym zakładzie nie zna, nie wspominałem też o tym, że jestem miłośnikiem zegarków, ani też nie powoływałem się na KMZiZ.

To tyle.

Na serwis okresowy Omegi na pewno wrócę do tego zegarmistrza.

Pozdrawiam


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.