Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

HemiG

UWAGA

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro pojawiły się oferty luksusowych zegarków w bardzo dobrych cenach:

 

sprzedawca:

 

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=11280564

 

i przykład (ebay):

 

post-2536-0-77477300-1331132353.jpg

 

http://cgi.ebay.com/Jaeger-LeCoultre-JLC-P...410159007r23773

 

oraz ultratani, IDENTYCZNY zegarek sprzedawcy z allegro:

 

post-2536-0-08890200-1331132355.jpg

 

http://allegro.pl/item616131071_jaeger_lec...ographique.html

 

Proszę o rozwagę ;-)


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek chciał powiedziec zeby odbierać osobiście zakupione przedmioty , choć w tym wypadku to rowniez moze nie wyjść na dobre (posiadanie gotówki przy sobie ) . Ja nic nie mam do sprzedającego , choć wypadało by wyszczególnić mozliwość odbioru osobistego , mozna zadzwonić a może jest Ktos z Torunia kto się umówi na obejrzenie ktoregokolwiek z przedmiotów ?


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek chciał powiedziec zeby odbierać osobiście zakupione przedmioty , choć w tym wypadku to rowniez moze nie wyjść na dobre (posiadanie gotówki przy sobie ) . Ja nic nie mam do sprzedającego , choć wypadało by wyszczególnić mozliwość odbioru osobistego , mozna zadzwonić a może jest Ktos z Torunia kto się umówi na obejrzenie ktoregokolwiek z przedmiotów ?

 

Ale po co chcesz oglądać to osobiście?

Z tego co widać sprzedający nie posiada tych przedmiotów, a zdjęcia są ukradzione z ebay gdzie ten fanty są sprzedawane drożej niż w aukcjach

tego człowieka.

Nie wiem co chce ten ktoś osiągnąć wystawiając te aukcje. Zarobić to pewne, ale nie chcę nawet myśleć w jaki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Perrelet

Byłem zainteresowany zakupem jednego z oferowanych przez tego człowieka zegarków, dostałem odpowiedz że zegarek znajduje się za granicą w związku z czym nie ma mozliwości oceny przed zakupem czy też zapłaty przy odbiorze. No i to w zasadzie kończy moje zainteresowanie aukcjami tego gościa, w zasadzie dyskusje czy oryginalne, czy z legalnego żródła itp itd stają się bezprzedmiotowe, przynajmniej dla mnie.....nie wyobrazam sobie przelac kilkanascie tysięcy pln niewiedząc co przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Czyżby chodziło o ten przypadek, w którym ktoś najpierw sprzedaje, a potem kupuje taniej za granicą, gdy wie już, że będzie miał pewny zysk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyżby chodziło o ten przypadek, w którym ktoś najpierw sprzedaje, a potem kupuje taniej za granicą, gdy wie już, że będzie miał pewny zysk?

Chyba nigdzie nie da się kupić oferowanych zegarków taniej, przynajmniej ja nie natrafiłem na takowe.. Nie, nie wydaje mi się to możliwym. Pisząc to mam na myśli legalne źródła pochodzenia. :D


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

A ja spotkałem taki przypadek, ale jeśli chodzi o tańsze zegarki. Ktoś wystawiał je na allegro, a jak został kupiony, to pisał, że będzie mógł wysłać dopiero za około dwa tygodnie. Było to kiedyś omawiane na forum, a ktoś doszedł do tego po zdjęciach żywcem wklejanych z analogicznej aukcji z ebaya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja spotkałem taki przypadek, ale jeśli chodzi o tańsze zegarki. Ktoś wystawiał je na allegro, a jak został kupiony, to pisał, że będzie mógł wysłać dopiero za około dwa tygodnie. Było to kiedyś omawiane na forum, a ktoś doszedł do tego po zdjęciach żywcem wklejanych z analogicznej aukcji z ebaya.

 

 

Tylko, że zegarek oferowany w Polsce za 16 tys PLN kosztuje na aukcji z której "pożyczono" zdjęcia 17 tys USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koleś ponabijał sobie komentarze sprzedając śmieci po 1 zł i poczekał, aż allegro przeniesie je do archiwum, żeby nie można było zobaczyć czego dotyczyły (na szczęście są serwisy, które to pokazują), a teraz nagle sprzedaje drogie rzeczy, śmierdzi na kilometr,zobaczymy co z tego wyniknie


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
Tylko, że zegarek oferowany w Polsce za 16 tys PLN kosztuje na aukcji z której "pożyczono" zdjęcia 17 tys USD.

 

OK, mój błąd. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu znalazłem tą Omegę lotniczą na ebay, szkoda że sprzedawca nie proponuje ceny z allegro.

Nie pojmuję jakie jest założenie tej aukcji???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista sprzedawanych przedmiotów od tego "człowieka" też nieźle daję do myślenia. Moim zdaniem gość niezłego wała chce wykrecić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ma do tego prawo, a jak już wykręci, to będziemy się martwić. A poważnie, to wątpię, aby ktokolwiek zalicytował.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystkie te zegarki zniknęły...

Popsuły się, uszkodziły, utopiły (!), spaliły ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.