Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Omega - A journey through time

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna publikacja, pewnie w polskich salonach niedostępna. Gratuluję zegarka, bransoleta świetnie pasuje do białej tarczy. Wersja z czarną tarczą lepiej współgra mi natomiast z paskiem i taki też model wybrałem osobiście (zależało mi na pasku). Widzę Klod, że jesteś w Gdańska, ciekawe czy podobnie jak ja kupowałeś w salonie Timeless w Gdańsku (mam nadzieję, że to zapytanie nie będzie poczytane jako niedozwolona reklama) ? Pytam, bo to miejsce gdzie można sympatycznie porozmawiać na tematy zegarkowe; dobra atmosfera dla zegarkomaniaków, do których się przecież zaliczamy ;-)


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że kupiona w Timeless-ie. To naprawdę miejsce, gdzie lubię wpaść, pooglądać, poprzymierzać i pogawędzić o zegarkach. Fajni ludzie tam pracują i znam przypadki osób, które zarazili naszą pasją. Ale do rzeczy - książka jest do kupienia na stronach Omegi, jednak mam nadzieję, że wkrótce będzie ją można zamówić w salonie.

 

P.S.

 

Trzeba by jakiś Trójmiejski podstolik skrzyknąć, bo dłuugo już nic się nie działo w temacie.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałeś się i wreszcie kupiłeś. Gratuluję. Świetna encyklopedia o Omedze.

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak kiedys dostepna była tylko Omega Saga po francusku. Zastanawiałem sie czy same fotki warte sa takiego wydatku. Na szczescie w 2007 Omega rozwiała wszelkie moje wątpliwości :lol:. Gratuluje zakupu Klaudiusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawnictwo prezentuje sie rewelacyjnie...ale cena z KOSMOSU !!!

 

Chyba OMEGA chciala dostosowac cene ksiazki do cen zegarkow....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.