Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda zwrot na Aliexpress? Sprzedający otworzył zwrot InPost, ale jedyne co mam pod "Wydrukuj etykietę" to taki tekst (nad nim jest tylko kod kreskowy z kodem liczbowym). Teraz na allegro można zwracać bez drukowania etykiety, tylko zapisując ten kod na paczce, tutaj tak samo to działa?

 

Przechwytywanie.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Jak wygląda zwrot na Aliexpress? Sprzedający otworzył zwrot InPost, ale jedyne co mam pod "Wydrukuj etykietę" to taki tekst (nad nim jest tylko kod kreskowy z kodem liczbowym). Teraz na allegro można zwracać bez drukowania etykiety, tylko zapisując ten kod na paczce, tutaj tak samo to działa?

 

Przechwytywanie.JPG

Aesop wraca do źródeł? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, Paulus57 said:

Aesop wraca do źródeł? 

 

Tak, sprzedawca na początku nie mógł skumać o co mi chodzi, ale jak mu pokazałem takie ujęcie, to wszystko mu się rozjaśniło. Powiedział, żeby odesłać za free i zwróci mi cała kasę. Jak spytałem, czy jest opcja, żeby po zwrocie wysłał mi nowy zegarek, to coś zaczął mi ściemniać, że blah blah blah możliwe, że każdy ich model tak wygląda (co odbieram jako "Spadaj frajerze"). Jak tak gościu podchodzi do tematu, to Aesop wylatuje z mojej listy.

AESOP2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

Tak, sprzedawca na początku nie mógł skumać o co mi chodzi, ale jak mu pokazałem takie ujęcie, to wszystko mu się rozjaśniło. Powiedział, żeby odesłać za free i zwróci mi cała kasę. Jak spytałem, czy jest opcja, żeby po zwrocie wysłał mi nowy zegarek, to coś zaczął mi ściemniać, że blah blah blah możliwe, że każdy ich model tak wygląda (co odbieram jako "Spadaj frajerze"). Jak tak gościu podchodzi do tematu, to Aesop wylatuje z mojej listy.

AESOP2.jpg

Pamiętaj, że rozmawiasz ze sklepem a nie z producentem, więc raczej na Twoim miejscu skreśliłbym tylko sprzedawcę. 

Możesz podać link do tej transakcji (sklepu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, Paulus57 said:

Pamiętaj, że rozmawiasz ze sklepem a nie z producentem, więc raczej na Twoim miejscu skreśliłbym tylko sprzedawcę. 

Możesz podać link do tej transakcji (sklepu)?

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005002136085053.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.21ef1c245Oopo1&gatewayAdapt=glo2pol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Paulus57 said:

No cóż, ja miałem więcej szczęścia kupując w tym samym sklepie 11.11.21. 

 

To nie wina sklepu, że dostali taki towar od Aesop. Oni pewnie tego nawet nie sprawdzają, bo po co otwierać każde pudełko. Ale jak dali d... jako sklep, że wyszło coś takiego, to wysłanie mi nowego raczej nie powinno być dla nich problemem, a się okazało, że jest. Trudno, ładny zegarek, ale nie aż tak ładny, zeby sie ich prosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Rumcajs997 napisał(-a):

 

To nie wina sklepu, że dostali taki towar od Aesop. Oni pewnie tego nawet nie sprawdzają, bo po co otwierać każde pudełko. Ale jak dali d... jako sklep, że wyszło coś takiego, to wysłanie mi nowego raczej nie powinno być dla nich problemem, a się okazało, że jest. Trudno, ładny zegarek, ale nie aż tak ładny, zeby sie ich prosić.

Prawdopodobnie chodzi o to, że dostają towar po obniżonych cenach w czasie promocji a potem musieliby dołożyć do interesu. Cóż marka sklepu internetowego ma małe znaczenie na Ali, zawsze mogą założyć nowy. "Czysta" kalkulacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Pomarańczowy Steeldive co wklejalem wyzej, po pierwszym dniu ma ok. -2s. Nieźle.

