Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

STARUSZEK

Regulacja Omegi w W-wie - odwiedzilem dwa miejsca

Recommended Posts

Guest piteremiter

Drobne sprostowanie - nie w każdym Swatchu można wymienić baterie bez otwierania.

Zgadza się że większość modeli ma baterię prawie na wierzchu ale są modele gdzie trzeba otworzyć kopertę. Sam miałem taki metalowy model kilkanaście lat temu :angry:

Zapewniam cię że wymiana baterii trwała tyle samo czasu i podobno zostalismy zaopatrzeni w takie same baterie (szwajcarskie albo japońskie - już nie pamietam).

Piteremiter - dzięki za sprostowanie - człowiek się uczy całe życie. :angry:

Pozwolę sobie wrócić do korzeni tego wątku. Czyli dobrej opinii Staruszka n/t konkretnej usługi w firmie W.W.Zaleski.

Tak się składa, że odbierałem w tym punkcie Omegę PO, którą zaniosłem ponieważ wydawało mi się, że coś jest nie tak z rezerwą chodu (raz ok, raz bardzo krótko trzymała - a miałem wrażenie, że aktywny ruchowo byłem na tym samym poziomie cały czas B) ).

Nadmieniam, że nie była to usługa gwarancyjna. Zegarek przyjęto i chyba już następnego dnia otrzymałem telefon, że po otworzeniu nic nie znaleziono i według nich czasomierz jest w 100% w porządku. Dowiedziałem się, że z własnej inicjatywy sprawdzili też dokładność i lekko go wyregulowali (choć wcześniej - przy oddawaniu - zaznaczyłem, że nie mam żadnych zastrzeżeń co do dokładności), czym mile mnie zaskoczyli.

Przy odbiorze byłem przygotowany na jakąś opłatę, bo jednak sprawdzenie i regulacja są konkretnymi usługami. Kolejne miłe zaskoczenie: żadnej opłaty nie zażądano - bo zegarek okazał się sprawny.

Dodam, że nikt mnie w tym zakładzie nie zna, nie wspominałem też o tym, że jestem miłośnikiem zegarków, ani też nie powoływałem się na KMZiZ.

To tyle.

Na serwis okresowy Omegi na pewno wrócę do tego zegarmistrza.

Pozdrawiam

Marcin

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.