Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mylof

Użytkownik
 • Content Count

  1597
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2059 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk-Gdynia

Recent Profile Visitors

1687 profile views
 1. Mnie też zachwyca ten Gronefeld. Z ich strony internetowej wynika, że na nic na razie nie przyjmują zapisów. Ciekawe jak to będzie w przyszłości.
 2. Ja już gratulowałem tego wspaniałego zakupu, a teraz tylko czekam, gdy będę mógł Twój nowy zegarek obejrzeć na żywo.
 3. Tak też mówią na WatchBox Studios.
 4. Piękna Daytona. Lubię tę wersję. Jest bardzo elegancka.
 5. Obwód mojego nadgarstka wynosi 18 cm i Explorer 36mm leży idealnie. To najlepiej leżący na nadgarstku zegarek ze wszystkich jakie miałem na ręku.
 6. W moim Explorerze Ref 124270 jest wewnętrzny AR. W Daytonie Ref 116500LN w ogóle nie mam AR. Rolexy nie mają zewnętrznego AR. W cyklopach też jest AR o ile się dobrze orientuję.
 7. Moja Omega Hour Vision wróciła na czarny pasek. W takim jest jej jednak najlepiej. Przez ostatnie kilka miesięcy nosiłem na brązowym.
 8. Przepiękny platynowy Tank Cintree. https://www.hodinkee.com/articles/a-new-cartier-tank-cintree-limited-edition-in-platinum-live-pics
 9. Kawa w gdyńskiej kawiarni TŁOK.
 10. Dzisiaj ten niby nudny Explorer. Nigdy mi się nie znudzi; za bardzo już się ze sobą zżyliśmy i zbyt wiele wspólnych wspomnień nas łączy. A nadto żaden inny zegarek jaki nosiłem tak dobrze nie leży jak ten.
 11. Dzisiaj przez pewien czas Tudor kolegi. Dobrze leży; to 38mm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.