Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JAN89R

Świąteczna machina- ceny podbija...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! po przerwie...

 

Nie było mnie sporo czasu widac a z tej racji że grzyby w lesie i już sezon grzybowy się skończył a zima zapasem to sie na nowo zegarkami zajmowac mam zamiar...

 

Pytanie ważne kiedy i czy już zaczynać pchać co nieco na serwisie aukcyjnym... bo wokoł nastrój świąteczny i wiele osób pomysli o prezentach - to i o zegarkach

 

...ja raczej jestem zwolennikiem świat po adwencie i calej otoczki ale skożystac można na szale zakupowym

 

...pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów ...

 

ps. caly czas kupuje jednak choć nie pisze - sądze ze zbliżam się do magicznej liczby 1500 egzemplarzy, ale sporo mam na handel odłozone

 

- forum wygląda dosyc płcowo i znośnie - i niech rosnie!


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!!!

 

łap się za aparat i się pochwal co żeś nakupował!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sądze ze zbliżam się do magicznej liczby 1500 egzemplarzy, ale sporo mam na handel odłozone

Crazy boy!!! :D

 

ale sporo mam na handel odłozone

Ja cały czas liczę, że sprzedasz mi Sławę - arbuza (taka gejowska różowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Janek!

sezon na razie w tv zaczęty. Na allegro wciąż ceny dość niskie, ale tak za tydzień się zacznie. Jak lapajl zacznie wystawiać, będzie to oznaczać rozpoczęcie wzrostu cen do kosmicznych...

 

ps. jakbyś miał nówki to chętnie nabędę i to w cenach nie takich w jakich Ty je kupiłeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan jak chcesz zarobić wystawiaj na aukcjach, jak chcesz jeszcze bardziej zjednać sobie towarzystwo plus zjednać nowych ( bez urazy) to dawaj tutaj. Radzieckich jakoś ostatnio jak na lekarstwo, Krzysiek ratuje temat tylko. A on ma ładne zegarki, ale dla mnie za drogie :D Choć z drugiej strony nie są to byle jakie sprzęty. A przynajmniej pewniaki w opisie a nie kot w worku!


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dzikuje wszystkim za miłe przywitanie

 

Sława pedalska pchnieta juz niestety na alle była....

 

Mam kilka interesujących nowych zegarków - chwyce za aparat i przedstawie - to może z allegro dam sobie spokój i kolegom sprzedam po rozsadnej cenie...

 

To mówicie ze jest teraz kiepsko z ruskim zegarem... ja na giełdach widze dosyć czesto i duzo ale ceny - raczej prześmiewcze - no chyba ze ktoś ma tlyko jeden zegarek na foli czy stoliku... i nie wie co ma..

 

p.s. ostatnio odbiło mi na punkcie nozy i scyzoryków i kolekcja się zrobila koło 20 sztuk ... najbardziej mnie spyderco delica jara... naznaczam znajomych goląc im łatkę na ręce lewej lub prawej - prezentujac nozyk, a wczoraj mi przyszła navaja jokera w baranim rogu a dzisiaj pewien czarny karambit, ale mieta do zegarków znów zaczyna być mocna


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuć jakąs partię na bazarek;) Każdy z nas chętnie się przyjrzy i chętnie coś zakupi. Na alledrogo widzę mały zastój, ale to chyba przez niebotyczne ceny:/ Bo jak widzę ceny minimalne zupełnie przeciętnych modeli na poziomie 70-80 złotych to...eh:( Liczymy na przystępne ceny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jan !

Jakbyś miał jakieś radzieckie nówki to jestem zainteresowany.

Lekko używane w stanie więcej niż dobry też mogą być.

 

Co do świątecznej machiny to w 100% zgadzam się z tym, że jak nasz forumowy kolega lapajl wystawi partię zegarków na allegro, to wtedy ceny zaczną szaleć. Dobrze pamiętam, jak było rok temu, kupiłbym od Niego niejeden zegarek, ale musiałbym zaciągnąć niemały kredyt :rolleyes:


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jan !

Jakbyś miał jakieś radzieckie nówki to jestem zainteresowany.

Lekko używane w stanie więcej niż dobry też mogą być.

 

Co do świątecznej machiny to w 100% zgadzam się z tym, że jak nasz forumowy kolega lapajl wystawi partię zegarków na allegro, to wtedy ceny zaczną szaleć. Dobrze pamiętam, jak było rok temu, kupiłbym od Niego niejeden zegarek, ale musiałbym zaciągnąć niemały kredyt :rolleyes:

 

 

...w niedzielke panowie w niedziele bo robote mam w tym tygodniu do 22 i ciezko sie zebrac - ale postaram się w niedziele - jak słonko zaświeci by ładne zdjęcia były


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na weekend wybieram sie w miejsce odciete od internetu...:rolleyes: Ale w poniedzialek moze cos sie ostanie jeszcze i dla mnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG co za ludzie. jeszcze rozumiem 200-300 za nowy radziecki zegarek (oprocz chrono). Ale tu juz sa 400zl i 6 dni do konca :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym Mirem a odstraszyła mnie cena wysyłki :rolleyes:

Ale to było na trzy dni przed końcem aukcji :P


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.