Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

teston

Archimede na bransolecie

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się od tego że zamówiłem sobie pasek w TSS, po tygodniu zacząłem się niecierpliwić, po 2 tygodniach Ken mnie przeprosił i zwrócił kasę. A że mnie już nosiło na nowe ubranie dla Archiego a jakiś czas temu rozważałem obucie go w stal to zamówiłem sobie bransoletę w Russtime.

Dziś właśnie przyszła: bardzo solidna, masywna, oczywiście pełne stalowe ogniwa. Kolorystycznie minimalnie odbiega od zegarka, zegarek jest jakby bardziej biały, ale nie jest to na tyle rażące aby ją dyskwalifikowało. Przepraszam za jakość fotek, ale w pracy i z komórki:

 

6e092deb08d1a00e.jpg

dbc88a418bd134f7.jpg

 

A pasek z TSS w końcu po 3 tygodniach doszedł, tym razem to ja przeprosiłem Kena i oddałem kasę :rolleyes:


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoletę od russtime macałem. Fajna i w niezłej cenie. Ale zegarek w tak surowej lotniczej stylistyce, dla mnie istnieje tylko na solidnym pasku, najlepiej z podwójnym nitowaniem. Na bransolecie wiele traci ze swojego uroku moim zdaniem.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno się nie zgodzić ale ... łamanie zasad też ma swoje uroki a Archie w stali naprawdę nienajgorzej się prezentuje. W weekend postaram się zrobić więcej fotek i wrzucę do galerii. I tak mam dylemat na czym teraz go nosić bo Aviator Strap ( http://www.thestrapshop.co.uk/pages/lwb/el...iator%20Pro.htm ) i bransoleta przyszły niemal jednocześnie. A pasek jest bardzo fajny: w najgrubszym miejscu ma 5 mm, skóra jest bardzo elastyczna. Żeby zobrazować grubość paska: jest za gruby aby założyć doń zapięcie motylkowe.


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.