Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

star_20

kolejne jajco z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby do kompletu dodawali taki sam dziecięcy, to też jestem chętny, dyć co rolex to rolex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to koleś dał wyczerpujący opis :)

Właśnie sprawdziłem pozostałe aukcje kolesia i wszystkie aukcje ma z tak wyczerpującymi opisami ;)

No coś Ty? W Rolexie opis jest kompletny: datownik i wodoszczelność. Cóż nam więcej trzeba wiedzieć? B)

http://www.allegro.pl/item851036851_rolex_oyster_perpetual_date_stal_zloto_18k.html


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAMIĄTKA PO TACIE ROLEX LEŻY ALE CHODZI :):(;)

 

 

http://www.allegro.pl/item847995810_mam_do_sprzedania_zegarek_uzywany.html

 

 

 

 

a poniżej zestawik za mikro kaskę ;) kupujesz za grosze i masz już kolekcje jak mało kto ;)

 

timex casio atlantic i .....UWAGA aż dwie wypasione OMEGI plus jakieś gratisy :) :) :)

http://www.allegro.pl/item850412512_komplet_8_zegarkow_plus_paski_i_bransolety.html

 

 

przepraszam pzez pomyłkę cytowałem sam własnego posta ;)

 

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No to koleś dał wyczerpujący opis :)

Właśnie sprawdziłem pozostałe aukcje kolesia i wszystkie aukcje ma z tak wyczerpującymi opisami :)

 

 

No coś Ty? W Rolexie opis jest kompletny: datownik i wodoszczelność. Cóż nam więcej trzeba wiedzieć? :)

http://www.allegro.pl/item851036851_rolex_oyster_perpetual_date_stal_zloto_18k.html

 

Powiem szczerze, że już nie mogę czytać tych napastliwych postów, co poniektórych młodzieńców jak mniemam. Byle się czepiać. Sprzedający wystawił aukcję by potem uzupełnić opis. Zdarza się często. Akurat ten sprzedający cieszy się dużym zaufaniem (sam od niego kupowałem) ? a tak wyśmiewany tutaj ROLEX to zegarek jak najbardziej autentyczny (świetnie opisany w aukcji) ? i na dodatek w doskonałej cenie. Przydałoby się może troszkę zimnej wody na te rozpalone głowy?

 

Z24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że już nie mogę czytać tych napastliwych postów, co poniektórych młodzieńców jak mniemam. Byle się czepiać. Sprzedający wystawił aukcję by potem uzupełnić opis. Zdarza się często. Akurat ten sprzedający cieszy się dużym zaufaniem (sam od niego kupowałem) ? a tak wyśmiewany tutaj ROLEX to zegarek jak najbardziej autentyczny (świetnie opisany w aukcji) ? i na dodatek w doskonałej cenie. Przydałoby się może troszkę zimnej wody na te rozpalone głowy?

 

Z24

 

Dla mnie to beznadziejny pomysł wystawiać aukcję z samą nazwą zegarka. Jaki to ma sens? Na samą nazwę nikt nie kupi bo nie wiadomo tak na prawdę co to za zegarek. Więc po co ją wystawiać wcześniej skoro nie ma się czasu wstawiać opisów i zdjęć?

Ps. Dla mnie to jest śmieszne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że już nie mogę czytać tych napastliwych postów

Nie musisz czytać. Nie musisz się męczyć. Wyłącz obserwację tematu ;)

 

młodzieńców jak mniemam.

Ech dałbym wiele żeby tak... w każdym bądź razie, dla pani w moim wieku byłby to świetny komplement ;)

 

Byle się czepiać.

Taki temat. Jajco. Męczący? Nie czytać.

 

sprzedający cieszy się dużym zaufaniem

Uwierz mi, że Pimposz się nie obraził. Poczucie humoru nie musi go kopać po du..

 

a tak wyśmiewany tutaj ROLEX to zegarek jak najbardziej autentyczny

Nikt się nie wyśmiewał z samego Rolexa, i nikt nie mówił że jest nieautentyczny. Czytać emotikony, i nie obrażać sie o byleco jak prezio na prezia :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cię nie pierdziele normalnie mnie sparaliżowało :) :)

toż to kolekcja warta grubo ponad 100 tysiaków ;) ;) :)

 

http://www.allegro.pl/item858748641_zegarki_geneva_bratling_omega_rolex.html

 

wrzucam fotki bo aukcja zapewne poleci w kosmos a naprawdę jest na czym oko zawiesić

i to wszystkie okazy w rękach jednego kolekcjonera :) :)

 

post-28643-0-47866600-1331284948.jpg post-28643-0-85124100-1331284948.png

 

post-28643-0-79047400-1331284949.jpg post-28643-0-15611900-1331284950.png

 

post-28643-0-13568400-1331284951.jpg post-28643-0-51126800-1331284951.png

 

post-28643-0-61934600-1331284952.jpg post-28643-0-99918200-1331284952.png

 

post-28643-0-97478700-1331284953.jpg post-28643-0-35741500-1331284954.png

 

post-28643-0-56777700-1331284955.jpg post-28643-0-93236900-1331284955.png

 

ten rolek jest najpiękniejszy ;) ...a tam wszystkie są kochane :(;)

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to beznadziejny pomysł wystawiać aukcję z samą nazwą zegarka. Jaki to ma sens? Na samą nazwę nikt nie kupi bo nie wiadomo tak na prawdę co to za zegarek. Więc po co ją wystawiać wcześniej skoro nie ma się czasu wstawiać opisów i zdjęć?