Gratuluję, ale mnie się nie chce sprawdzać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, Paulus57 said:

Gratuluję, ale mnie się nie chce sprawdzać ;)

 

Mi też nie, później to już olewka, ale zaraz po zakupie muszę sprawdzić parę dni, zeby zwrócić w razie czego jak coś nie gra. Jak wyczaje problem po paru miesiącach, to będzie dużo trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są jeszcze dostępne homary PAM 111 od Parnisa? Przepatrzyłem kilka sklepów i lipa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Parnis nie produkuje homarów Pama. Najbardziej zbliżony będzie chyba ten

H6eef569762c6471eb5f630cb2f88f4e5o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wygląda zwrot na Aliexpress? Sprzedający otworzył zwrot InPost, ale jedyne co mam pod "Wydrukuj etykietę" to taki tekst (nad nim jest tylko kod kreskowy z kodem liczbowym). Teraz na allegro można zwracać bez drukowania etykiety, tylko zapisując ten kod na paczce, tutaj tak samo to działa?
 
Przechwytywanie.JPG.c3bdd1d34d2d9fd4f62e0a71d16af553.JPG
I jak z tym zwrotem? Jestem w tej samej sytuacji. Mam ten kod kreskowy i co dalej?
Ogólnie mój chiński Tudor na miyocie się skończył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, Mikas said:

I jak z tym zwrotem? Jestem w tej samej sytuacji. Mam ten kod kreskowy i co dalej?
Ogólnie mój chiński Tudor na miyocie się skończyłemoji849.png

 

Ten kod to niby wszystko co trzeba. Naklej go na paczkę, ja napisałem ręcznie na paczce na wszelki wypadek też moje imię, nazwisko, telefon i email. Sprzedający jak utworzył zwrot, to w apce Inpost pojawiło się to razem z kodem kreskowym w zakładce Zwroty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie "urodzinowe zakupy" z Aliexpressu. 

 

 

oie_USn5Rdwcs8IK.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ten kod to niby wszystko co trzeba. Naklej go na paczkę, ja napisałem ręcznie na paczce na wszelki wypadek też moje imię, nazwisko, telefon i email. Sprzedający jak utworzył zwrot, to w apce Inpost pojawiło się to razem z kodem kreskowym w zakładce Zwroty.
A czy kody pasowały do siebie? Dziwne bo w aplikacji mam AEPL......... a w in post zupełnie inny nr zwrotu. SMS żaden nie przyszedł. W in post jest napisane zwrot do Franquars

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, Mikas said:
10 hours ago, Rumcajs997 said:
 
Ten kod to niby wszystko co trzeba. Naklej go na paczkę, ja napisałem ręcznie na paczce na wszelki wypadek też moje imię, nazwisko, telefon i email. Sprzedający jak utworzył zwrot, to w apce Inpost pojawiło się to razem z kodem kreskowym w zakładce Zwroty.

Read more  

A czy kody pasowały do siebie? Dziwne bo w aplikacji mam AEPL......... a w in post zupełnie inny nr zwrotu. SMS żaden nie przyszedł. W in post jest napisane zwrot do Franquars

 

Nie, ten w apce był inny niż ten z Ali z kodem kreskowym. SMS ponoc przychodzi tylko jak nie masz Apki, jak masz, to wtedy pojawią się w Apce. Dlatego napisałem swoje dane na paczce na wszelki wypadek jak by coś grało. Ale w Inposcie mi powiedzieli, że jak otwierasz paczkomat, to kurier automatycznie będzie wiedział, że to Twoja paczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Ostatnie "urodzinowe zakupy" z Aliexpressu. 

 

 

oie_USn5Rdwcs8IK.jpg

Zegarki to jednak uzależnienie he he

Jednego zazdraszczam 😉

Reszta też fajna ale zielono-czarny super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Darek p napisał(-a):

Zegarki to jednak uzależnienie he he

Jednego zazdraszczam 😉

Reszta też fajna ale zielono-czarny super.

Na początku pewniakiem był tylko czarny, bo wymarzyłem sobie takiego na skórzanym pasku (osobno dobrany), ale jak doszły i zobaczyłem na żywo, to trochę zmieniłem zdanie. ;) 

Co do tej pierwszej koncepcji, to miałem na liście chwalony za wykonanie Loreo, sprzedawany właśnie z paskiem, ale od Steeldive'a chyba lepszy być nie może i wyszło rozwiązanie skorygowane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Mikas said:

Ok, dzięki za info

 

Chyba gra, bo właśnie dostałem powiadomienie, że paczka odebrana w magazynie Ali gdzieś pod Warszawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Widzę, że zadziałała zasada "Nie wiem, który kolor wybrać, to wezmę wszystkie" 😉 

Bez przesady, tuńczyk tylko jeden ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.