Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mylof

Użytkownik
 • Content Count

  1,314
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

967 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk-Gdynia

Recent Profile Visitors

1,167 profile views
 1. Może go źle przekręciłem. Mam nadzieję, że Ci nie zepsułem.... 😉
 2. Noszę go od dwóch dni (pożyczyłem od kolegi) i szczerze mówiąc, nie zwróciłem na to uwagi. Wiesz może, czy w 41 jest lepiej ?
 3. Rolexowe spotkanie z KrysemH.
 4. Ja teraz prawie cały czas noszę Explorera I i nie mam tego problemu, ponieważ uważam, że ten zegarek pasuje mi do każdego ubrania.
 5. Dzięki za odpowiedź. Tak myślałem, że nie ma możliwości zapisu. Ja się chyba w ogóle na AP obraziłem. Pamiętam jak wiele lat temu mierzyłem Ref. 15300 (produkowany w latach 2005-2012). Był dostępny do kupienia w salonie w Złotych Tarasach, ale nie miałem wtedy możliwości finansowych. Pasował mi idealnie, w szczególności z uwagi na rozmiar tj. 39mm. Kolejny model Ref. 15400 to początek RO w rozmiarze 41 mm, co - według mojej oceny - wpłynęło niekorzystnie na wygląd zegarka. W klasycznym dla RP rozmiarze - 39mm - pozostaje obecnie tylko Jumbo, na którego nawet nie można się zapisać... Słyszałem, że w salonach są prawie same Code 11.59, które sprzedawcy próbują wcisnąć klientom. Może jest tak, że na Jumbo można się zapisać dopiero, gdy ktoś wcześniej kupi 11.59. A może nowy CEO firmy (który ma objąć AP od 2023 roku) zdecyduje, że następcą obecnego 15500, będzie 16600 w normalnym dla tego modelu rozmiarze tj. 39mm. Fajnie by było.
 6. A czy pytałeś może w tym ciemnym, nastrojowym salonie AP, czy jest w ogóle możliwość zapisania się na AP RO Extra Thin Jumbo ?
 7. Ja bym takiej Daytony nie chciał, ponieważ mi się nie podoba.
 8. Zgadzam się, że to dwa całkowicie inne zegarki. Przed podjęciem decyzji koniecznie postaraj się przymierzyć oba modele. Ja bym wybrał Moonwatcha - bardziej mi się podoba, ma bardziej stonowany wygląd, za historię tego modelu, za to jak dobrze leżał mi na nadgarstku.
 9. Szkoda, że nie dopisałeś, że jest dla Ciebie za mały. Dla mnie akurat jest idealny, a niejednego Rolexa miałem na ręku. Dodam, że mam dosyć duże nadgarstki, a mimo to za mały nie jest.. Nie wprowadzaj więc w błąd tych, którzy być może rozważają zakup Explorera 36mm. A swoją drogą przymierzałeś Ref. 124270 ?
 10. Po pierwsze jestem zdania, że bez zobaczenia zegarka na żywo, bez przymierzenia, nie sposób formułować jednoznacznej oceny. Ile to razy po tym jak zobaczyłem na żywo zegarek, o którym wcześniej myślałem, że mi się nie podoba, zmieniłem diametralnie zdanie Moja czarna Omega Hour Vision wychodzi beznadziejnie na zdjęciach, zaś na żywo to zupełnie co innego. Bywało też odwrotnie. Warto oglądać zegarki, spotykać się z kolegami pasjonatami, jeździć po świecie i przymierzać, i potem dopiero formułować jednoznaczne opinie. Jest jeszcze kwestia taktu. Ktoś z forum kupił sobie wymarzony zegarek - dajmy na to Air-Kinga. Bardzo mu się podoba, cieszy go, jest dumny, wpatruje się weń godzinami. A Ty tutaj publicznie piszesz, że ten zegarek wygląda jak kupa. Taktowne to jest ? Uważam, że nie jest.
 11. Miałeś Air-Kinga na ręku czy tylko Ci się wydaje, że tarcza tak wygląda ?
 12. Patek Philippe półka wyżej od Omegi... Ciekawe, może jednak bardziej 10 półek. Równie ciekawą jest koncepcja jakoby Omega jest bardziej znana przez "entuzjastów" , a Rolex przez wszystkich. Obie marki są powszechnie znane. Przez entuzjastów to może bardziej jest znany F.P. Journe. To zdjęcie z netu to Twoja Omega ? Byłoby by też miło, gdybyś jako nowy użytkownik forum postarał się używać polskich znaków, znaków interpunkcyjnych oraz po raz kolejny nie popełniać tych samych błędów ortograficznych. Trzymajmy jakiś poziom naszego forum, bo robi się coraz gorzej.
 13. Ciekawe porównanie dla miłośników Explorerów w rozmiarze 36mm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.