Ps. Dla mnie to jest śmieszne wink.gif

 

To akurat jest proste :lol: Wielu uznanych sprzedawców wystawia aukcje z jednym zdaniem i tytułem i tyle, potem je uzupełniją. Po co? A no po to by wystawić swoje aukcje w odpowienim momencie - tj. tak by kończyły się w określony dzień o okreslonej godzinie (np. w niedzielę wieczorem) czyli wtedy gdy na allegro jest duzo ludzi. A przygotowanie aukcji chwilę zajmuje i nie da rady wystawić kilkunastu z dobra pora zakończenia. Serwis oferuje oczywiuście opcję wystawienia z opóźnieniem lub zapamietania i dokończenia opisu później ale taka opcja kosztuje - wiec po co komu dodatkowe opłaty - jesli ktoś sprzedaje stale i dużo to uzbiera się z tego jakaś sumka w ciągu miesiąca czy roku - a nikt nie jest altruistą - nie oszukujmy się. Ponadto opcje wystawienia z opóźnieniem ma ograniczenia ilościowe - allegro "powie Ci", ze najblizyszy wolny termin to 10 rtano lub 2 w nocy bo jest juz zbyt wiele aukcji ustawionych na rozpoczecie o zadanej godzinie w danym dniu. Ponadto ktoś wystawia sobie aukcję "na dobre godziny" a opis dorabia np. następnego dnia w pracy kozystając z dobrodziestw szefa który niezbyt piulnuje czasu i firmowych łącz ;) Takie zagrania raczej mozna zaobserwować u "stałych" sprzedawców. Detaliści, którzy wystawiają jeden zegarekj z kolekcji raczej się nie bawią w takie coś, natomiast u tych którzy zyją z allegro to dość częste zjawisko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek dostałem na prezent ale potrzebuje pieniędzy i jestem zmuszony go sprzedać. Stan jak na zdjęciach( ma rysę na szkiełku ) bardzo elegancki wygląd.

 

 

Polecam wszystkim

podobny znalazłem w Aparcie :

 

http://www.apart.pl/pl/zegarki,c,2,vacheron-constantin,921

a tu link do tego podobnego ;):):lol: :lol:

http://www.allegro.pl/item861921805_piekny_vacheron_constantin_geneve_okazja.html

 

 

post-28643-0-90532900-1331285149.jpg post-28643-0-10781700-1331285151.png

 

 

:lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

na początek tradycyjnie Zdrowych i Wesołych życzę

 

a następnie tak sobie obserwowałem tę aukcję Patek-a poniżej choć o tym allegrowiczu już słyszałem nie najlepsze opinie

ale to co dopisał w tej aukcji na dole jako powód zakończenia rozbawiło mnie i zapewne całe Święta będą już wesołe :)

nawiasem mówiąc mógł zatytułować tę aukcję

 

Stary Patek ...prawie tak stary jak ja

 

 

http://www.allegro.pl/item863352025_stary_patek.html ;):) :)

 

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zegarek ma wodoszczelność 30m. Chociaż kiedyś widziałem delikatnie wyglądającego Rolexa o wr 300m.

Mam prośbę do grona stałych prześmiewców - wklejajcie fotki. Allegro chyba też monitoruje ten temat i usuwają błyskawicznie zabawne oferty. I jak naśmiewacie się z fake`a napiszcie co zwróciło Waszą uwagę. Też chciałbym rozpoznawać podróby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROLEX QUARTZ :) :)

 

szkło grube, szafirowe, szlifowane .... takie szlify na szafirze że aż się godzinki porozmazywali :) :)

koperta w kolorze stali .... znaczy tylko w kolorze a materiał to pewno plastik :) :)

 

cena minimalna ustalona zapewne na poziomie 20tyś zł :) :)

 

http://www.allegro.pl/item887317967_rolex.html

 

post-28643-0-22520400-1331334837.jpg

 

 

ojojoj :)

 

 

cena minimalna już zniknęła ...ludziska zaczęły walkę o rolka :)

 

 

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to raczej wygląda, jak mini-karafka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny zestaw rodzinnych ROLNIXÓW :lol: :lol: brakuje tylko dla dzieciaka .. i krótki opisik na zachętę

 

oba zegarki są w stu procentach sprawne i w bardzo dobrym stanie, poza widocznymi na zdjeciach lekkimi odbarwieniami bransolet co tylko je uszlachetnia :) bez bateryjek :) :)

 

 

http://www.allegro.pl/item927638804_rolex_damski_i_meski_z_bransoleta_za_super_cene.html

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten lange już był w temacie majstersztyki wystawiennicze.

Tylko że allegro aukcje uwaliło, ale pojawił się znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.