Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Paweł Jankowski

Chronos-Art

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu ... powodzenia Pawle trzymam kciuki za Twój projekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnica koperty 42mm . Jeśli można prosić o opinie co do koperty byłbym zobowiązany :)

 

Pawle, koperta pierwsza klasa. Zastanowiłbym się tylko nad sfazowaniem krawędzi zewnętrznych uszu.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnica koperty 42mm . Jeśli można prosić o opinie co do koperty byłbym zobowiązany :)

 

 

Pawle, koperta pierwsza klasa. Zastanowiłbym się tylko nad sfazowaniem krawędzi zewnętrznych uszu.

 

Pawle, gratuluję. Tak jak napisał Klaudiusz, dobrze by było gdybyś sfazował końcówki uszu ale też na wysokość, ponieważ ten okrągły kształt nie wygląda dobrze.Tak jak w starej Omedze Constelacji PiePan. Choć z drugiej strony to zależy jaki charakter będzie miała tarcza.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tzc jestem miło zaskoczony taką propozycją i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej może na privat

 

Dzięki za miłe przyjęcie :) fajnie, że pomysł się Wam podoba.

Coś więcej wysłałem Ci, Pawle na priv, mam nadzieję, że odebrałeś. Jeśli nic nie dotarło, to znaczy, że jeszcze nie radzę sobie z obsługą wiadomości na forum :) i proszę o sygnał.

 

Pozdrawiam

 

TZC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Pawle,

 

 

Kiedy mozemy spodziewac sie pierwszej serii zegarkow w spzedazy czy to jeszcze zbyt wczesnie na takie pytanie? :)

 

 

pozdrawiam i sukcesow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie gotowa koperta, ktora wygląda super, nie mam żadnych zarzutów, jest bardzo oryginalna, podoba mi się :) :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się uszy w tej kopercie; no i cały czas trzymam kciuki za projekt.


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem już odkładać pieniądze na zakup egzemplarza. ;) Muszę się zgodzić jednak, że końcówki uszu od strony paska wyglądają ciut nieproporcjonalnie ciężko w porównaniu do tych przy korpusie koperty. Możliwe wyjścia: 1) fazowanie 2)niewielkie zmniejszenie końcówek uszu 3)zwiększenie wysokości końcówek przy korpusie, tak aby sięgały bliżej górnej krawędzi korpusu albo 4)jakiś wariant pośredni między nimi... Cały czas trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek koperty nadal jest to prototyp a prace będą posuwały się nadal choć w żółwim tempie :)

 

Najważniejsze, że prace idą do przodu. Choć już się nie mogę doczekać efektu końcowego. Głowa do góry.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW pięknie,

bardzo mi sie podoba ta kperta już na tym etapie :) ,

 

może i powoli ale zawsze do przodu, a efekty coraz ciekawsze,

czekamy na więcej.

 

I zdjęcia nie na kolanie tylko porządne proszę robić, z namaszczeniem , tak jak zegarek:D ,

bo kiepskie trochę wyszły :) :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, 

 

już mówiłem w Zgierzu, ale powtórzę - Twoja droga jest bardzo słuszna. 


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tego typu tarczy, bardzo barokowej i przy tej kopercie widziałbym masywne, zawinięte obło uszy na wkręcany teleskop. Podobnie jak w wielu modelach Chronoswissa. W Twoim chyba również są takie. Poza tym ten typ regulatora determinuje zastosowanie takich a nie innych uszu- po prostu mu pasują, co zresztą już dawno odkryło wielu producentów klasycznych regulatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpisuję się obiema rencyma.

Może i niektórzy stwierdzą, że takie uszy są "rżnięte" ale jest jak mówi Biblio: inne po prostu nie pasują!

powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, zacznę od tego że Twoje projekty są świetne, bardzo się cieszę że mogłem je obejrzeć na spotkaniu w Zgierzu.

Co do uszu to uważam podobnie jak Leszek i Piotrek.

Buran Sibir (Darek ma takiego) ma takie uszy i ja uważam je za idealne - zdjęcia: http://www.gmtforum.pl/forum/index.php?topic=39.0


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem !


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że zdecydowałeś się jednak na ten typ uszu- będzie wyglądał rewelacyjnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.