Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jako żem nowy na tym Forum, to mam odwagę pisać jedynie w off topiku.

 

Czymś miłym dla zegrakowych maniaków może być kawałek Simone White "the beep beep song" (ta z reklamy audi) -

 

A z tego co generalnie słucham to:

Beirut - http://www.youtube.com/watch?v=kjeh6P4sRfw

 

Mistrz gitary basowej - Victor Wooten - http://www.youtube.com/watch?v=f9a4ThBNacY (ciekawe kto odgadnie czyją kompozycję zagrał w tym kawałku?)

 

Twórca najsłynniejszego tango Astor Piazzolla (gotan project zrobił z tego sławną aranżację) -

 

No i geniusz wokalu - Bobby McFerrin -

 

 

....a poza tym: Tom Waits, Peter Gabriel, Mettalica, Bielizna, Świetliki, i wieeele wiele innych.

 

pozdrowienia


Sikory złote pod mankietem odmierzają sekund bieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

http://pl.youtube.com/watch?v=qB76jxBq_gQ

 

post-0-0-06758700-1330790355.jpg

jazzband,

jak tylko włączam Glenn'a to są czary - i tak było zawsze.

Ale od niedawna jak tylko włączam Glenn'a to przychodzisz mi na myśl Ty :oops: i sam nie wiem co o tym sądzić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojiro - niezłe, no i jeszcze parę starych dobrych "akumulatorków" by się znalazło, może np. Dream Theatre --->

(niesamowita perkusja)

 

 

pzdr


Sikory złote pod mankietem odmierzają sekund bieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

Kojiro,

:shock: ja nie na czasie, skończyłem na pierwszym anthrax'ie, ale Twój link miażdży, muszę poszperać w sieci

 

I poszperałem - którą płytę poleciłbyś leszczowi z oferty dostępnej na merlin.pl?

 

u mnie w sobotę tanecznie :lol:

beztytuupd3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majowy Diabeł -pamiętasz co mówił były premier - prawdziwego mężczyznę poznaje sie nie po... i tak dalej. Jeżeli skończyłeś na Antraxie to powiem szczerze fajny zespół wybrałeś. Ich ostre gitarowe granie zawsze będzie się dobrze słuchało (u mnie w samochodzie jedna ich płytka w zmieniarce obowiązkowo). ...a do wieczornej szklaneczki whisky Mark Knopfler pogrywa najlepiej.

 

pzdr


Sikory złote pod mankietem odmierzają sekund bieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł
Jeżeli skończyłeś na Antraxie to powiem szczerze fajny zespół wybrałeś. Ich ostre gitarowe granie zawsze będzie się dobrze słuchało (u mnie w samochodzie jedna ich płytka w zmieniarce obowiązkowo).

 

state of euphoria zawsze mnie w taki stan wprowadzała :lol: chyba odkurzę stare taśmy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość crategus

ostatnio na okrągło w odtwarzaczu...

 

antony.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek
post-0-0-64444100-1330790707.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golden Brown jest cudowne (szczególnie w scenie z Przekrętu), ale i tak zawsze czekam na jedno przejście gitarowe tak w środku kawałka. To ten smaczek na który zawsze czekam.


Sikory złote pod mankietem odmierzają sekund bieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Amon Tobin -'Bricolage'


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majowy: Dire Straits znam tylko te mainstreamowe kawalki (Brothers in arms, Money for nothing, Walk of life) ale wszystkie lubie. Ten Twoj tez swietny :)

 

Co do plyt Blind Guardian to ciezko powiedziec, bo chlopaki sie przykladaja, zeby kazda kolejna plyta wnosila cos nowego. I wnosi :lol: Najlepiej miec wszystkie, bo na kazdej jest pare niezastapionych kawalkow. Moja pierwsza to Nightfall in Middle-Earth, ale jest specyficzna, poniewaz to niejako wyspiewana historia Silmarillionu J.R.R. Tolkiena, moznaby rzecz musical power-metalowy :D Jesli czytales ksiazke, albo przynajmniej lubisz takie epickie motywy, to nic tylko sluchawki na uszy, zamknac oczy i ognia :) Dla mnie ona jest magiczna, bo pierwszy raz sluchalem jej spacerujac po lesie o zmroku, w gorach, kolo Bukowiny Tatrzanskiej. Troche mnie wtedy oderwalo od rzeczywistosci :D Ale jak juz mowie, jest specyficzna, 95% znajomych wliczajac w to moja dziewczyne nie moze sluchac takiej muzy :) Z pozostalych plyt najbardziej lubie chyba Tales From The Twilight World :)

Ogolnie zanim zainwestujesz posluchaj co nieco na youtube, bo az nie chce mi sie wierzyc, ze komus poza mna podoba sie ta muza (zycie mnie nauczylo :))

 

A ja dzis siedze nad projektem, moje male uczy sie do sesji, wiec lajtowo:

 

3390721-121062566.jpg

http://www.wrzuta.pl/audio/jf2ECPO07M/happysad_-_lydka

:)


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-2536-0-24569600-1330791159.jpg

"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

HemiG,

 

 

Dobre :lol: nie słuchałem z 15 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moje male uczy sie do sesji
to ty starszy niz myslalem jestes :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł
moje male uczy sie do sesji
to ty starszy niz myslalem jestes :lol:

Też mnie to na początku ruszyło, ale teraz myślę, że to nie o takie małe może chodzić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to male, z ktorym kiedys bede mial male :wink: Mam 24 lata, zeby byla jasnosc :lol:


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majowy nie jedziesz czasem na Knopflera ?:lol:


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł
Chodzi o to male, z ktorym kiedys bede mial male :wink: Mam 24 lata, zeby byla jasnosc :D

 

to ty młodszy niz myslalem jestes :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł
Majowy nie jedziesz czasem na Knopflera ?:lol:

A gdzie gra i kiedy? bo jo nic niewim :oops:

 

No juz wiem, i to w stolycy, znaczy blisko, tylko mi trochę kaski szkoda. Nawet nie znam jego płyt, znam tylko hity dire straits, nie wiem, czy reszta dobra. A Ty się wybierasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Jako żem nowy na tym Forum, to mam odwagę pisać jedynie w off topiku.

 

Czymś miłym dla zegrakowych maniaków może być kawałek Simone White "the beep beep song" (ta z reklamy audi) -

 

świetny kawałek, dzięki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ty młodszy niz myslalem jestes :lol:

 

Ale na forum jestesmy blizniakami :D


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.