Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość przemek_m7

Witam.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przemek_m7

Witam wszystkich klubowiczów!

Właśnie się zarejestrowałem i chciałbym się przedstawić.

Mam na imię Przemek i mieszkam w Będzinie (śląskie), lat 28, pracuję jako handlowiec, z wykształcenia jestem polonistą.

Od jakiegoś czasu bardzo intensywnie interesuję się zegarkami Atlantic, a zaczęło się od podarowanego mi przez ojca 30 letniego zegarka tej marki (17 Jewels Square Date), który w tym momencie już jest po renowacji. To nie jedyny zegarek, który posiadam, mam jeszcze Atlantica Silverstreaka (kupony w Anglii) i swego czasu piękną Primę, którą poddałem renowacji, ale zmuszony byłem ją sprzedać na allegro, by kupić ten z Anglii. Teraz znów pilnie obserwuję aukcje i wczoraj nabyłem Worldmastera w świetnym stanie. To nie koniec, choć koleżanka małżonka nie podziela moich fasycnacji i skutecznie blokuje budżet domowy, ażebym czasem czegoś nie kupił. ;-( Żona też zresztą posiada Atlantica. Z ręcznym naciągiem oczywiście...

Zbieram także zdjęcia wszystkich Atlanticów (wyłącznie z literką a, czyli nieco starsze).

CIeszę się, że jest forum dla takich niegroźnych zapaleńców, jak ja. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Przemek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Stare Atlantiki są super :D Jeżeli tylko masz możliwość, wstaw fotki swej kolekcji!


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Atlantiki lubią też ZETES i wkuter, to już jest fanklub :D

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :D

 

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !!!

 

Miło witać kolejnego szczęśliwego "zbieracza atlantców" - jeśli tylko będzie to możliwe prosze o zdjęcia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek_m7

Dziękuję za miłe przywitanie.

Pozdrawiam.post-0-0-84098600-1330479009.jpg To moje dwa "grube" Atlanticy, w których chodzę na co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

witaj serdecznie :!:

a kto to jest :

koleżanka małżonka

 

:D

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek_m7
witaj serdecznie :!:

a kto to jest :

koleżanka małżonka

 

:D

 

8)

A to jest moja żona, zwna dalej koleżanką lub żoną Zofią (cytując "Misia"). Lubię ją, bo ma Atlantica i w ogóle jest kochana. No córkę mi śliczną urodziła!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.