Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mickey

zamówiłby mi ktoś mesha od taikonautów ?

Rekomendowane odpowiedzi

moja karta płatnicza nie chce jakoś współpracować z paypalem, więc jakby ktoś się skusił to bym był wdzięczny.

dołożę na piwko, albo 6-cio paczek za fatygę.

 

he? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na paypal pieniądze również można przelać z konta osobistego, trwa to jakieś 2-4 dni. Ostatnio byłem zmuszony do tej procedury, bo karty nie posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale właśnie zakupy międzynarodowe robię tak rzadko że nie chce mi się mrozić tak kasy, szczególnie że w tym czasie na pewno zmieni się kurs i mi zostanie tam nie wiadomo co, albo jeszcze lepiej zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, no chyba że tak. Ja przelewałem na zegarek, kurs się wahnął i zabrakło na ubezpieczoną wysyłkę, ale sprzedawca był tak łaskawy, że zrobił ją gratis :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ale no to i tak miło ze strony sprzedawcy :lol:

 

Nie no jak się nikt nie zdecyduje to będę musiał niestety się tak pobawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Ja będę zamawiał tego samego mesha, ale dopiero za miesiąc. Poczekasz? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź no mi Blaz podeślij linę do tego mesha, bo ostatnio też mi chodził jakiś po głowie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Przezornie luknąłem na ich stronkę, może i ja bym się podłączył do zamówienia, ale Nato za 20 dolków to przegięcie :lol: A do czego Lechu będziesz mesha zakładał??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Monstera póki co chciałem, a później powędrowałby do czegoś innego :lol: Szkoda, że 22mm nie mogę zamówić i później ew. przyciąć albo upchać w 20stce ;)

 

Edyta: Dzięki Blaz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Do Monstera?? Bardziej by pasowało chyba to Chronografa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mesh'e jak dla mnie tylko do diverów :lol: Ew. do tego co "w drodze"- właśnie pisałem do mistrza, czekam na odpowiedź kiedy będzie. Do Seiko 6138 nie wejdzie, bo tam jest 19mm, a poza tym już jedzie do niego inny paseczek, z dziurami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. To się dogadaliśmy z Blazem ;)

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Nie ma sprawy. ;) A podziękujesz jak sprowadzimy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli moje plany wypalą to też bym się dołączył do zamówienia jakby co ;) Oczywiście jeśli można ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Nie ma sprawy, ale rzecz będzie miała miejsce na początku sierpnia. Pasuje Ci? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem przekonany do tego typu bransolet bo mi się z babcinymi zegareczkami kojarzą. Ale jak zobaczyłem fotkę jednego z forumowiczów który na takim meshu zapiął omegę seamaster to wymiękłem. Naprawdę super to wyglądało...dodało omedze ekskluzywności i jakby optycznie podwoiło jej cenę ;)...Coś w tym jest chłopaki....a jakbym sobie do Big Mako taką zafundnął ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy, ale rzecz będzie miała miejsce na początku sierpnia. Pasuje Ci? ;)

Mi się nie spieszy bo tak jak pisałem najpierw muszą wypalić moje plany ;), a to raczej na dniach się nie stanie. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli to na początku sierpnia powinno być ok ;)

Wyślij mi PW jak będziecie zamawiać to dam znać co i jak ;)

Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie byłem przekonany do tego typu bransolet bo mi się z babcinymi zegareczkami kojarzą. Ale jak zobaczyłem fotkę jednego z forumowiczów który na takim meshu zapiął omegę seamaster to wymiękłem. Naprawdę super to wyglądało...dodało omedze ekskluzywności i jakby optycznie podwoiło jej cenę ;) ...Coś w tym jest chłopaki....a jakbym sobie do Big Mako taką zafundnął ? ;)

To była Omega Seamaster Staruszka na meshu Omegi. Przepiękna. Właśnie to jest moje obecne marzenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blaz- również proszę o PM, jak będę miał wolny grosz to zanabędę, choćby na zapas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

OK koledzy, na początku sierpnia zrobię listę zamówień. ;) Czy ja dobrze pamiętam, że jako forum mamy jakąś zniżkę u Taikonautów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ze zniżką grupową, ale jakbyś zebrał 10 sztuk na zamówienie to powinieneś dostać 20% discount, a to już jest spora oszczędność.

W razie czego, jakby wam brakowało, ja moge się dołączyć na jednego NATO strapa.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak ze zniżką grupową....

 

ostatnio - ze 2 już lata będzie :rolleyes: - wtedy mieliśmy 35%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Napiszę do nich i dowiem się coś o zniżce. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blaz jeżeli można się jeszcze dołączyć do zamówienia, to ja jestem chętny.

Daj znać jak będziesz robił zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.