Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gejj

Certina DS Action C536.7178.42.61! Nowy nabytek !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałem się pochwalić :P wczoraj kupiłem sobie w końcu zegareczek! Certina DS Action C536.7178.42.61! za kwotę 1250zl!

 

Mam nadzieje ze dokonałem dobrego wyboru ?? długo się zastanawiałem jaki zegarek kupić, nie miałem pojęcia ze wybór zegarka to taka skomplikowana sprawa , przesiedziałem chyba ze 100godzin przed komputerem w poszukiwaniu tego jedynego :P bardzo podobał mi się Seiko Kinetic Titanium SKA357. ale ostatecznie zdecydowałem się na Certine, zawsze chciałem mieć szwajcarski zegarek! :) mam nadzieje ze będę zadowolony .

 

Nie mogę powiedzieć ze to forum pomogło mi w wyborze zegarka;p wręcz przeciwnie powstało w mojej głowie 100 nowych dylematów! hehe czy kupić automat czy kwarc, czy tissota czy certine, kwadratowy , okrągły itp. ale za to na pewno pomogło mi to forum dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy o zegarkach,

 

Napiszcie co sądzicie o tym zegarku ? czy był to dobry wybór ? czy cena jest adekwatna do tego zegarka? pozdrawiam

 

 

post-27247-0-54805000-1331129209.jpgpost-27247-0-91882200-1331129235.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Witam.

 

Ja również witam :P

 

mam nadzieje ze będę zadowolony .

 

Będziesz :P

 

czy był to dobry wybór ?

 

Dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak dla mnie jeden z najładniejszych zegarków Certiny (głównie kształt koperty). Szkoda tylko, że to kwarcok. Niech się dobrze nosi, bo wybór na pewno dobry i to Tobie ma się podobać, reszta bez znaczenia. Gratuluję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

Mam taki sam model Certiny , tylko na pasku i jestem zadowolony.

 

pozdr

 

ps. nie orientujesz się czy zegarek posiada funkcję , która pokazuje , że bateria jest do wymiany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna certinka, mogłeś pomyśleć nad limitowaną teraz można kupić w atrakcyjnych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajna certinka, mogłeś pomyśleć nad limitowaną teraz można kupić w atrakcyjnych cenach

 

He, he, to w Was lubię najbardziej, z jednej strony chwalicie, z drugiej podnosicie poprzeczkę?


Można bez końca patrzeć na ogień, wodę i parkującą kobietę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mechanizm nie posiada wskaźnika wyładowania baterii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nad limitowaną? masz na myśli ta Certine dla Kubicy 720 sztuk ? jak tak to ładny zegarek taki sam praktycznie tylko tarcza inna i na pasku! a ja własnie chciałem na bransolecie :) chyba ze jest jakaś limitowana z bransoleta ? to pokaz fotke jak możesz . pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo fajny masz ten zegarek, wedlug mnie wspolczesna wersja zegarka sportowego ktory dlugo bedzie na topie.

W 2004 tez kupilem podobna certine (ds type x-02 ze stalowa bransoleta)i bylem z niej zadowolony.

Po dwoch latach noszenie przekazalem ten zegarek bratu, z racji tego ze jednak chcialem nosic zegarek mechaniczny.

Puzniej jak sie okazalo brat mial paskudny wypadek na rowerze upadajac na reke gdzie mial zalozony wlasnie ten zegarek.

Po uderzeniu tym zegarkiem o asfalt zostaly znaczne slady na pierscieniu oslaniajacym szkielko i na bransolecie, mimo tego z mechanizmem nic nie stalo i zegarek do tej pory chodzi bez zarzutu.

Do czego daze: a do tego ze sa to zegarki bardzo trwale i wytrzymale nie wymagajace zbyt troskliwej opieki jesli chodzi o konserwacje.

Takze wydaje mi sie ze bedziesz z tej certiny zadowolony.

Pamietaj tylko aby po wyczerpaniu baterii isc ja wymienic najlepiej do autoryzowanego punktu, poniewaz po otwarciu dekla prawdopodobnie straci wodoszczelnosc, tagze aby ja zachowac przydalo by sie wymienic uszczelke na nowa.

Niech sie dobrze nosi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam starego ale jarego Vostoka po moim dziadku, jest cool i dalej rewelacyjnie chodzi, ale chciałbym go przyoszczędzić, żeby dać go kiedyś w prezencie moim wnukom. Niech pociągnie drugie 40 lat;]

 

Jestem nowy na forum i chciałbym zaciągnąć od WAS drodzy forumowicze i właściciele zegarków porady, a mianowicie:

 

Zastanawiam się nad zakupem TEJ Certiny :

 

http://www.certina.com/Collection/Gent-Quartz-Collection/DS-Action/C013-417-21-057-00.aspx?pi=0

 

To niby to samo co kubica ale kwarcok i inny design, powiedzcie mi czy warto ???

Co ewentualnie za te same pieniądze doradzacie?

Wspomnę tylko że interesują mnie chrono z dobrą szczelnością (10 atm) w sportowym designie.

A może lepiej dołożyć i kupić automat jakiś z chrono np. z Loginesa ? tylko to pewnie 5,5 tys jak nie lepiej ;/

 

Nie ukrywam że baardzo mi się podoba ta Certina zwłaszcza na bransolecie ;] i co ważne dla mnie, jeszcze u nikogo takiej certiny na nadgarstku nie widziałem więc będę w miare orginalny ;]

 

 

Pozdrawiam wszystkich,

miłych snów niech Wam się po nocach śnią Rolexy, Zenithy, Chopardy , Breguety ... ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie może pojęcie gdzie dziś moznago nabyc??

nie znalem modelu,a tu...niesamowite wrazenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.